Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe- Logo - Opinie

Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

Ważny od: 22 mar 2022
Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lut 2024
Świetna obsługa, konkurencyjne ceny, fachowa wiedza w systemach. Zamówiłem sobie nieodpowiedni do moich kamer rejestrator. Szybki kontakt mailowy i dobór odpowiedniego sprzętu oraz wymiana. Polecam!

14 sty 2024
Staranność w skompletowaniu zamówienia, lepsze pakowanie, a nie tylko owinięcie czarną taśmą, no i przede wszystkim kontakt z klientem. Nie wystarczy podać numer telefonu pod, który klient może sobie zadzwonić, ale może też dać coś od siebie i przynajmniej w mailu poinformować o statusie zamówienia, jego wysyłce, czy sposobu załatwienia reklamacji, o słowie ,,przepraszam za kłopot" nie wspomnę, bo to minimum.
JK

Jacek K.
Gdańsk
14 sty 2024
26 lis 2023
Firma sprawnie zrealizowała zmówienie, choć konieczne było domówienie jednego z artykułów, którego zabrakło na magazynie. Nie dostałem informacji na ten temat.
6 gru 2023

Kontakt OK

Kontakt - OK, czas realizacji - hmm
16 lis 2023
15 wrz 2023
Zakupy online - super kontakt, natychmiastowa reakcja na zamowiona rozmowe, szybka odpowiedz i pokierowsnie eksperta co do zakupu i wyboru konkretnego sprzetu. Jak najbardziej godne polecenia!!!!!
6 lip 2023
Bardzo solidna firma za każdym razem gdy robię u Nich zakupy ,jestem zadowolony z szybkości dostawy ,ceny oraz fachowości .Polecam Was z przyjemnością .Tak trzymać .
Odpowiedź ze sklepu Zabezpieczeniapoznan.pl - Monitoring i systemy alarmowe
21 lip 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni, że możemy Cię obsłużyć zawsze solidnie. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej szybkiej dostawy, konkurencyjnych cen i profesjonalizmu. Twoje rekomendacje są dla nas niezmiernie ważne i motywują nas do dalszego doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Jesteśmy zobowiązani, aby utrzymać naszą jakość obsługi na najwyższym poziomie. Jeśli będziesz potrzebował pomocy lub będziesz mieć jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Raz jeszcze dziękujemy i życzymy miłego dnia! Z poważaniem, Zespół Zabezpieczenia Poznań