alena-firany.pl- Logo - Opinie

alena-firany.pl

Opinie (2781) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3016)

Ważny od: 21 mar 2022
alena-firany.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lip 2023
Materiał zgodny z opisem.uszycie zgodne z wymiarami. Natomiast komunikacja pozostaje do zmiany gdyż informacja o statusie nie była wysyłana na bieżąco. Na moją prośbę co i jak musialam ponowić prośbę o informację zwrotną. Poza tym czas oczekiwania był dłuższy niż opisany na stronie. Warto nad tym popracować i będzie super. Jeśli bym.chciala ponownie tu kupować to musiałbym się zastanowić dwa razy czy skorzystam.
JK
Joanna K.

17 sie 2023
Dokonałam zamówienia kolejny raz, ponieważ za pierwszym razem była bardzo zadowolona z jakości i wykonania zamówionego produktu. Teraz daję tylko 3 gwiazdki, ponieważ 1gwiazdę zabieram za to, że fleksy tym razem było bardzo miejscami słabo przyszyte (tak jakby nitki brakowało w bębenku), a w niektórych miejscach nitka była odpruta i musiałam sama ją przyszywać ręcznie - nie jest to proste. 2 gwiazdkę zabieram za to, że producent podaje na swojej stronie, iż zasłony EFE są zaciemniające, otóż jeśli ma się plisy, żaluzje to i może są zaciemniające, ale bez tego to zaciemnienie jest bardzo słabe. Chciałam zamówić jeszcze inne produkty od Alena, ale teraz się mocno nad tym zastanawiam, że otrzymam znów taki towar jak ostatnio.

Opinie nt. sklepu alena-firany.pl

18 maj 2024
Proces zamówienia nieprzejrzysty. Strona nie intuicyjna. Pani z obsługi pomocną dał niej 8 gwiazdek, dla firmy 0 średnia 4
10 maj 2024
Wyrób zgodny z opisem i zdjęciami. Szybka realizacja również w przypadku szycia na miarę. Dołączona instrukcja konserwacji i prania. W moim przypadku gdy pomyliłem wymiary zlecenie bezproblemowo zostało anulowane. Polecam...
BT
Barbara T.
Bad Kreuznach
17 maj 2024
Zamówiłam firankę art deco. Firanka pięknie prezentuje się na oknie, jest bardzo starannie uszyta. Na pewno nie będzie to moje ostatnie zamówienie. Polecam sklep Alena wszystkim moim znajomym.
To już moje kolejne zamówienie 😆 wszystko zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami, pięknie odszyte firany ! Świetna obsługa Panie bardzo mile i pomocne. Gorąco wszystkim polecam !!!!
- -.
GNIEW
Super zasłonki kolor jak na zdjęciu jakość zgodna ze standardem . Bardzo się cieszę z wyboru zapewne jeszcze wrócę zresztą to nie pierwszy mój zakup.

Katarzyna

Wykonanie zlecenia zgodne z moim zamówieniem. Bardzo ładne i dokładne wykonanie. Firanka efektownie prezentuje się w sypialni. Polecam w 100%.
OW
5 maj 2024

Firany z usługą szycia

Staranne wykonanie,krótka i terminowa realizacja,bardzo dobry kontakt.Ogólnie bardzo profesjonalny sklep.Polecam i również jeszcze skorzystam.
13 maj 2024
Zdecydowanie polecam, zarówno firanki jak i zasłony starannie obszyte, szybka realizacja, jakość materiałów bardzo dobra.
Idealne. Firanki bardzo ładne, mam nie wymiarowe okna i w końcu znalazłam pasujące firanki, w odpowiedniej cenie.
13 maj 2024
Zamówienie zrealizowane b.szybko,towar zgodny z zamówieniem. Zakupu dokonuję już czwarty raz. " Tak trzymać"

Zaslonki.…

Zaslonki sa ladne kolor dostalam taki jak zamowilam.Jestem zadowolona z zamowienia jak roeniez z dostawy.
12 maj 2024
Świetne zasłony,piękne ,bardzo pożądny materiał,pięknie uszyte. Bardzo szybka dostawa. Szczerze polecam.
AK
Anna K.
Nowogród Bobrzański

Wszystko super

Firany dobrej jakość i elegancko obszyte. Pięknie się prezentują. Szybka realizacja i wysyłka.
Jak zawsze,wszystko super się zgadza.Firanka świetnie skrócona i obszyta.Serdecznie polecam.
Bardzo fajne zasłony, na tarasie sprawdzają się idealnie 👍 kupiłam już drugi komplet 😊
12 maj 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Bardzo dobra jakość firan. Szybka realizacja. Polecam!
7 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Duży plus za szybką realizację zamówienia. Polecam
4 maj 2024
Piękny kolor firan ładne wykonanie. Szybka realizacja i informacja na każdym etapie.
Firana piękna i dobrze uszyta. Jest to mój kolejny zakup w tej firmie. Polecam.
10 maj 2024
Polecam zakupy w sklepie Alena. Bardzo dobra jakość materiału, szybka wysyłka.