HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania- Logo - Opinie

HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (79)

Ważny od: 18 paź 2023
HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

15 lis 2023
Nice blanket! I expected it to be more warm but this can be solved c:
Odpowiedź ze sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania
15 lis 2023
Thank you for your feedback! We're glad to hear that you find the blanket nice. We understand your expectation regarding warmth and appreciate your constructive comment. Sometimes, finding the perfect balance of warmth and comfort can be a bit tricky, but as you mentioned, there are ways to solve this, like layering with another blanket or adjusting room temperature. Your input is valuable to us as it helps in improving our products for future customers. If you have any more suggestions or need assistance, please feel free to reach out. Thank you for choosing our product!
Jakość kołdry oraz obsługa klienta są bez zastrzeżeń. Polecam.
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteście Państwo zadowoleni zarówno z jakości naszej kołdry, jak i z obsługi klienta. Wasza rekomendacja jest dla nas bardzo ważna i doceniamy ją bardzo. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie wsparcia w przyszłości, nie wahajcie się skontaktować z nami. Życzymy Wam dalszych komfortowych i satysfakcjonujących snów pod naszą kołdrą!
Bardzo dobra jakość wykonania, super obsługa klienta. Polecam.
Serdecznie dziękujemy za Państwa pochlebną opinię na temat jakości naszych produktów oraz obsługi klienta. Jest nam niezwykle miło słyszeć, że nasze starania w dostarczaniu wysokiej jakości usług zostały docenione. Każdy pozytywny komentarz od naszych klientów jest dla nas bardzo ważny, gdyż to oni są dla nas największą inspiracją i motywacją do dalszej pracy. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania i że doświadczenie zakupowe było satysfakcjonujące. Zawsze dążymy do tego, aby nasza obsługa klienta była na najwyższym poziomie i aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo. Jeszcze raz dziękujemy za polecenie naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Państwu również w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
Naprawdę jestem zadowolony z zakupu, super jakość wykonania!
Cieszymy się niezmiernie, że jesteście Państwo tak zadowoleni z zakupu! Nasza firma zawsze stara się dostarczać produkty o najwyższej jakości wykonania, dlatego też bardzo doceniamy pozytywne opinie. Jeśli będziemy mogli pomóc w przyszłości lub będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Życzymy miłego korzystania z kołdry :)

Kołdra

Dobry kontakt , super doradztwo , elastyczność
Dziękujemy bardzo za pochlebną opinię! Bardzo cieszymy się, że nasz kontakt oraz doradztwo spełniły Państwa oczekiwania. Staramy się być zawsze elastyczni i dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb naszych klientów. To dla nas ogromna satysfakcja wiedzieć, że nasze starania są doceniane. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię!
25 gru 2023

Świetny produkt i fantastyczna obsługa
Dziękujemy za polecenie! Cieszymy się, że jesteście Państwo zadowoleni z naszego produktu i obsługi. Pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
17 gru 2023
Mistrzowska obsługa klienta, polecam!
17 gru 2023
Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Państwa oczekiwania. Zawsze staramy się zapewnić najwyższy poziom obsługi naszym klientom. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Państwu ponownie w przyszłości. Serdecznie dziękujemy za polecenie nas i życzymy wspaniałego dnia! 😊 Zespół HuggyMoon
18 paź 2023
Bardzo dobra jakość, polecam.
11 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Bardzo się cieszymy, że nasza oferta sprostała Twoim oczekiwaniom pod względem jakości. Jeśli w międzyczasie pojawią się jakiekolwiek pytania lub będziesz potrzebować dodatkowej pomocy, jesteśmy tutaj, aby służyć pomocą lub udzielić rad. Dziękujemy także za polecenie naszych produktów. Liczymy na ponowne spotkanie w sklepie HuggyMoon!
dobry materiał, wykonanie
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat jakości materiału i wykonania naszych produktów. W HuggyMoon dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
4 sty 2024
Super produkt
4 sty 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania. Jesteśmy zawsze zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości produktów naszym klientom. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HuggyMoon
3 sty 2024
Serdecznie dziękujemy za pięć gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa wsparcie i pozytywną ocenę naszej firmy i produktów. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
16 gru 2023
17 gru 2023
Dziękujemy bardzo za ocenę w postaci pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i wsparcie. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt. Życzymy miłego dnia! Zespół HuggyMoon
Knurów
Bardzo dziękujemy za przyznanie nam 5 gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak wysoką ocenę i cieszymy się, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do korzystania z naszych usług w przyszłości!
11 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe uwagi lub sugestie, które mogą pomóc nam jeszcze bardziej poprawić nasze usługi, chętnie je wysłuchamy. Jesteśmy wdzięczni za Twoje zaufanie i liczymy na ponowne spotkanie w naszym sklepie HuggyMoon!