ielm.pl- Logo - Opinie

ielm.pl

Opinie (91) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

31 lip 2023
Jakość produktu świetna, dostawa opóżniona - niezgodna z informacją mailową - płaciłam więcej, żeby produkt dotarł szybciej...

14 paź 2023
Rozczarowanie. Nie ma odbliasków. Dziecko nie widać na drogie w ciemności. W zeszłym roku kupiłam w tym sklepie kombinezon i na tej modeli były gwiazdki- paski odbliaskowe . A tu nie ma... Według mi , na takiego typu ubraniach, odbliaski powinny być .

Opinie nt. sklepu ielm.pl

wszystko szybko zrealizowane. Produkt bardzo dobry zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szanowny Kliencie, Przede wszystkim chcemy Ci podziękować za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i zapewniamy, że zespół iELM będzie nadal oferować Ci najlepsze artykuły na przygody najmłodszych! Z wyrazami szacunku! 😊❤
Szybka i sprawna dostawa. Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl

Szybką wysyłka. Kombinezony cudowne.
4 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szanowny Kliencie, Przede wszystkim chcemy Ci podziękować za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i zapewniamy, że zespół iELM będzie w dalszym ciągu oferować Ci najlepsze artykuły na przygody najmłodszych! Z wyrazami szacunku! 😊❤
🤗 Thank you!
18 paź 2023

Polecamy z czystym sumieniem!

Kombinezony bardzo ładne. Widać dokładność i precyzyjność wykonania. Jestem bardzo zadowolona. Córka również.
16 paź 2023

Świetny kontakt ze sprzedawcą

Zamówiłam kombinezon softshell i w tym samym dniu zorientowałam się że zamówiłam za duży rozmiar bardzo szybka komunikacja ze sprzedawcą pozwoliła na anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy wtedy mogłam zamówić właściwy rozmiar kombinezonu ktory w przewidzianym czasie dotarł do nas. jakość w porządku kolor super jesteśmy zadowoleni.
6 lis 2023
Bardzo dobra jakość jak i przebieg realizacji zamówienia. Dostawa do Polski szybka. Jedynie szkoda że opcja dostawy tylko przez UPS z którymi od zawsze jest problem więc paczkę musiałam sobie odbierać z punktu.
15 paź 2023
Wszystko wspaniałe. Kontaktu towar - najwyższy poziom :) dziękuje. Gdybym mogła coś zasugerować to tylko dodanie wysyłki do paczkomatów inpost w Polsce.
16 paź 2023

wystające nitki

Dałam 4 gwiazdki, ponieważ w niektórych miejscach kombinezon jest brzydko uszyty i wystają nitki. Ogólnie kombinezon jest ok więc zatrzymuję go.
17 paź 2023

Polecam!!!

Kombinezon jest super, świetnie się sprawdza, to już kolejny kupiony z poprzedniego syn wyrósł ale i tak służył.nam 2 sezony;) polecam!
16 sie 2023

Polecam!

Zamówiłam dwie kurtki softshell waterproof w rozm. 86 i 98. Kurtki są śliczne. Bardzo szybka wysyłka i miły kontakt. Polecam
19 paź 2023

Happy client

To jest już ósmy zakup i jestem jak zawsze zadowolona This is the eighth purchase and I am satisfied with quality as always
9 wrz 2023
Cena, jakość i szybka realizacja. Wszystko jak trzeba. Kupiłam już trzeci kombinezon i zapewne kupię następne ;)
12 wrz 2023
🤗❤ Thank you!
2 gru 2023
Świetny produkt, ciepły i wodoodporny. Ale potrzebne są w nim kieszenie żeby schować zziębnięte ręce.
21 sie 2023
Polecam! Towar zgodny z zamówieniem - jakościowo wydaje się bez zarzutu. Przesyłka dość szybka.
Super kombinezon, ekspresowa wysyłka, z pewnością będę ponawiać zakup , gdy dziecko wyrośnie.