jubilersezam.pl

Opinie (261) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (757)

5 maj 2023
Zalety: +Duży wybór +Szybka realizacja i dostawa +Przy zakupie złotych kolczyków dostałam prześliczne srebrne kolczyki w kształcie skrzydeł Wady: +uważam, że cena jest trochę zawyżona Ogólnie polecam tego jubilera. Biżuteria jak na zdjęciach, pięknie wykonana, fajnie zapakowana i bardzo się ucieszyłam z prezenciku.

25 sie 2023
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, jednakże nie otrzymałam tego za co zapłaciłam. Zamówiłam bransoletkę taśmę 4 mm, a otrzymałam bransoletkę o szerokości 3 mm. Na moją reklamację w sklepie stacjonarnym pani sprzedawczyni, po kontakcie telefonicznym z kimś od zamówień internetowych stwierdziła, że na stronie internetowej był błąd, że nie ma już bransoletek o szer. 4 mm. Zaproponowano mi tylko ewentualny zwrot. Dla mnie to jest totalne lekceważenie klienta. Przez cały okres realizacji zamówienia nikt mnie nie zapytał czy chcę dostać węższą bransoletkę. Czy myślano, że się nie zorientuję, bo na metce był chyba opis do 4 mm? Niestety, akurat do porównania mam naszyjnik, który kupiłam kiedyś w waszym sklepie stacjonarnym. Ostatecznie bransoletkę zostawiłam, żeby mieć "komplet", ale zakup już mnie nie cieszy. Moje zaufanie do tego sklepu internetowego zostało mocno nadwyrężone.

Opinie nt. sklepu jubilersezam.pl

31 mar 2024
Zamówienie kompletne , bardzo ładnie zapakowane, dodatkowo torba na prezent. Bizuteria pierwsza klasa, pięknie się prezentuje. Dziękuję bardzo i Polecam !!!
14 kwi 2024
Super kontakt i szybka dostawa. Biżuteria prześliczna. Zwrot jednej sztuki bezproblemowy w salonie Sezam
Szybką dostawą już miałam kolczyki które zamówiłam następnego dnia a kolczyki które kupiłam też ladne
Rewelacyjna obsługa. Produkt lepszy niż na zdjęciach. Polecam serdecznie. Dziękuje za szybką wysyłkę.
Piękna nietypowa biżuteria rozsądne ceny bardzo szybka realizacja zamówienia naprawdę polecam
Jakość oferowanej biżuterii oraz szybka realizacja zamówienia. Pozdrawiam.

Warto zaufać

szybka obsługa, pomocny kontakt telefoniczny, świetnie zapakowane
Przesyłka bardzo szybka ,pierścionek przepiękny .Polecam bardzo.
Szybka i sprawna obsługa nawet w gorączkowym okresie Dzięki
Szybka wysyłka. Kolczyki śliczne. POLECAM❤️
Serdecznie polecam