Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne- Logo - Opinie

Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne

Opinie (232) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2184)

Ważny od: 11 sie 2016
Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 cze 2023
Części bardzo dobrze i szczegółowo opisanie dzięki czemu łatwo ustalić właściwą część, zwłaszcza jeżeli występują w kilku wersjach, tak jak to było w moim przypadku. Szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczona. Firma zdecydowanie godna polecenia.

1 cze 2023
Wybrałem rozrusznik droższy z waszej oferty sądząc że jest w lepszym stanie z zewnątrz uszkodzone tworzywo na cewce bendixu .bendix nierównego zużycia .postanowiłam go rozebrać i przejrzeć okazało się że szczotki to końcówka niewiem czy posłużyły by z 1000km.wymieniłem cały szczotkotrzymacz z mojego starego (spalony wirnik)reszta dobra na waszym luzy na bendixe przełożyłem swój

Opinie nt. sklepu Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne

LJ
LAGNY J.
VOUZIERS
19 maj 2023

Compresseur de climatisation

Envoi rapide, emballage soigné, prix correct, achat d'un compresseur de climatisation, pièce montée le jour même de la livraison et recharge de gaz faite aussitôt, tout fonctionne bien. Je recommande ce site.. 👍👍👍👍
24 maj 2023
il ne faut pas s attendre a une livraison en 2/4 jours comme annoncer mais plutot 15 jours, mais bon c est loin..... piece non tester dommage pour une boite comme ca..... sinon reponse par mail ok.
16 lis 2023

Organizacja wysyłki super. W ten sam dzień. Część oryginalna. Wszystko zgodnie z informacją na stronie. Cena przystępna. Gorąco polecam.
Świetna strona z super częściami i uczciwymi sprzedającymi. Polecam serdecznie! Bardzo szybka wysyłka i bezpieczenie zapakowane!
3 lip 2023

from Italy

Byliście niesamowici… szybko, niezawodnie, część była zgodna z opisem, a cena była odpowiednia. Masz być polecany... dziękuję
6 lip 2023
parfait !! ils recommandent. Merci pour la rapidité d'envoi, et la pièce était conforme à ma demande. Bonne continuation !!
3 paź 2023
Bardzo dobra obsluga. Pomagla znaleac mi czesc gdzie nie bylo niegdzie, nawet w serwisie renault!!
4 paź 2023
Zależało mi na czasie i się nie zawiodłem. Przesyłka dotarła bardzo szybko od momentu zamówienia.
29 cze 2023

Krótki termin realizacji zamówienia i dobrze zabezpieczona zawartość przesyłki.
18 paź 2023
Polecam wszystkim, szybka wysyłka, część zamienna zgodna z opisem i sprawna
26 maj 2023
Ok komunikacia ochota a dodanie som velmy spokojnost velka dakujem pekne
16 cze 2023
Sérieux et rapide Je recommande sans le moindre problème Merci
19 maj 2023
Fast shipping, excellent service, well packaged, recommended.
15 lis 2023
Zamówione części otrzymałem szybko i bez żadnych kłopotów.
31 maj 2023
Dobry opis części i część w dobrym stanie, szybka dostawa
4 maj 2023
Jestem bardzo zadowolony z zakupu w tym sklepie. Polecam
30 paź 2023
Towar zgodny z zamówieniem, wysyłka tego samego dnia.
23 cze 2023
Bardzo szybka wysyłka, części zgodne z opisem. Polecam
Polecam sklep, szybka wysyłka Części zgodne z opisem.
28 kwi 2023
Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia. Polecam