sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (127) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1067)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

9 paź 2023
18 paź 2023
Dziękujemy za maksymalną liczbę gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dla nas to miła rekomendacja. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy! 😊🛒👍
20 wrz 2023
26 wrz 2023
Dziękujemy za piękne 5 gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jesteśmy zachwyceni, że nasza usługa spełniła Pani oczekiwania. Będziemy dalej dążyć do perfekcji, aby każde kolejne doświadczenie z nami było równie pozytywne. Serdecznie zapraszamy ponownie! 😊
5 wrz 2023
12 wrz 2023
Dziękujemy za pełną notę! 🌟🌟🌟🌟🌟 Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasze usługi spełniły oczekiwania. Zrobimy wszystko, aby przy kolejnych zakupach również sprostać wymaganiom. Serdecznie zapraszamy! 😊
18 sie 2023
23 sie 2023
Dziękujemy za pełen zestaw gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Wasze wsparcie motywuje nas do jeszcze cięższej pracy! Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania w naszym sklepie! 🛍️😊
21 lip 2023
12 wrz 2023
Dziękujemy za Pana feedback! 🌟 Cieszymy się, że proces zakupowy przebiegł sprawnie. Zrobimy wszystko, aby kolejne zakupy także spełniały Pana oczekiwania. Serdecznie zapraszamy! 😊🛍️
9 cze 2023
5 cze 2023