cewe.pl

Opinie (1209) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8270)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

20 sty 2024
21 sty 2024
zamówiłam kalendarze Status zamówienia Twoje zamówienie od 14.01.2024 Przewidywany termin dostawy: 19.01.2024 - 22.01.2024 dramat z kedzierzyna do kędzierzyna 3 dni robocze
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Niezmiernie nam przykro z powodu powstałych niedogodności. Zdajemy sobie sprawę, jak nieprzyjemna jest sytuacja, gdy przesyłka nie dociera w oczekiwanym terminie. Szczerze przepraszamy za opóźnienie. Zapewniamy, że wraz z naszymi partnerami wysyłkowymi dokładamy wszelkich starań, aby nie dochodziło do podobnych sytuacji. Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta zrekompensowała Pani wszelkie niedogodności, a wykonany produkt spełnił Pani oczekiwania.
24 sty 2024
Brak komunikatu że przesyłka jest do odbioru opóźnia całą realizację Brak możliwości płatności gotówką w miejscu odbioru
21 sty 2024
Matma jakość i kolorystyka zdjęć.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Przykro nam, że nie jest Pani zadowolona ze swojego zamówienia. Oczywiście chcielibyśmy wyjaśnić przyczynę zaistniałej sytuacji. Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@cewe.pl. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Pani dyspozycji każdego dnia.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Bliższe informacje na temat przyczyny Pani niezadowolenia z pewnością pozwolą na pozytywne rozwiązanie sytuacji.

Opinia

Witam. Zdjęcia zrobione telefonem- na zewnątrz (łono natury) w bardzo dobrym wykonaniu. Światło i kolory ok. Natomiast zdjęcia wykonane przez fotografa (z imprezy w lokalu) przyszły ciemniejsze niż oryginalnie widoczne na monitorze. Już kiedyś to się wydarzyło więc reklamowalam i poprawili Państwo zdjęcia. Dziękuję i pozdrawiam
26 gru 2023

Marta

Zamówiłam kalendarz-terminarz A3, 16 mininaklejek 4cm x 3cm oraz odbitki zdjęć. Od ponad 5 lat projektowałam i zamawiałam kalendarze u innej firmy fotograficznej i nie ukrywam, że dla mnie są pewne elementy wykonania, które bardziej mnie satysfakcjonowaly tam niż u Państwa. Zależy mi na: wielkości A3, zdjęciach poziomych, wyraźnych dużych liczbach, dobrym mocnym papierze i dobrym mocnym wieszaczku. Wybrałam u Państwa projekt najbardziej podobny do zamawianych przeze mnie wcześniej u konkurencji (tam już nie ma oferty kalendarza). Najbardziej martwi mnie wieszanie ciężkiego kalendarza na zwykłym otworku w kartkach - musiałam wzmocnić kartonem. Jest to spowodowane tym, że kalendarz składa się na pół. Gdyby spirala była na samej górze, można by włożyć w nią druciany wieszaczek. ALE! Podsumowujac: jestem zadowolona z Państwa usług, projekty oraz w ogóle fotoprezenty mają Państwo piękne, byłam w absolutnym szoku, że zamówienie zostało tak szybko zrealizowane i wysłane! Wszystko profesjonalnie i bezpiecznie zapakowane. Zdecydowanie skorzystam jeszcze z Państwa usług. Polecam CEWE!
23 gru 2023

Dobra realizacja zamówienia

Zamówienie przyszło dzień po zakładanym terminie dostawy, ale kładę to na barki czasu przedświątecznego. W związku z tym jestem bardzo zadowolona, że zamówienie zostało zrealizowane sprawnie i personalizowane kartki świąteczne trafiły do naszych najbliższych.
Piękne i szybkie wykonanie. Ładna pamiątka i prezent. Szkoda że 3 produkty zamówione w jednym zmówieniu zostały wysłane w 3 paczkach. Lepiej byłoby w jednej - mniej opakowania i mniej zużycia energii na dostawę… coś do przemyślenia.
Przejrzysta strona do edycji tworzenia kalendarza. Przy wczytaniu każdego zdjęcia pojawiała się ikonka mówiąca o jakości zdjęcia co ułatwia wybór zdjęć do projektu, duży wybór szbalonow, możliwość dodawania treści do zdjęć.
25 gru 2023
Jakość bardzo dobra To był mój pierwszy projekt i to ja muszę się podszkolić w projektowaniu Wiele radości ,mimo małych błędów popełnionych przeze mnie, sprawiłam tym albumem który przyszedł na czas przed Świętami Dziękuję !

Ok ale trzeba dokładnie wybierać zdjęcia

Ok. Szybko. Sprawnie Trzeba dokładnie wybierać zdjęcia. Zdjęcia nawet delikatnie niewyraźne lepiej pominąć chyba że mają bardzo sentymentalna wartość. Tak samo formaty inne od dedykowanych też trzeba wybierać z rozwagą
Bardzo polecam! Zamówiłam książkę dla dziadków na prezent i książka przepięknie zrobiona, nawet nie spodziewałam się, że będzie tak dobrej jakości ;) wyszło super, dziadki bardzo zadowolone ;) polecam z całego serca ❤️
22 gru 2023
Jestem baaaardzo zadowolona z otrzymanego produktu- terminarz personalizowany. Produkt jest świetnie wykonany, wysokiej jakośći; jest przepięknym prezentem. Totalnie bezproblemowo. Mega szybka dostawa. Polecam gorąco!
8 sty 2024
Kalendarz zgodny z zamówieniem.Grube, sztywne kartki, po których można pisać. Długopis, flamaster nie rozmazują się. Zaznaczone święta, imieniny i niedziele ułatwiają planowanie. Wystarczająco dużo miejsca na zapiski.