woodeczka.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (140)

Ważny od: 22 sty 2024
woodeczka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu woodeczka.pl

24 lut 2024
Zakupiony zestaw:bujak+zjeżdżalnia+ścianka wspinaczkowa+blat stolikowy+poducha do bujaka (rozmiar L) spełnił w całości nasze oczekiwania. Zestaw wykonany bardzo starannie, w pełni dostosowany do potrzeb dziecka. Kolorystyka wspaniała (zestaw biały+ różowa poducha w pokoju dziewczynki prezentuje się znakomicie). Kontakt ze sprzedawcą oceniam bardzo dobrze. A co najważniejsze....dziecko jest bardzo zadowolone i szczęśliwe. Z uwagi na fakt, iż produkt umożliwia wiele konfiguracji w ramach zestawu...rozwija wyobraźnię dziecka i stwarza miejsce na własną twórczość w ramach zabawy...zabawa zestawem Woodeczka nigdy nie staje się nudna. Serdecznie polecamy produkty Woodeczka.
MK
Marta K.
Piaseczno

Polecam!

W firmie Woodeczka kupiłam bujak w rozmiarze M, ściankę wspinaczkową, drabinkę oraz blat. 1,5-roczny synek jest zachwycony, uwielbia się wspinać po bujaku i drabinkach i zjeżdżać po zjeżdżalni. Wszystkie produkty są wykonane z należytą starannością, a co najważniejsze są bezpieczne dla dzieci. Podczas oczekiwania na zamówienie wystąpił problem z dostępnością niektórych elementów z zestawu, więc brakujące elementy zostały dosłane w późniejszym terminie (dosłownie kilka dni później), ale sklep o sytuacji uprzednio poinformował i w ramach przeprosin za zaistniałą sytuację dorzucił małe gratisy. Z całego serca polecam tę firmę i ich produkty.

Bujak szary L

Zdecydowałam się na największy bujak ze zjeżdżalnią w kolorze szarym. Miałam obawy, że dziecko pobawi się chwilę i będzie stało, ale jestem mile zaskoczona bo już drugi miesiąc zabawka jest w użytku codziennym. Córka 4 letnia albo zjeżdża albo się wspina albo buja albo buduje domek i się tam chowa. Bujak jest dobrze wyprofilowany i mimo, że się obawiałam wypadku, nic się nie wydarzyło. Osoba dorosła też się mieści:) Przed zakupem kontaktowałam się ze sklepem poprzez Messengera i odpowiedź była natychmiastowa za co dodatkowy plus. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
3 lut 2024

Kamila

Fantastyczny produkt, został kupiony dla 3letniego syna ale bujak okazał się świetna zabawa również dla starszej 9letniej córki. Bujak wart każdej wydanej złotówki, daje mnóstwo możliwości zabawy, bujak może być huśtawka, zjeżdżalnia, wspinaczka, można z niej zbudować bazę, namiot a nawet służy jako lada sklepowa. Wykonany z dbałością o wszystkie szczegóły, stonowane kolory sprawiają że bujak wygląda bardzo estetycznie, bardzo łatwo się go składa i jestem pewna że posłuży na lata. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają
Zamówiłam cały zestaw z bujakiem dla mojego prawie 9miesiecznego dziecka (świetna zabawka rozwijająca) i nie tylko on z tego korzysta, po przez niemowlaki do 10 lat, aż po dziadków 😊 Nie dość, że doskonała jakoś (bedzie na bardzo długo), swietnie wygląda, każdy się pyta skąd to cudo, to i dla mnie jako mamy, też się świetnie sprawdza- jako chwila relaksu 🩵 Jak dla dzieci, polecam brać zestawy, koniecznie ze zjeżdżalnią😇 Polecam.

5 gwiazdek to za mało!

Sklep poleciła mi znajoma która była bardzo zadowolona za zakupu bujaka. Zamówiłam bujak ze ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią jak i również stolik do bujaka i taborecik. 5 gwiazdek to za mało! Bujak jak i reszta zestawu zrobiona z wielką dokładnością, jest bardzo stabilne i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Z czystym sercem mogę polecić sklep Woodeczka.
Namiot tipi jest śliczny. Pięknie wykonany, z dbałością o każdy szczegół. Przyjechał bardzo dobrze zapakowany. Radość dziecka nieoceniona 😀 Jedno z czym był trochę problem to z jego złożeniem. Muszę przyznać że było to małe wyzwanie ponieważ brakowało konkretnej instrukcji krok po kroku ale ostatecznie się udało i mały się cieszy z jego posiadania 😊
24 sty 2024
Szybka realizacja zamówienia, produkty spełniają moje oczekiwania - wykonane solidnie , prezentują się pięknie! Synek zadowolony ale mama rowniez korzysta 😁 kontakt również bardzo dobry , na pytanie odnośnie zamówienia dostaliśmy natychmiast odpowiedź zwrotną w związku z naszym zapytaniem. Serdecznie polecam !

Namiot tipi dla dziecka

Muszę przyznać że zamówienie robiłam na ostatnią chwilę i bałam się że nie dojdzie przed świętami - doszło i to znacznie szybciej. Obsluga była ekspresowa i przy okazji kontakt z obsługa zamówienia przemiły i konkretny. Cena bardzo korzystna wśród podobnych ofert a przy tym jakość jak najbardziej na tak.

To jest to czego szukałam 🙂

Serdecznie polecam i zapraszam do zakupu asortymentu ze strony woodeczka.pl. Zakupiony przez nas bujak ze zjeżdżalnią sprawił ogromną radość córce. Dokupiliśmy dodatkowo materac w prześlicznym pudrowo różowym kolorze,który idealnie sprawdza się przy wieczornym rytuale wyciszającym dziecko.

Bardzo dobra jakosc, fajna cena, super obsluga

Przed swietami dotarl niestety tylko bujak, ponoc byl wysylany mail z informacja, ze pozostale akcesoria zostana wyslane po swietach - do mnie nie dotarl. 2 dni po swietach pozostale akcesoria byly faktycznie juz u mnie z dodatkowym gratisem w postaci taborecika - duzy plus za to.
100% pozytyw. Dziecko zachwycone (bo w końcu może widzieć co się dzieje w kuchni), rodzice zachwyceni (bo plecy mogą w końcu odpocząć od ciągłego podnoszenia). Jakość bardzo dobra, informacje o statusie zamówienia przekazywane na bieżąco, dbałość o klienta na najwyższym poziomie.
3 lut 2024
Bardzo polecam! Kupiliśmy Kitchen Helper i podest. Wspaniała jakość! Dobra cena. Nowoczesny design. Córka wspina się po Kitchen helperze od zewnętrznej strony i nigdy nawet nie drgnął. Jest bardzo stabilny, porządnie wykonany, a przy tym piękny ☺️ polecam zakupy w Woodeczka!