cewe.plOpinie

ważny od: 21 sie 2019
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep cewe.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie cewe.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21 sie 2019
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu cewe.pl

15 kwi 2022
Mam dwie uwagi: - dwa lata temu, kartkę spersonalizowaną w 1 egz. mogłam odebrać w punkcie Fotojoker, profesjonalnie zabezpieczoną; teraz mogłam zamówić wysyłkę na adres inny niż mój, eliminując w ten sposób możliwość osobistego podpisania życzeń; zażyczyłam sobie dostawę do siebie, przesyłka dotarła w docelowej kopercie i chcąc przesłać kartkę do Jubilata, musiałam organizować nową kopertę; - chyba nieco za wcześnie kartkę złożono, bo na wewnętrznych stronach strona 2 odbiła się na 3, a 3 na 2; wydrukowana została i przygotowana do wysyłki bardzo szybko, ale szła ... prawie tydzień;

17 gru 2021
No chyba żartujecie. Od 8grudnia podobno kalendarz czekał na przekazanie do punktu. Po moim telefonie w punkcie, że chyba coś się wydarzyło po drodze dostaję następnego dnia informację, ze wada produktu i robicie od nowa (wyjasnione dopiero na telefonie bo mailowo niezrozumiałe szyfry). Teraz dostaję prośbę o opinię a kalendarza ani widu ani słuchu. Nie mam problemów z wydarzeniami losowymi ale komunikacja okołoproblemowa to jakiś żart.

Opinie nt. sklepu cewe.pl

22 wrz 2022
+ szybka dostawa + dobra jakość + możliwość zamówienia online, bez ściągania aplikacji + dobra cena za zdjęcie i dużo opcji wielkośći, ramki itp - tylko dostawa w stylu dhl, czyli drogo - przynajmniej w edycji online nie mogłam niektórych zdjęć dostosować tak jak chciałam, przez co takie niewymiarowe mają czasem poucinane coś.
15 wrz 2022
Zamówiłam po raz kolejny fotokalendarze. Profesjonalne wykonanie i obsługa! W razie wątpliwości można połączyć się z czatem na stronie nawet przed 22.00. Dziękuję Pani, która z cierpliwością odpowiadała wyczerpująco na moje pytania. Dziękuję!
Uwielbiam!!! 100% zadowolenia przy każdych zakupach a robię bardzo często!!! Uwielbiam naklejki i wszelkie formaty zdjęć!!!
11 wrz 2022
Szybkość wykonania zleceń, jakość wydruku (matowy papier premium), kreator po chwili przyzwyczajenia jest całkiem przyjazny.
Mało intuicyjne sposoby płatności i odbioru. Nie w jednym miejscu tylko na różnych etapach, przez co blokują się nawzajem.
Wysoka jakość produkcji, sprawna dostawa, dobra ścieżka zamówienia na stronie www
11 wrz 2022
Uwielbiam Bardzo często korzystam i zawsze jestem w 100% zadowolona. Polecam
22 wrz 2022
Dobry kontakt z usługodawcą, towar zgodny z opisem. Dziękuję i polecam.
18 wrz 2022
Album jest produktem wysokiej jakości i nie odbiega od moich oczekiwań.
Bardzo dobra jakość, szybka realizacja, przejrzysty proces zamawiania.
12 wrz 2022
Szybkość realizacji i profesjonalne wykonanie albumu !
Szybka obsługa, staranne zabezpieczenie przesyłki.
Super jakosć puzzli, szybka realizacja zamówienia
Sprawnie i szybko polecam zakupy w cewe
Poinformać, że zdjęcia są do odbioru
21 wrz 2022
Świetna jakość, miła obsługa, szybko
14 wrz 2022
Szybko, miło i mega profesjonalnie.
Szybkie i sprawne wykonanie usługi
Szybka dostawa i dobra jakość
18 wrz 2022
Szybko i zgodnie z zamówieniem