manashop.pl- Logo - Opinie

manashop.pl

Opinie (346) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1590)

Ważny od: 29 mar 2017
manashop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lis 2023
W Mana kupuję kolejny raz. Pierwsza moja torba kupiona lata temu służyła mi bardzo długo. Wytrzymała spore kilogramy, które ze sobą noszę. Ostatnio sentymentalnie stworzyłam w kreatorze podobną torbę. Wybrałam torbę z funkcją plecaka, otrzymałam już moja przesyłkę. Wspaniale uszyta, solidnie ze starannoscią, z wybranymi kieszonkami, kolorami itp. Bardzo dziękuję, że jesteście. Można samemu stworzyć wymarzony plecak, torebkę, co kto chce. Kreator ulepszony, bardziej wyrazisty. Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie, miłośnicy małych i dużych torebek, różnych kolorów i materiałów. Zapewniam, że torba wytrzyma bardzo wiele, w tym wiele lat.

21 wrz 2023
Kolor torebki odbiega od tego na zdjęciach. Cena dosyć wygórowana. Brak informacji o opóźnieniu wysyłki - dopiero po zgłoszeniu do sprzedającego. Pasek do torebki trochę potężny jak na delikatną torebkę.

Opinie nt. sklepu manashop.pl

4 lut 2024

Jak zawsze...torebka jest…

Jak zawsze...torebka jest idealna.wygodna, praktyczna i piękna. Uwielbiam wasze torebki za .WSZYSTKO
9 lut 2024
Cudowna i indywidualna torba. Zamówiłam torbę aktówkę. Dzięki prostemu kreatorowi mogłam stworzyć własną torbę w kolorach i materiałach, które lubię. Taką tylko moją :-). Przesyłka przyszła w terminie. Torebka była bardzo ładnie zapakowana. Po otwarciu zachwyciłam się kolorami, materiałami i jakością wykonania. Szybko zamówiłam mniejszą wersję aby stworzyć swój indywidualny komplet.
10 lut 2024

ManaMana tworzy niesamowite torebki :)

ManaMana tworzy niesamowite torebki. To już moja druga torebka z serii CUBE od ManaMana, a pierwszą miałam ponad 5 lat (codziennego użytkowania - a mowa o noszeniu często ciężkich rzeczy, od dokumentów po zakupy). Sprawdziła się także, gdy dzieci były małe, a moja torebka pomieściła wszystko czego potrzebowały. Polecam z całego serca :)
RS
Radek S.
Kazimierz Biskupi

Wyjątkowa

Szczególnie podobało mi się kontakt z klientem, indywidualne podejście, miła i fachowa obsługa. Jakość wykonania i zgodność z kreatorem perfekcyjna. Polecam
Bardzo dobra komunikacja ze sklepem. Towar dostarczony w pięknym opakowaniu. Z pewnością to nie są ostatnie zakupy
10 lut 2024
Kupiłam plecak. Jest piękny, bardzo starannie wykonany. Produkty manamana są wyjątkowe i niepowtarzalne.
Jak zwykle.Manamana mnie nie zawiodła. To kolejna torba. Kolory przecudnej oryginalna w każdym calu :)
31 sty 2024
Terminowa dostawa. Gwarantowana jakość wykonania. Jestem bardzo zadowolona.
31 sty 2024
Jakość produktu, szybkość realizacji i dostawy.

Wszystko super. Jestem mega zadowolona :)
Piękne plecaki. Myślę, że w niedalekiej przyszłości skuszę się również na torebkę.
Torebka śliczna, precyzyjnie wykonana. Przesyłka błyskawiczna. Polecam!
Doskonała współpraca, szybka wysyłka, a torebka cudowna, polecam.
18 lut 2024
Indywidualny projekt, staranne wykonanie, dobra jakość produktu.
To moja druga torebka ,polecam jestem zakochana w mana ❤️mana❤️😁

Ocena

Torby jakie mam zawsze są wysokiej jakości i bardzo ładne