staradobraksiazka.pl

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (308)

Ważny od: 30 cze 2023
staradobraksiazka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lis 2023
Jak dla mnie wszystko mi się podobało żadnych problemów przy składaniu zamówienia jak zwykle szybka dostawa co oznacza profesjonalne podejście do klienta.

22 godziny temu
Lepsza rachunkowosc,oplacona książka,brak dostawy

Opinie nt. sklepu staradobraksiazka.pl

Wszystko ok, szybko i zgodnie z opisem.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że mieli Państwo pozytywne doświadczenia z naszym Antykwariatem. Pozdrawiamy serdecznie.

szybkość realizacji i solidne zapakowanie
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat szybkości dostawy i pakowania. Dążymy do zapewnienia jak najlepszej obsługi i staramy się, aby nasi klienci otrzymywali zamówienia na czas. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinie - pomagają nam one ulepszać nasze usługi.
Dobre opisy książek i sprawność wysyłki.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat opisów naszych książek i skuteczności wysyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, dlatego bardzo cieszy nas fakt, że są Państwo zadowoleni ze swoich doświadczeń. Dziękujemy za Państwa cenną opinię.

Świetny magazyn!

Bardzo dobry magazyn z Zandbergiem :))
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji i podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z Zandbergiem :) w naszym sklepie! Naprawdę doceniamy Państwa miłe słowa i jesteśmy dumni, że nasze produkty spełniają i przekraczają Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu w przyszłości.
Wszystko w jak najlepszym porządku
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszego sklepu! W Starej Dobrej Książce dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia. Cieszymy się, że wkrótce znów się z Państwem spotkamy!
Bardzo szybka wysyłka. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszej szybkiej wysyłki! Doceniamy Państwa opinię i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia.
Wszystko jak należy.
24 mar 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom książki najwyższej jakości i doskonałą obsługę klienta. Dziękujemy, że są Państwo częścią społeczności "Starej Dobrej Książki"!
Wszystko,OK
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję. Jesteśmy bardzo wdzięczni, słysząc, że Państwa doświadczenia z nami były ogólnie satysfakcjonujące! Staramy się oferować usługi najwyższej jakości i cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy Antykwariat Stara Dobra Książka.
Konkretnie
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoją opinią na temat naszego Antykwariatu "Stara Dobra Książka". Cieszymy się, że znalazł Pan to, czego szukał. W "Starej Dobrej Książce" staramy się zapewnić naszym klientom szeroki wybór książek i innych materiałów czytelniczych spełniających ich potrzeby. Jeszcze raz dziękujemy, że nas Państwo odwiedzili.
Ok
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na zrecenzowanie naszego Antykwariatu. Cieszymy się, że miał Pan satysfakcjonujące doświadczenie i czekamy na ponowne spotkanie z Panem wkrótce.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że podobało się Państwu u nas. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości usług i najlepszej obsługi klienta i cieszymy się, że udało nam się spełnić naszą obietnicę. Jeszcze raz dziękuję za dobrą opinię!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Staramy się, aby doświadczenia naszych klientów były jak najbardziej pozytywne i przyjemne, dlatego doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy Antykwariat Stara Dobra Książka!
GK
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię. Pozdrawiamy serdecznie Antykwariat Stara Dobra Książka
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię, naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że nasza dostawa, produkt i obsługa klienta spełniają Państwa oczekiwania. Dziękujemy, że są Państwo naszymi cennymi klientami!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że podobało się Pani u nas. W Starej Dobrej Książce staramy się zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę klienta oraz szeroki wybór książek i innych treści, z których mogą korzystać nasi klienci. Jeszcze raz dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas, aby nas ocenić.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że spodobała się Państwu nasza dostawa, towary i obsługa klienta. Państwa opinie wiele dla nas znaczą i doceniamy je. W "Starej Dobrej Książce" staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy dzięki wysokiej jakości produktom i doskonałej obsłudze. Pozdrawiamy
30 mar 2024
31 mar 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na wystawienie recenzji i pozostawienie nam tak dobrej oceny. Państwa opinie są bardzo cenne i pomagają nam nadal dążyć do doskonałości we wszystkim, co robimy. Jeszcze raz dziękujemy, że jest Pan naszym cennym klientem!
23 mar 2024
24 mar 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z dostawy, produktu i obsługi klienta świadczonej przez Starą Dobrą Książkę. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę, a otrzymywanie pozytywnych opinii od naszych klientów jest dla nas zawsze satysfakcjonujące. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
23 mar 2024
24 mar 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych zamówień i obsługi klienta. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów i cieszymy się, że udało nam się osiągnąć ten cel. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami Państwa opinią.
24 mar 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszej dostawy, towarów i obsługi klienta. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi wszystkim naszym klientom i cenimy sobie Państwa opinie. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy Państwu służyć!