greenspot.pl

Opinie (10) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10)

Ważny od: 12 gru 2023
greenspot.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu greenspot.pl

Trudne składanie

Donice same w sobie dość lekkie wobec czego obawiam się jak przetrwają kolejny sezon. Do samodzielnego złożenia, co nie było łatwe, potrzeba sporo wysiłku aby wkręcić śruby.
Odpowiedź ze sklepu greenspot.pl
13 kwi 2024
Dziękujemy Pani Olgo za komentarz. Zamówiła Pani zielniki podwyższone, nie mylmy z donicami. Zielniki posiadają otwory na wkręty w każdej nodze, gdzie śruba przechodzi z nogi do ścianki. Zgodzę się, że montaż samym śrubokrętem bez wkrętarki może sprawić trochę trudności. Nasze zielniki są zrobione z grubych kantówek drewnianych, całość waży 14kg a zielniki w tym wymiarze u konkurencji są lżejsze o kilka kilogramów. Zielniki wypełnione ziemią mogą ważyć nawet 100kg i bez problemu wytrzymują to obciążenie. Posiada Pani 2 lata gwarancji na produkt więc w razie czego jesteśmy do dyspozycji ;) Karolina Karcz
1 kwi 2024

Szybka dostawa, solidne wykonanie

Produkt spełnił moje oczekiwania. Mimo bardzo nieznacznych uszczerbków materiału całość prezentuje się bardzo dobrze, zgodnie z ofertą. Instrukcja składania b.jasna i czytelna. Dostawa zgodnie z obietnicą, super szybka.

Ziołownik - oby na lata! :)

Szybka wysyłka, towar porządnie spakowany i wykonany bardzo solidnie! Mam nadzieję, że będzie nam służył przez lata.
Trochę ta skrzynia gdzie napis green spot cieniutka. Lekko pekniętne w 2 miejscach.
Instrukcja montażu mogłaby być bardziej szczegółowa
rewelacyjny zielnik ze szklarnią, bardzo dobra jakoś i łatwość montażu, opcja grawerki napisu na drewnie :) Polecam!
3 mar 2024
Zamówiłem 2 mini szklarnie i donicę z pergolą. Towar dostarczony w terminie, bardzo dobra komunikacja z producentem. Jestem zadowolony z zakupu
MM
Mateusz M.
Janówka
Doskonała komunikacja, unikalny produkt na rynku, wysoki poziom wykonania
JS
Jan S.