jubilersezam.pl

Opinie (265) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (768)

Sezam ma piękną bużuterię,myślę że wrócę do tego sprzedawcy. Mam nawet na oku jeden pierścionek ale chwilowo jest niedostępny. Przesyłka była bardzo ładnie zapakowana. Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie Sezam.

25 sie 2023
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, jednakże nie otrzymałam tego za co zapłaciłam. Zamówiłam bransoletkę taśmę 4 mm, a otrzymałam bransoletkę o szerokości 3 mm. Na moją reklamację w sklepie stacjonarnym pani sprzedawczyni, po kontakcie telefonicznym z kimś od zamówień internetowych stwierdziła, że na stronie internetowej był błąd, że nie ma już bransoletek o szer. 4 mm. Zaproponowano mi tylko ewentualny zwrot. Dla mnie to jest totalne lekceważenie klienta. Przez cały okres realizacji zamówienia nikt mnie nie zapytał czy chcę dostać węższą bransoletkę. Czy myślano, że się nie zorientuję, bo na metce był chyba opis do 4 mm? Niestety, akurat do porównania mam naszyjnik, który kupiłam kiedyś w waszym sklepie stacjonarnym. Ostatecznie bransoletkę zostawiłam, żeby mieć "komplet", ale zakup już mnie nie cieszy. Moje zaufanie do tego sklepu internetowego zostało mocno nadwyrężone.

Opinie nt. sklepu jubilersezam.pl

Wszystko w najlepszym porządku polecam
11 lut 2024
Żona zadowolona z biżuterii. Szybka realizacja zamówienia. Polecam
25 lut 2024
W rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciu. Polecam ten sklep.
szybka wysyłka, dobra cena, atrakcyjne wzory
Piękna biżuteria bardzo ładnie zapakowana.
9 lut 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Ekspresowa wysyłka.
10 mar 2024
oryginalny desing
szybka realizacja
Wszystko OK
9 mar 2024
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu jubilersezam.pl
Panie Mateuszu jest nam przykro, że mimo ekspresowej wysyłki zgodnej z zamówieniem otrzymaliśmy jedną gwiazdkę tylko dlatego, że rozmiar pierścionka był nietrafiony :(
31 sty 2024
Biżuteria super jakość. Zdjęcia biżuterii dodatkowo powinny być na ciele np. pierścionki czy kolczyki tak aby realnie widzieć jak się prezentują. Konkurencja ma super prezentację foto ale brakuje rzetelnego opisu.