dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (207) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1383)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

10 lis 2023

Dobry produkt i dobry kontakt ze sprzedawcą
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Jesteśmy dumni z produktów, które oferujemy i obsługi klienta, którą zapewniamy. Staramy się być miejscem, w którym ludzie mogą znaleźć niesamowite produkty zoologiczne, które zaspokoją ich potrzeby i uczynią ich życie lepszym. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie - naprawdę je doceniamy!
27 sie 2023
Dziękuje, zaufałam Wam i nie zawiodłam się
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa zaufanie i miłe słowa. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze produkty zoologiczne. Cieszymy się, że podobały się Państwu nasze usługi i doceniamy Państwa pozytywną recenzję. Dziękujemy za Państwa wsparcie! Polecamy się na przyszłość.
23 lis 2023

Szybka realizacja zamówienia

Zamówienie zostało wysłane bardzo szybko.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za opinię! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko wysłane. W dlapsaikota.com jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy nasze produkty szybko i upewniamy się, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie. Cenimy zadowolenie naszych klientów i staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
3 sty 2024
Błyskawiczna dostawa , wszystko super. :)
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i miło słyszeć, że to się opłaciło. W dlapsaikota.com wierzymy w zapewnienie naszym klientom najszybszej i najskuteczniejszej możliwej dostawy - Twoje doświadczenie jest tego dowodem! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - będziemy kontynuować dobrą pracę.
10 lip 2023
Szybko i sprawnie. Towar zgodny z opisem.
12 lip 2023
Szybki, sprawny zakup dobrego towaru.
30 wrz 2023
Wszystko super, jak zawsze :) Polecam
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Naszą misją jest upewnienie się, że Twoje wizyty na dlapsaikota.com są zawsze przyjemne i niezapomniane. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli powitać Cię ponownie!
12 lis 2023
czas dostawy, zapakowanie zamówienia
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję i opinię! Naprawdę to doceniamy. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić klientom doskonałą obsługę dzięki terminowej dostawie i starannie zapakowanym produktom. Codziennie ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i jesteśmy dumni z tego, że za każdym razem zapewniamy przyjemne zakupy. Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się Twoimi przemyśleniami!
27 sie 2023

POLECAM !!!

ekspresowa wysyłka, gorąco polecam
5 paź 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pani czas, aby zrecenzować naszą firmę. Cieszymy się, że miał Pani pozytywne doświadczenia z naszą ekspresowej wysyłki i doceniamy Pana rekomendację. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i upewnić się, że nasi klienci mają najlepsze możliwe produkty. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
23 paź 2023
SZybkość realizacji i zapakowanie
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że podobała Ci się szybkość realizacji zamówienia i sposób jego zapakowania. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom najlepszy możliwy produkt i usługę, więc miło nam słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
17 gru 2023
Szybkość realizacji zamówienia,
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoją opinią. W dlapsaikota.com wiemy, jak ważna jest szybkość dla naszych klientów i staramy się zapewnić szybką realizację zamówień. Cenimy zadowolenie naszych klientów.
13 wrz 2023
Natychmiastowa wysyłka.Polecam.
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej szybkiej wysyłki! Cieszymy się, że macie z nami wspaniałe doświadczenia i doceniamy, poświęcony czas, aby nas o tym poinformować. W dlapsaikota.com staramy się, aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu, dlatego priorytetowo traktujemy czas wysyłki. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa pozytywną opinię!
26 cze 2023
Szybkość dostarczenia przesyłki
5 paź 2023
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na ocenę naszych usług dostawy. Doceniamy Pana opinię i zawsze staramy się ulepszać nasze usługi. W naszej firmie jesteśmy bardzo dumni z szybkiego i niezawodnego dostarczania mam nadzieję, że następnym razem otrzymamy 5 gwiazdek.
29 maj 2023
Dostępność dość niszowej karmy
SK
Sylwia k.
Sulejówek
10 sie 2023

Szybka realizacja zamówienia
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa recenzję i opinię. Cieszymy się, że Pani zamówienie zostało szybko zrealizowane. W dlapsaikota.com dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę klienta i szybką realizację zamówień. Mamy nadzieję, że będą Państwo nadal korzystać z naszych usług w przyszłości.
14 paź 2023
Wszystko sprawnie i szybko.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła sprawnie i szybko - to zawsze nasz cel na dlapsaikota.com ;) Miej oko na więcej niesamowitych ofert i produktów od nas w najbliższej przyszłości!
2 wrz 2023
Legowisko śliczne i wygodne.
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszego produktu! Cieszymy się, że uznała Pani naszą legowisko za wygodną i atrakcyjną. W dlapsaikota.com staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, które zwiększają pieska komfort i radość. Dziękujemy za Państwa opinię i mamy nadzieję, że będą Państwo powracającymi klientami!
26 lip 2023
Super szybka wysyłka towaru.
22 gru 2023
wszystko ok ,szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. Dążymy do tego, aby klienci byli zadowoleni z naszej szybkiej wysyłki i obsługi, więc cieszymy się, że doświadczyłeś z nami wspaniałych doświadczeń. Cenimy Twój patronat i mamy nadzieję, że wkrótce znów Cię zobaczymy!
29 lip 2023
Dobra oferta karm dla psów