cewe.pl

Opinie (1231) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8256)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

Produkt został zakupiony na prezent. Osoba obdarowana jest bardzo zadowolona z prezentu. Nie myślałam, że tak ładnie wyjdzie i bardzo szybko zostało zrealizowane zamówienie.

Super obsługa, usługi na wysokim poziomie

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w realizacji zamówienia, szybko sprawnie, obsługa na wysokim poziomie .Pięknie wykonana fotoksiązka Polecam z całego ❤
Duże możliwości programu i łatwość obsługi...książkę sama układam i czasem brakuje mi szablonów
Polecam! Foto książka wykonana zgodnie z zamówieniem, jakość zadowalająca, szybka realizacja ;)
Jakość, szybkość, dokładność, sumienność. Moglibyście przedłużyć ważność vouchera na pół roku?

Znakomita robota

Nie mam pojęcia. Otrzymałem taki produkt jaki sobie wymarzyłem. Dziękuję.
18 lut 2024

Intuicyjnie, szybko można zrobić fotoksiążkę. Polecam.
Dwie zrobione fotoksiążki. Super.
Całość się nam podoba
Szybko i sprawnie
WL
Wioletta L.
Krapkowice
NIE OTRZYMAŁAM ŻADNEJ INFORMACJI CO DZIEJE SIĘ Z MOIM ZAMÓWIENIEM !!!!
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Pragniemy poinformować, że wiadomość informująca o możliwości odbioru zamówienia w ciągu następnych dni od zakończenia procesu realizacji, została wysłana na Pani e-mail. Zdarza się, że programy pocztowe kwalifikują niektóre wiadomości do różnych podfolderów, nie zawsze do głównej skrzynki odbiorczej. Prosimy zatem o weryfikację programu pocztowego.
Kubki na dzień babci i dziadka zamówione na ostatnią chwilę mimo że termin realizacji był późniejszy kubki wykonane i wysłane wcześniej to jest na czas, zdjęcia nadrukowane na kubka wyglądają świetnie