manashop.pl- Logo - Opinie

manashop.pl

Opinie (354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1546)

Ważny od: 29 mar 2017
manashop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lis 2023
W Mana kupuję kolejny raz. Pierwsza moja torba kupiona lata temu służyła mi bardzo długo. Wytrzymała spore kilogramy, które ze sobą noszę. Ostatnio sentymentalnie stworzyłam w kreatorze podobną torbę. Wybrałam torbę z funkcją plecaka, otrzymałam już moja przesyłkę. Wspaniale uszyta, solidnie ze starannoscią, z wybranymi kieszonkami, kolorami itp. Bardzo dziękuję, że jesteście. Można samemu stworzyć wymarzony plecak, torebkę, co kto chce. Kreator ulepszony, bardziej wyrazisty. Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie, miłośnicy małych i dużych torebek, różnych kolorów i materiałów. Zapewniam, że torba wytrzyma bardzo wiele, w tym wiele lat.

21 wrz 2023
Kolor torebki odbiega od tego na zdjęciach. Cena dosyć wygórowana. Brak informacji o opóźnieniu wysyłki - dopiero po zgłoszeniu do sprzedającego. Pasek do torebki trochę potężny jak na delikatną torebkę.

Opinie nt. sklepu manashop.pl

26 gru 2023
Jakość niezadowalająca
16 gru 2023

Jest super!

Piękna torebka, pięknie zapakowana. Szacowany czas wysyłki 1dzień dłuższy niż faktyczny termin- miła niespodzianka 🙂 widać, że chcecie dopieścić swoje klientki i że kochacie to co robicie. Tak trzymać!
11 gru 2023
Jestem zawsze baaardzo zadowolona :) uwielbiam ten kunszt i doskonałość, dbałość o każdy detal :) cieszę się i czuję się szczęśliwa, że Mana Mana jest ze mną :)
21 gru 2023
To już moja 3 torba od Manamana, z każdej jestem bardzo zadowolona. Pięknie spakowana i wykonana, wygląda nawet lepiej niż na zdjęciu.

Torebka worek

Polecam super wykonanie, mam nadzieje że posłuży jak najdłużej 🙂
28 lis 2023

Wytrzymałość i urok

Te torby są nie do zdarcia a przy tym przepiękne. Mam już 3 😁 Na pewno wrócę po kolejne.
23 lis 2023
Plecaki są super. Dobrze i dokładnie wykonane, materiały dobrej jakości. Piękne z wyglądu
26 lis 2023
Świetne podejście do klienta, jedynie na cuda trzeba troszkę dluzej poczekać;-)
18 gru 2023

Torba :)

Torba bardzo starannie wykonana, jestem bardzo zadowolona.
23 lis 2023
Śliczne torby, jednak długi czas oczekiwania
17 gru 2023

😍

Uwaga! Te piękne torebki uzależniają😍
28 lis 2023
Torba świetna, jak zawsze zresztą.
Nerka jest cudowna!!!
6 gru 2023