woodeczka.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (140)

Ważny od: 22 sty 2024
woodeczka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu woodeczka.pl

Bardzo dobry zakup:)

Kupiłam bujak i zjeżdżalnię ze ścianką wspinaczkową. Bardzo fajny zestaw. Bardzo dobrze wykonany. Duży bujak świetnie się sprawdza dla 4 i 5 latka:)
Firma godna polecenia , solidny i porządnie wykonany sprzęt! Mamy już bujak z poduszką , krzesełko oraz kitchen helper- wszystko sprawdza się super.

Jakość

Szybko sprawnie. Najwyższa jakość zamówionego produktu, zgodnie z opisem. Namiot tippi z sarenka przepiękny, żywe kolory, mata mięciutka
Zamówiłam pomocnik kuchenny- jakoś top top! Córka zachwycona, bo wreszcie może pomagać przy gotowaniu! Z całego serca polecam tę firmę!
20 sty 2024
Polecam kitchen helper. Chrześniak używa i mówi na to garaż. Teraz bez problemu może być przy blacie w kuchni i nic się mu nie stanie.
Zestaw z bujakiem bardzo ładnie wykonany i świetnie się prezentuje. Ja akurat zdecydowałam się na ten w kolorze naturalnego drewna.
Moje dziecko jest zachwycone! Ja również, ponieważ jakość jest bardzo dobra i czas realizacji naprawdę szybki :) Gorąco polecam!
Świetna zabawa i wiele możliwości :) Sama chętnie się bujam wieczorami :) Świetna jakość, warto dopłacić i mieć coś na lata :)
20 sty 2024
Towar wart swojej ceny. Bujak solidnie wykonany, do tego pięknie się prezentuje. Poduszka bardzo miękka i wygodna. Polecam !
Namiot wkońcu dobrze się trzyma, bardzo fajny produkt do ustabilizowania Teepee. Nareszcie podczas zabawy nie składa się.
31 sty 2024
Krzesełeczko zdaje egzamin. Zakup przemyślany o zadawalający . Moja wnusia rwie się do gotowania z mamą . Polecam

Super namiot-tipi.

Szybka realizacja zamówienia. Produkt zgodny z opisem, godny polecenia. Radość wnuczki z otrzymanego prezentu.
18 sty 2024
Swietna jakość wykonania produktów . Doskonały kontakt na każdym etapie sprzedaży. Cudowny designe produktów

Zestaw 5 elementowy

Cudowny materiał, świetnej jakości. Wysyłka szybko i sprawnie. Bardzo polecam, na pewno wrócę do tego sklepu
26 sty 2024

Polecam :)

Solidne wykonanie. Córka zadowolona. Żałuję, że nie wzięłam największej opcji bujaka, bo bujamy się razem ;)
Firma godna polecenia, wysoka jakość produktu, bardzo miła obsługa, dziecko bardzo zadowolone zestawu bujaka
3 lut 2024

Polecam!

Bardzo polecam, i mama i synek bardzo zadowoleni z zakupu bujaka ze zjeżdżalnią/ ścianką wspinaczkową :)
18 sty 2024
Szybka sprawna dostawa. Mam nadzieje że prezent urodzinowy również spełni marzenie mojego bratanka :)
31 sty 2024

Jakosc super

Dobry kontakt, kitchen helper solidnie wykonany, jakosc bardzo dobra i estetyka rowniez. Polecam :)
26 sty 2024
Rzetelna firma, fachowa obsługa. Zakupiony produkt zgodny z opisem. Z czystym sumieniem polecam!!!