Bonore.pl- Logo - Opinie

Bonore.pl

Opinie (310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (310)

Ważny od: 12 wrz 2023
Bonore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Fantastyczna opcja zwrotu i wymiany w ciągu 100 dni. Dzięki temu mogłam spokojnie przemyśleć zakup i zdecydować, czy biżuteria spełnia moje oczekiwania. Sklep zdecydowanie na plus!

No nie jestem zadowolony kolczyki wg opisu na państwa stronie miały miec średnicę 4cm a przyszły poniżej 2,5cm. Zaproponowali państwo rekompensatę 50zl przy najbliższych zakupach co jest nieporozumieniem bo praktycznie każdy produkt na państwa stronie jest sporo droższy niż w innych miejscach, także ode mnie 1 gwiazka. Czuje niedosyt.

Opinie nt. sklepu Bonore.pl

Wszystko w najlepszym porządku! Szybka dostawa, piękne kolczyki. Polecam.
9 lut 2024
Polecam Bonore. Szybka dostawa, piękna biżuteria - czego chcieć więcej?

Bransoletka

Zakup sprawny, przesyłka szybka, produkt - bransoletka piękna. Polecam
Zadowolona z zakupu. Polecam wszystkim. Pozdrawiam Iryna
Zadowolona z zakupu. Polecam wszystkim. Pozdrawiam Iryna
produkt bardzo ładny, dobrze wykonany i szybka dostawa
Całkiem w porządku sklep i ceny też bardzo dobre
Szybka dostawa
18 lut 2024
9 lis 2023
16 lis 2023
Kolczyki, które kupiłam, są perfekcyjne, od dawna takich szukałam. Sklep oferuje dużą różnorodność biżuterii i świetne warunki dostawy (czyli za darmo :D).
16 lis 2023
Kupiłem pierścionek dla narzeczonej - i ona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam sklep, duży wybór różnej biżuterii.
25 wrz 2023

Brawo!

Nie znałem tego sklepu, ale wszystko przyszło tak elegancko zapakowane, że chyba przestanę w ogóle patrzeć na inne molochy, bo nie dość że tu dużo taniej - na złotym pierścionku o kilkaset zł nawet! to jeszcze błyskawicznie zrealizowane i zapakowane praktycznie na gotowo! Można? Można, brawo!
Nigdy wcześniej nie robiłam zakupów w tym sklepie, ale teraz mogę powiedzieć, że Bonore to jeden z najlepszych sklepów z biżuterią, jakie znam. Duży wybór bardzo oryginalnej biżuterii. Darmowa i szybka dostawa. Produkty wysokiej jakości - z bransoletki i kolczyków jestem bardzo zadowolona.
4 sty 2024
Jestem przyjemnie zaskoczona zakupem naszyjnika. Trochę się wahałam, z obawy czy rzeczywiście będzie tak dobrze wyglądał, jak na zdjęciach, ale cieszę się, że się zdecydowałam, bo jest dokładnie tak piękny :D Jestem pewna, że jeszcze tu wrócę po więcej biżuterii, mają fantastyczny wybór!
7 gru 2023
Zamówiłam bransoletkę dla siebie i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania. Sklep oferuje również szeroki wybór kolorów i wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dostawa tylko się przedłużyła do 4 dni, ale to pewnie kwestia firmy kurierskiej.
Kupiłem pierścionek zaręczynowy dla mojej narzeczonej i jestem bardzo zadowolony. Jest wykonany z białego złota i prezentuje się naprawdę elegancko. Sklep oferuje również możliwość wymiany produktu, co jest bardzo przydatne przy tak ważnych zakupach.
17 sie 2023
Marzyła mi się złota bransoletka. Bonore ma bardzo duży wybór produktów i na szczęście miałam z czego wybrać swój wymarzony model. Padło na miniamlistyczny model, który skardł moje serce. Od momentu zakupu noszę ją codziennie. Polecam każdemu! :)
8 gru 2023
Zdecydowałam się na zakup bransoletki dla przyjaciółki i nie zawiodłam się. Bransoletka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i prezentuje się pięknie na nadgarstku. Sklep oferuje również opcję personalizacji, co dodaje jeszcze więcej uroku.
Naszyjnik, który zamówiłem dla mojej dziewczyny, okazał się być świetnym wyborem. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i prezentuje się bardzo elegancko. Sklep zasługuje na pochwałę za szybką dostawę i dobrze zabezpieczoną przesyłkę.