HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania- Logo - Opinie

HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (79)

Ważny od: 18 paź 2023
HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

13 sty 2024

Kołdra dla córki

Zamówiłam kołdrę dla córki. Córka, lat 7, jest wrażliwa na bodźce i nadmiar wrażeń w ciągu dnia, co powodowało trudności w zasypianiu, które czasem trwało nawet godzinę! Muszę przyznać, że nie do końca wierzyłam w cudowne właściwości kołder obciążeniowych, ale już od pierwszego użycia widzę ogromną różnicę. Zasypianie nie trwa już tak długo, córka przestała się wiercić i ona sama twierdzi, że wystarczy, że zamknie oczy i nie potrafi ich już otworzyć :D Jest spokojniejsza i szybciej się wycisza. W końcu nasz wieczorny rytuał zasypiania stał się przyjemnością :) Serdecznie polecam kołdry obciążeniowe od Huggy Moon! Dodatkowo muszę napisać, że kontakt z tą firmą jest na najwyższym poziomie i dawno już nie spotkałam się z takim profesjonalizmem :) Polecam!
Odpowiedź ze sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania
13 sty 2024
Dziękujemy bardzo za opinię i rekomendację! Cieszymy się, że nasza kołdra obciążeniowa przynosi tak pozytywne efekty dla Państwa córki. To dla nas ogromna przyjemność słyszeć, że nasze produkty realnie wpływają na poprawę jakości snu i samopoczucia naszych klientów. Również bardzo dziękujemy za słowa uznania względem naszej załogi. W HuggyMoon zawsze staramy się traktować naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani, dlatego to wspaniałe wiedzieć, że nasza filozofia znajduje odzwierciedlenie w Państwa pozytywnych doświadczeniach. Życzymy Państwu i Państwa córce wielu spokojnych i przyjemnych nocy. Jesteśmy tutaj, aby służyć wsparciem i pomocą w razie potrzeby. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon

Polecam!

Świetna kołdra! Śpię i wysypiam się świetnie odkąd ją mam. Nie słychać przesypywania się wkładu szklanego, super otula. Zastanawiałam się czy będzie też wystarczająco ciepła dla mnie, jako że wcześniej spałam po kołdrą z pierza i jest jak najbardziej. Super również wykonanie kołdry. Jestem niezwykle zadowolona. Obsługa też świetna, po zakupie skontaktowano się ze mną, żeby się upewnić, że wybrałam odpowiedni ciężar. Polecam!
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną recenzję i za polecenie naszej kołdry! Cieszymy się, że nasz produkt przyczynił się do Państwa lepszego snu i komfortu. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości wykonania oraz doskonałej obsługi klienta, więc jesteśmy szczęśliwi, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie do naszej firmy i życzymy wielu spokojnych nocy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HuggyMoon
Zarówno sklep jak i produkt wart polecenia. Szybki kontakt i przesyłka. Jeżeli chodzi o produkt to bardzo szybko się można przyzwyczaić do zwiększonej wagi, która daje odczucie przede wszystkim większego komfortu cieplnego.
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że zarówno nasz sklep, jak i produkt spełniły Państwa oczekiwania. To dla nas bardzo ważne, aby kontakt z klientami był szybki i efektywny, a przesyłki dotarły na czas. Miło słyszeć, że przyzwyczajenie się do zwiększonej wagi naszej kołdry okazało się proste i przyniosło dodatkowy komfort cieplny. Dziękujemy za polecenie nas i mamy nadzieję, że nasze produkty będą służyć Państwu długo i niezawodnie. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu!
Zakup w tym sklepie to czysta przyjemność, a kołdra obciążeniowa przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Kontakt ze sprzedawcą był niezwykle szybki, podobnie jak przesyłka. Przy pierwszym użyciu kołdry, jej dodatkowa waga może być zaskakująca, ale już po kilku chwilach odczuwa się jej głębokie, relaksujące ciepło. To niesamowite, jak znacząco może poprawić komfort snu i wypoczynku.
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię! Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że zakupy w naszym sklepie były dla Państwa czystą przyjemnością i że nasza kołdra obciążeniowa przeszła Państwa najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że szybki kontakt i przesyłka również spełniły Państwa oczekiwania. To dla nas niezwykle ważne, aby nasze produkty nie tylko zapewniały wygodę, ale też przyczyniały się do głębokiego relaksu i poprawy jakości snu. Wasze zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i polecenie naszego sklepu!
30 gru 2023

Niezmiennie REWELACJA

To już druga kołdra zamówiona przeze mnie w HuggyMoon. Rewelacja, wszyscy użytkujący portwierdzają, zbawienny wpływ na sen - pomimo trudnego dnia ułatwia zasypianie, wyeliminowała przebudzenia o 3-4 rano. A druga ważna kwestia to znosi napięcia mięsniowe (też związane ze stresem) co poporawia funkcjonowanie w ciągu dnia pomimo kłopotów ortopedycznych.
30 gru 2023
Cieszymy się, że kolejny raz zdecydowaliście Państwo wybrać kołdrę od HuggyMoon i że nasz produkt ponownie spełnił Państwa oczekiwania. To wspaniałe słyszeć, że kołdry mają tak pozytywny wpływ na Państwa sen i samopoczucie. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy przyczynić się do poprawy komfortu i jakości życia naszych klientów. Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i życzymy dalszych spokojnych i zdrowych nocy. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
25 gru 2023

Value for money - brawo Wy!

Jakość towaru jest bez zastrzeżeń, pięknie odszyte, ciekawe rozwiązania. Idealny kontakt z klientem - można liczyć na radę, rzetelną informację oraz empatyczne potraktowanie potrzeb klienta, co pozwoliło zaufać i wprowadziło rodzinną atmosferę do transakcji. Polecam! Z pewnością warto skorzystać z wiedzy i umiejętności tego producenta.
Serdecznie dziękujemy za Państwa ciepłe słowa i zaufanie, jakim obdarzyliście naszą firmę! Bardzo nas cieszy, że jakość naszych produktów oraz nasze podejście do klienta spotkały się z Państwa uznaniem. Staramy się, aby każdy klient czuł się u nas rodzinnie, a jego potrzeby były zawsze na pierwszym miejscu. Państwa zadowolenie i pozytywne doświadczenia są dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszego rozwijania naszych produktów i usług. Cieszymy się, że mogliśmy Państwu pomóc i dostarczyć wartościowy produkt. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
4 lis 2023
Świetna komunikacja ze sklepem. Kupiłam Eco kołdrę z pestkami winogron , które okazały się dla mnie za trwałe, po rozmowie z obsługa i zasugerowaniu zmiany, wybrałam kołdrę z kulkami szklanymi. Zmiana okazała się świetna. Kołdra bardzo wygodna, dobrze się pod nią śpi. Idealne obciążenie na dwie osoby (10kg)
11 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w dostosowaniu idealnej kołdry do Twoich potrzeb. Bardzo nas raduje, że zmiana z pestek winogron na granulat szklany okazała się strzałem w dziesiątkę, przynosząc Ci jeszcze lepszy sen. Dziękujemy za zaufanie. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, jesteśmy tutaj, aby służyć. Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci komfortowy sen. Do zobaczenia ponownie w sklepie HuggyMoon!

Godny polecenia

Obsługa klienta z jaką nigdy wcześniej się nie spotkałam, Pan cudownie przyspieszył termin realizacji z 3 tygodni na dzisiaj (potrzebne było na prezent). A co do samego produktu- najlepszy sen w naszym życiu. Warte każdej złotówki, ale ledwo doniesione do domu z paczkomatu ;)
Serdecznie dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Bardzo nas cieszy, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania zarówno pod względem obsługi, jak i jakości kołdry. Ogromnie nas raduje, że kołdra spełnia swoją rolę i przynosi tak dobre efekty snu. :) Polecamy się na przyszłość! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych spokojnych nocy, Zespół HuggyMoon
JP
Jagoda P.
17 gru 2023

Natychmiastowa wysyłka, jakość kołdry bardzo dobra, staranne wykończenie. Niestety nie do końca dobrze dobraliśmy rozmiar kołdry - ze zwrotem nie było absolutnie żadnych problemów, zwrot pieniędzy bardzo szybko. Bardzo polecam, super ludzie z pasją i bardzo dobry produkt :)
17 gru 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszej firmy! Bardzo nas cieszy, że jakość i wykonanie kołdry spełniły Państwa oczekiwania. Co do rozmiaru - tak, czasami trudno trafić idealnie. Zawsze stawiamy na to, aby traktować naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Dziękujemy za Państwa wsparcie i zaufanie. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
Polecam sklep z całego serca , obsługa dołożyła wszelkich starań by paczka dotarła na święta , miła ,konkretna , rzetelna , a kołdra obciążeniowa 8kg którą zamówiłam jest bardzo fajna , córka zadowolona , uwielbia pod nią spać . Polecam ten sklep i ich produkty !!!!
Dziękujemy serdecznie za tak ciepłe słowa i rekomendację naszego sklepu! Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że nasze wysiłki w dostarczeniu paczki na czas oraz obsługa spotkały się z Państwa uznaniem. Cieszymy się, że kołdra obciążeniowa przypadła do gustu Państwa córce i przyczynia się do jej komfortowego snu. Dla nas największym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów i dostarczanie produktów, które poprawiają jakość życia. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie do naszego sklepu i produktów. Życzymy Państwu i Państwa córce wielu spokojnych i zdrowych nocy. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
28 lis 2023
Rewelacyjne rozwiązanie Kołdra łatwa w powleczeniu dzięki szlufkom, trzyma się w poszewce. Z mężem lubimy spać razem, pod jedną kołdrą, to rozwiązanie jest właśnie dla nas. Oboje śpimy pod kołdrą obciążeniową, dopasowaną do naszej masy ciała. Polecam!!!!
28 lis 2023
Cieszymy się, że nasza kołdra obciążeniowa spełnia Państwa oczekiwania i jest odpowiednia dla Waszego wspólnego snu! To wspaniałe, że szlufki ułatwiają trzymanie kołdry w poszewce, a dostosowanie obciążenia do masy ciała dodaje dodatkowego komfortu. Dziękujemy za rekomendację i za to, że wybraliście HuggyMoon. Jeśli będziecie mieli jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy, jesteśmy tutaj, aby służyć wsparciem. Życzymy Wam spokojnych i relaksujących nocy pod naszą kołdrą obciążeniową!

Profesjonalne podejście do klienta

Jest mi niezmiernie miło wystawić bardzo dobrą opinię. Już dawno żaden sklep nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia. Pełen profesjonalizm zarówno w sferze obsługi klienta, jak i sprzedawanego produktu - kołdry obciążeniowej. Bardzo polecam!
Dziękujemy serdecznie za Państwa pozytywną opinię i rekomendację! Cieszymy się niezmiernie, że zarówno nasz produkt, jak i obsługa klienta spełniły Państwa oczekiwania. W HuggyMoon zawsze stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość, więc Państwa słowa są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy. Dziękujemy za zaufanie do naszej firmy i polecanie naszych produktów innym. Pozdrawiamy ciepło, Zespół HuggyMoon

Serdecznie polecam!

Kupiłam kołdrę na prezent. Jakość wykonania, odszycie, dbałość o każdy detal - to na pewno wyróżnia produkty HuggyMoon na rynku. Poza tym świetny kontakt, szybka wysyłka, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam każdemu!
Dziękujemy bardzo za Państwa entuzjastyczną rekomendację i pozytywne słowa na temat naszych produktów oraz obsługi klienta! Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że jakość wykonania naszych kołder oraz nasza dbałość o detale spełniły Państwa oczekiwania. Pracujemy ciężko, aby nasze produkty wyróżniały się na rynku i aby każdy klient otrzymywał obsługę na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że Państwa doświadczenie z HuggyMoon było tak pozytywne i że nasza kołdra okazała się idealnym prezentem. Jesteśmy tutaj, by zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia i wsparcie. Dziękujemy za polecenie naszej firmy i z niecierpliwością oczekujemy na możliwości obsługi Państwa w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon

Kołdra obciążeniowa BIO

Z radością polecamy HuggyMoon! Kołdra obciążeniowa z gryką jest wspaniała! Zarówno ona jak i poszewka są świetnej jakości, a obcowanie z nimi to sama przyjemność :) Już po pierwszych chwilach użytkowania czuć wspaniały relaks.
28 lis 2023
Dziękujemy bardzo za miłą opinię i rekomendację HuggyMoon! Cieszymy się, że nasza kołdra obciążeniowa z gryką spełniła Państwa oczekiwania. Nasza ekipa zawsze stara się dostarczać produkty wysokiej jakości, które przynoszą relaks i zadowolenie. Jeśli mają Państwo jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebują więcej informacji, proszę śmiało się z nami skontaktować. Dziękujemy jeszcze raz i życzymy wspaniałych chwil spędzonych z naszą kołdrą!
25 lis 2023
Kołdra spełnia świetnie swoją rolę, jest z porządnego materiału, dobrze wykonana. Kontakt z firmą doskonały. Zamówienie zgodnie z prośbą dotarło do mnie błyskawicznie. Polecam!
26 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że kołdra spełnia Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakości materiału, jak i wykonania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić doskonały kontakt z klientami oraz szybką realizację zamówień. Jesteśmy wdzięczni za polecenie naszej firmy i mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych produktów również w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie!
9 sty 2024
Użytkownik jest bardzo zadowolony z prezentu którym była wasza kołdra. Budzi się rano wypoczęty i zrelaksowany. Rozpatrywane są dalsze zakupy dla pozostałych domowników!
9 sty 2024
Dziękujemy za podzielenie się Państwa doświadczeniami z naszą kołdrą. Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że przynosi ona tak pozytywne efekty i przyczynia się do lepszego wypoczynku. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wybór naszego produktu. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
MG
Magda G.
17 gru 2023

Pełen profesjonalizm, kontakt z klientem szybki, pomocny, produkt bardzo dobrej jakości, pozostaje tylko smacznie spać pod nową kołdrą;) polecam!!
17 gru 2023
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię i rekomendację! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasza obsługa i jakość produktu spotkały się z Państwa uznaniem. To dla nas wielka radość wiedzieć, że nasza kołdra przyczynia się do Państwa komfortowego snu. Państwa zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Dziękujemy za zaufanie względem naszej firmy i życzymy samych spokojnych nocy. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
Jestem ogromnie zadowolona z kołdry obciążeniowej, sprawdza się przewspaniale. Dziękuję również za przyspieszenie zamówienia i prywatną dostawę!
Cieszymy się ogromnie, że jesteście Państwo zadowoleni z naszej kołdry obciążeniowej! Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przyspieszyć Państwa zamówienie i dostarczyć je na czas. Dziękujemy za wybór HuggyMoon oraz za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem. Jeśli będziemy mogli pomóc w przyszłości lub będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Życzymy Państwu dalszych przyjemnych chwil z naszą kołdrą obciążeniową!
31 gru 2023

Dobra kołdra

Kołdra spełniła moje oczekiwania. Ułatwia mi zasypianie, gwarantuje dobry sen. Polecam ten produkt.
1 sty 2024
Oto odpowiedź: Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszej kołdry. Bardzo nas cieszy, że spełniła ona Państwa oczekiwania i przyczyniła się do poprawy jakości snu. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom najlepszych produktów i usług, więc wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HuggyMoon
12 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, dobry kontakt, miła obsługa. Polecam.
12 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliście zadowoleni z naszej szybkiej realizacji zamówienia, dobrego kontaktu i miłej obsługi. Wasza rekomendacja jest dla nas ważna i doceniamy ją bardzo. Jeśli będziemy mogli pomóc w przyszłości lub będziecie mieli jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Z przyjemnością służymy wsparciem.