www.domilampy.pl- Logo - Opinie

www.domilampy.pl

Opinie (47) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (114)

Ważny od: 30 sie 2022
www.domilampy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 cze 2023
Szybka sprawna obsługa. Towar otrzymałam w ciągu 2 dni od zamówienia. Buty do napowietrzania trawników najwyższej jakości. Nie sądzę, żeby można to było zrobić lepiej.

28 sie 2023
Ponad dwa tygodnie temu złożyłam w sklepie zamowienie i opłaciłem je przelewem. Następnego dnia dostałam info ze takiej lampy nie ma już w magazynie wiec nie mogą jej wysłać. Rozumiem ze w takim przypadku należy się natychmiastowy zwrot pieniędzy ? ! Czekam na pieniądze już trzeci tydzień !!!

Opinie nt. sklepu www.domilampy.pl

Sklep domilampy.pl to pewność jakości. Moja lampa wisząca nie tylko dobrze wygląda, ale także świetnie spełnia swoje funkcje. Gorąco polecam!
Piękna lampa o nowoczesnym designie. Efektownie prezentuje się w moim salonie, a regulacja intensywności światła to świetne udogodnienie
Kinkiet ścienny z domilampy.pl to perfekcyjne dopełnienie mojej aranżacji wnętrza. Solidne wykonanie i elegancki design robią wrażenie.
Moja przestrzeń zyskała nowy wymiar dzięki kinkietowi ściennemu z tego sklepu. Solidność wykonania idzie w parze z eleganckim stylem
Doskonała obsługa klienta, błyskawiczna dostawa i kinkiet, który spełnił moje oczekiwania. Kolejne udane zakupy z domilampy.pl
Funkcjonalność i estetyka w jednym. Moja nowa lampa wisząca z domilampy.pl sprawia, że mój pokój zyskał nowy, stylowy wymiar.
Zakup kinkietu okazał się strzałem w dziesiątkę. Estetyczny, praktyczny, a do tego łatwy do zamontowania. Polecam każdemu
Świetna oferta kinkietów na domilampy.pl. Mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę – stylowy, funkcjonalny i solidny.
Lampa z możliwością regulacji koloru światła - rewelacyjne rozwiązanie! Stworzyła niesamowitą atmosferę w moim wnętrzu.
Kinkiet ścienny, który zmienił atmosferę mojego pokoju. Piękny design i subtelne oświetlenie tworzą przyjemny klimat.
Doskonała obsługa klienta, szybka dostawa i lampa, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Polecam z całego serca!
Kinkiet z domilampy.pl to nie tylko oświetlenie, ale również element dekoracyjny. Idealnie wpasował się w mój salon
Świetna lampa! Zachwyciła mnie zarówno designem, jak i jakością wykonania. Idealne oświetlenie do mojego salonu.
Regulowane światło, nowoczesny design – mój kinkiet ścienny spełnił wszystkie moje oczekiwania. Bardzo polecam!
Lampa z domilampy.pl to strzał w dziesiątkę! Łatwy montaż, regulacja intensywności światła i elegancki wygląd
Solidne wykonanie, elegancki design i konkurencyjna cena. Zakupy w domilampy.pl to strzał w dziesiątkę.
Funkcjonalność i estetyka łączą się w kinkiecie z domilampy.pl. Bez wątpienia sklep godny polecenia
Lampa wisząca, która dodaje charakteru mojej przestrzeni. Wybór z domilampy.pl okazał się trafiony.
Zaskakująco szybka dostawa i lampa, która robi ogromne wrażenie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.