staradobraksiazka.pl

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (308)

Ważny od: 30 cze 2023
staradobraksiazka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lis 2023
Jak dla mnie wszystko mi się podobało żadnych problemów przy składaniu zamówienia jak zwykle szybka dostawa co oznacza profesjonalne podejście do klienta.

Lepsza rachunkowosc,oplacona książka,brak dostawy

Opinie nt. sklepu staradobraksiazka.pl

Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podoba się Państwu nasza obsługa, dostawa i produkty. Staramy się oferować najwyższą jakość obsługi klienta i mamy nadzieję, że wrócą Państwo do nas wkrótce. Dziękujemy za Państwa wsparcie dla Starej Dobrej Książki!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić swoją recenzję! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości filmy i doskonałą obsługę klienta, dlatego doceniamy Państwa opinię. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
30 mar 2024
Nie otrzymałam przesyłki
30 mar 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Do tej pory zamówienie nie zostało opłacone a to jeden z warunków abyśmy mogli je zrealizować. Zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie, pozdrawiamy serdecznie Antykwariat Stara Dobra Książka.

5 gwiazdek

Nic nie róbcie lepiej, wszystko jest dobrze, zostawcie na tym poziomie, szybka wysyłka mimo drugiego końca Polski, 5 gwiazdek, najwyższa ocena.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą opinię i pięciogwiazdkową ocenę! W Starej Dobrej Książce jesteśmy naprawdę zaszczyceni, że zdobyliśmy Państwa zaufanie i dołożymy wszelkich starań, aby nadal świadczyć te same wyjątkowe usługi. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
17 lut 2024
Realizacja zamówienia blyskawiczna, towar zgodny z opisem. Żadnych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić sklep.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że Pana doświadczenia z nami były pozytywne i że był Pan zadowolony z szybkości dostawy i jakości produktu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa rekomendację.
Obsługa klienta bardzo dobrze zorganizowana wysyłka tego samego dnia rewelacyjne pozycje w dobrej cenie. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Doceniamy Państwa pozytywne opinie na temat naszej obsługi klienta, wysyłki tego samego dnia i świetnych cen. W Starej Dobrej Książce staramy się dostarczać Państwu książki wysokiej jakości w przystępnej cenie. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania.
WS
Wiesława S.
Sosnowiec
25 lut 2024
Zamówiona książka została dostarczona bardzo szybko i w doskonałym stanie. Jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za recenzję i cieszymy się, że Państwa książka została dostarczona na czas i w idealnym stanie! Jesteśmy dumni z dostarczania Państwu najwyższej jakości książek z naszego Antykwariatu. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie.
3 mar 2024
Bardzo szybka przesyłka i staranne zabezpieczenie książki!! Serdecznie polecam!!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Państwa przesyłka dotarła szybko i była starannie zapakowana. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że nasze wysiłki zakończyły się sukcesem.
Bardzo dobra obsługa, oraz dobre książki w dobrej cenie polecam.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszych usług i książek. Zawsze cieszymy się z pozytywnych opinii naszych klientów i doceniamy, że poświęcili Państwo czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Pozdrawiamy serdecznie.
Super szybko, pozycja prawie nieosiagalna na rynku antykwarycznym
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że mieli Państwo z nami świetne doświadczenia i że książka była trudno do znalezienia na rynku antykwarycznym.
Jest bardzo dobrze, nie widzę potrzeby poprawiania czegokolwiek.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję! Cieszymy się, że mają Państwo dobre doświadczenia z naszym Antykwariatem.
18 lut 2024
Książki jak nowe, dotarły do mnie w tempie ekspresowym🙂
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję! Doceniamy Państwa pozytywne opinie i cieszymy się, że nasze książki dotarły szybko. Staramy się dostarczać książki wysokiej jakości w rozsądnej cenie.
Bardzo szybka wysyłała, książka w rewelacyjnym stanie.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię i za to, że zdecydowali się Państwo zrobić u nas zakupy w Starej Dobrej Książce! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko i że książka była w doskonałym stanie. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i doceniamy Państwa opinie.
10 mar 2024
ludzie kochający książki obsługa błyskawiczna
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas na zrecenzowanie naszego sklepu. Cieszymy się, że podobała się Państwu nasza szybka obsługa w Starej Dobrej Książce. Doceniamy Państwa wsparcie i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości książek dla naszych klientów.
Dobre opisy książek i sprawność wysyłki.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat opisów naszych książek i skuteczności wysyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, dlatego bardzo cieszy nas fakt, że są Państwo zadowoleni ze swoich doświadczeń. Dziękujemy za Państwa cenną opinię.
Szybko i profesjonalnie Polecam
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że otrzymali Państwo zamówienie szybko i profesjonalnie. Wspaniale jest wiedzieć, że nasze usługi spotkały się z Państwa zadowoleniem. Thank you for choosing Stara Dobra Książka!
Sprawne zalatwienie sprawy
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Pana pozytywną opinię i cieszymy się, że udało nam się szybko załatwić sprawę. Doceniamy Państwa wsparcie i staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta przez cały czas.
EJ
Ewa J.
Czechowice-Dziedzice
było szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję i miłe słowa. Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne i wygodne zakupy i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się z nami swoją opinią.