kardiff.pl

Opinie (99) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (99)

Ważny od: 27 lip 2023
kardiff.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

przemyślana "konstrukcja", wygląda na solidny materiał i szycie. czas pokaże jak jest naprawdę ;-) ps. do przemyślenia: 1. doszyta guma powinna mieć jakiś haczyk lub inny element do dopięcia do czegokolwiek... 2. w przypadku mat na 2/3 kanapy z tyłu samochodu zapięcie do dalszego przedniego fotela można chyba rozwiązać nieco lepiej (np. dodatkowy "język" z materiału maty doszyty po stronie dalszego przedniego fotela, z kilkoma pionowymi nacięciami, przez które można przewlec taśmę mocującą tak, by dobrze trafiła na zagłówek - mogę przesłać rysunek jak sobie to wyobrażam).

26 lip 2023
Mata rozm L nie do końca pasuje do kia sportage 2012r. Środek maty między przednimi fotelami nie jest napięty, boki maty( tam gdzie boczne drzwi od pasażera) są wg mnie za niskie nie zakrywają drzwi przez co pies staje na plastikowych częściach drzwi brudząc je. Nie dopracowane rozmieszczenie zaczepów. Ogólnie się zawiodłam.... materiał ok.
AR

Opinie nt. sklepu kardiff.pl

7 kwi 2024
Mata wspaniałej jakości, już druga. Poprzednia po 2 latach użytkowania 2 psów niemalże jak nowa - teraz muszą podzielić tylną kanapę z małym człowiekiem, także przyszedł czas na nową, mniejszą matę. Warte każdej złotówki.
Świetnie wykonana mata, na pewno posłuży nam przez długi czas.

Mata na medal

Zamówienie zgodne ze zdjęciami, zamówiliśmy matę brązową z beżem - kolor dokładnie jak na zdjęciach. Wykonanie solidne, pasuje do naszej Kia Ceed jak ulał (Rozmiar M) jest naprawdę duże - zajmuje 2/3 kanapy. Materiał solidny ❤️ polecam

Dokładnie takiego szukałem!

Produkt zgodny z opisem i wymiarami. Łatwy w montażu. Dokładnie takiego szukałem. Dobry stosunek ceny do jakości. Szybka wysyłka zgodnie z prośbą :) Polecam
Indywidualne podejście do klienta, chęć zrozumienia i pomocy, otwartość -WOW! Przy tym bardzo dobra jakość produktu.

Mata do samochodu

Polecam matę do samochodu, dobry materiał i funkcjonalny.Zarówno pies jak i kierowca są bardzo zadowoleni

Wygląda słusznie

Jeszcze nie założyłam, ale materiał jest super, sztywny i wytrzymały
Solidne wykonanie, ergonomia i bardzo szybka realizacja! Dzięki
Genialny produkt i ekspresow dostawa
17 mar 2024
Jkość produktu, obsługa