cewe.pl- Logo - Opinie

cewe.pl

Opinie (1161) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8349)

Witam. Zdjęcia zrobione telefonem- na zewnątrz (łono natury) w bardzo dobrym wykonaniu. Światło i kolory ok. Natomiast zdjęcia wykonane przez fotografa (z imprezy w lokalu) przyszły ciemniejsze niż oryginalnie widoczne na monitorze. Już kiedyś to się wydarzyło więc reklamowalam i poprawili Państwo zdjęcia. Dziękuję i pozdrawiam

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

29 maj 2024
27 maj 2024
21 cze 2024

Jakoś wykonania fatalna

Zamówiłam kubek na dzień Taty. Wczoraj odebrałam go u Państwa w salonie i jakość wykonania jest lekko mówiąc fatalna. Widać zabrudzenie pod szkliwem oraz ubytek szablonu tj. białą plamę w tle niebieskiego kafelka. Nie mogłam już reklamować towaru ponieważ do niedzieli (23.06) nie zdążą Państwo zrobić nowego kubka, jedynym wyjściem dla mnie była akceptacja rabatu w wysokości uwaga... 25%. Tylko tyle mi Państwo zaproponowali za produkt, który powinien zostać zniszczony i wykonany od nowa zanim w ogóle trafił do klienta. Widać nie mają Państwo czegoś takiego jak dział kontroli jakości. Podsumowując, za beznadziejny kubek z wadami musiałam zapłacić jedyne 54 zł zamiast 72 zł. To nie wystarczyło żeby zmyć złe wrażenie, niestety. Z przykrością będę odradzać zakupy w Państwa firmie.
9 lip 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Pragniemy również najmocniej przeprosić Panią za wszelkie niedogodności. Dzięki wszelkim przekazanym uwagom jesteśmy w stanie naprawiać popełnione błędy oraz unikać ich w przyszłości. Rozumiemy, że sytuacja w której się Pani znalazła była niekomfortowa, z pewnością wyciągniemy z niej odpowiednie wnioski. Za wszelkie niedogodności jeszcze raz przepraszamy.
14 cze 2024

Podkładka pod myszkę

Zamówiłam podkładkę pod myszkę, ale niestety wykończenie wokół nie jest dokładne, źle podocinane i naklejone zdjęcie. Po tygodniu używania już się zadziera i miejscami snuje. Szkoda bo wygląda na to, że długo to nie wytrzyma. Natomiast zdjęcie ładnie się prezentuje, sama podkładka jest dość gruba i matowa, dzięki czemu się nie ślizga. Miałam reklamować tą podkładkę, ale jestem osobą niepełnosprawną i stwierdziłam, że więcej będzie z tym zachodu. Zamawiając podkładkę pokazywało mi czas dostawy tydzień, a tu przesyłkę otrzymałam za dwa dni, więc byłam mile zaskoczona, niestety jak się okazało ucierpiała na tym jakość wykonania.
9 lip 2024
Bardzo dziękujemy za wszelki uwagi. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas zamówienia sprawiały radość naszym Klientom. Jeśli jednak pojawią się przesłanki do niezadowolenia, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Biuro Obsługi Klienta jest codziennie do Pani dyspozycji.
20 cze 2024
Mało czytelny opis zamówienia, wielkie rozczarowanie. Za duży spam mailowy. Pozdrawiam
9 lip 2024
Przykro nam, że nie udało nam się sprostać Pani oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Bliższe informacje na temat przyczyny Pani niezadowolenia z pewnością pozwolą na pozytywne rozwiązanie sytuacji.
MK
Magdalena K.
Częstochowa
24 maj 2024
Jak zwykle bardzo dobra jakość i szybka realizacja
29 kwi 2024
Koszulka bardzo ładna, pomimo obawy w związku ze słabą jakością zdjęcia.
25 maj 2024
Ja z któryś raz zamawiam zawsze jestem zadowolona z efektu
29 kwi 2024
Żetelna firma, szybka realizacja zamówienia .
Ok
24 maj 2024