cewe.plOpinie

ważny od: 21 sie 2019
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep cewe.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie cewe.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21 sie 2019
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu cewe.pl

15 kwi 2022
Mam dwie uwagi: - dwa lata temu, kartkę spersonalizowaną w 1 egz. mogłam odebrać w punkcie Fotojoker, profesjonalnie zabezpieczoną; teraz mogłam zamówić wysyłkę na adres inny niż mój, eliminując w ten sposób możliwość osobistego podpisania życzeń; zażyczyłam sobie dostawę do siebie, przesyłka dotarła w docelowej kopercie i chcąc przesłać kartkę do Jubilata, musiałam organizować nową kopertę; - chyba nieco za wcześnie kartkę złożono, bo na wewnętrznych stronach strona 2 odbiła się na 3, a 3 na 2; wydrukowana została i przygotowana do wysyłki bardzo szybko, ale szła ... prawie tydzień;

15 lis 2022
Jakiś czas temu zostało złożone do Państwa zamówienie zdjęć w różnych formatach, które zostało przesłane w dwóch przesyłkach. W związku z zamkniętym punktem odbioru przesyłki nie zostały dostarczone i na stronie DHL zauważyłam, że przesyłki utknęły u firmy kurierskiej. Wykonałam przekierowanie jednej paczki (tam też był problem ze zmianą ulicy, ale jakoś się udało) i ta przesyłka do mnie dotarła. O drugą przesyłkę zadzwoniłam do Państwa w celu interwencji, gdzie podałam adres do wysyłki. Pani powiedziała, że przekieruje paczkę. Niestety następnie paczka wróciła do nadawcy, bo nikt z pracowników jej nie przekierował. Teraz znów pracownik firmy proponuje mi inny punkt odbioru, gdzie wcześniej był ustalony adres do wysyłki. Jedno wielkie zamieszanie.

Opinie nt. sklepu cewe.pl

Super jakość fotoksiążki a wcześniej łatwość używania onlinowego kreatora plus szybka dostawa. Pomimo złożenia zamówienia w tygodniu gdzie przypadał dzień babci i dziadka, produkt został dostarczony w przeciągu wspomnianych na stronie 4 dni roboczych.
Podobała mi się sprawna realizacja mojego zamówienia bez konieczności zmiany dołączonych do schematu produktu zdjęć. Proponuję lepsze opisanie schematu pod kątem dokładnego umieszczenia w terminarzu zdjęć ilustrujących poszczególne połowy miesięcy.
Piękny album szkoda jednak, że w momencie kolaży nikt nie sprawdza i nie wyrównuje luk w zdjęciach, niestety nie wszystko da się zobaczyć na komputerze czy ogólnie wyrównać w programie, ale bardzo ładne wykonanie jestem zadowolona.
22 sty 2023
Jakość, szybka realizacja, na minus mała możliwość edycji szablonów - głównie kadrowania zdjęć co psuło ich jakość. Dlatego obawa, przed otwarciem kartonu, ze zegary będą sobie jakości. Finalnie jest ok
15 sty 2023
Fajnie byłoby pokazać, że zdjęcie które program automatycznie przycina będzie długie i z białymi pasami po wywołaniu. Gdybym wiedziała zaznaczyłabym wygląd oryginalny.
14 sty 2023

Fotoplakat to świetny pomysł. To już 3ci! Ale musicie jeszcze grubiej pakować, bo mam wgniecenie (dobrze, że nie dziura) na fotoplakacie - firma kurierska.
10 sty 2023
Łatwy w obsłudze program do tworzenia spersonalizowanych kalendarzy dostepny online, szybka wysyłka i bardzo dobre wykonanie. Jestem bardzo zadowolona.
21 sty 2023
Wspaniała jakość kalendarza... jednak termin realizacji moim zadaniem zbyt długi. Jeśli komuś nie zależy na szybkiej wysyłce, to bardzo polecam! 😍
Etui z fotografią do Samsung A13, premium faktycznie jest premium. Dobry materiał, dobre dopasowanie, ładnie przylega, super fotografia. Polecam.
Kalendarz ładny, dobra jakość wykonania. Niestety zbyt długi czas realizacji zamówienia. Tydzień czekania to zbyt długo
Szybka realizacja projektu, intuicyjne tworzenie produktu. Dziadkowie bardzo zadowoleni z puzzli że zdjęciem wnuków.
19 sty 2023
Intuicyjna strona, można samego kreować obrazki jak i korzystać w gotowych wzorów. Stosunek jakości do ceny 5/5
12 sty 2023
Jak zawsze perfekcyjni . Zamawiam kilka lat z rzędu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Polecam w 100%
Polecam! Szybka wysyłka, zdjęcia dobrej jakości, dobrze zapakowane i wszystko zgodne z zamówieniem.
10 sty 2023
Zdjęcia wyglądają przepięknie, nawet te stare, czarno białe które były skanowane domowym skanerem.
20 sty 2023
Świetna jakość wydruku, szybka wysyłka. Bardzo fajny produkt na prezent. Polecam. Na pewno wrócę.
Szybki termin realizacji, produkt bardzo dobry jakościowo, cena przystepna. Wszystko na plus!
Polecam! Kalendarze zawsze wychodzą genialnie i zamówienie jest realizowane bardzo szybko :)
Jest bardzo duży wybór gotowych wstawek dzięki którym całość wygląda bardzo efektownie.
25 sty 2023
Łatwa i szybka praca z kreatorem książki. Szybka dostawa. Mega zadowolenie. Polecam.