Bonore.pl- Logo - Opinie

Bonore.pl

Opinie (310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (310)

Ważny od: 12 wrz 2023
Bonore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Fantastyczna opcja zwrotu i wymiany w ciągu 100 dni. Dzięki temu mogłam spokojnie przemyśleć zakup i zdecydować, czy biżuteria spełnia moje oczekiwania. Sklep zdecydowanie na plus!

No nie jestem zadowolony kolczyki wg opisu na państwa stronie miały miec średnicę 4cm a przyszły poniżej 2,5cm. Zaproponowali państwo rekompensatę 50zl przy najbliższych zakupach co jest nieporozumieniem bo praktycznie każdy produkt na państwa stronie jest sporo droższy niż w innych miejscach, także ode mnie 1 gwiazka. Czuje niedosyt.

Opinie nt. sklepu Bonore.pl

Kupiłam bransoletkę na urodziny koleżanki i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Dostawa była ekspresowa, a bransoletka jest śliczna, w sumie to zazdroszczę :P
Srebrny naszyjnik, który kupiłam jako prezent dla mamy, spełnia wszelkie oczekiwania - jest zarówno bardzo ładny, jak i solidnie wykonany. Szybka dostawa na plus.
9 lut 2024
Wybór biżuterii w sklepie jest naprawdę imponujący. Znalezienie idealnego pierścionka i bransoletki nie było trudne dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów.
9 lut 2024
Miłą niespodzianką była możliwość zapakowania biżuterii od razu na prezent. To dodatkowy atut, który z pewnością doceni każda osoba planująca zakup na prezent.
26 sty 2024
Zamówione kolczyki dotarły do mnie w mniej niż 48h. Wyglądają ślicznie, jestem bardzo zadowolona. I zakładam, że nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie :D
26 sty 2024
Sklep oferuje szeroki wybór pierścionków, które pasują do różnych stylizacji. Polecam każdemu, kto szuka wyjątkowych i pięknych dodatków do swojej garderoby.
9 lut 2024
Zakupiłam złotą zawieszkę z kryształem i jestem nią zachwycona. Sklep oferuje wiele różnego rodzaju biżuterii, wyjątkowo dużo rzeczy mi się w nim podoba :P
Bonore oferuje wiele różnych stylów biżuterii, więc zawsze znajduję coś, co pasuje do mojego gustu (lub obecnego nastroju :P). Polecam z czystym sumieniem.
Bransoletka jest przepiękna, długo o takiej marzyłam. Sklep ma super asortyment, jest tam znacznie więcej rzeczy, które mi się podobają - muszę wrócić :-D
Kupiłam tu bransoletkę i pierścionek. Jestem bardzo zadowolona - wyglądają pięknie, są solidnie wykonane. Szybka i bezpłatna dostawa, to też plus.
Obsługa klienta online zawsze udziela mi szybkich i fachowych odpowiedzi na pytania dotyczące biżuterii - dziękuję :) a sklep polecam serdecznie!
Dzięki Bonore, moja kolekcja biżuterii stała nieprzyzwoicie okazała :D Wyjątkowo oryginalne projekty znajduję w tym sklepie, trudno się oprzeć.
9 lut 2024
Zakupiłam srebrny pierścionek, który wygląda oszałamiająco na żywo. Dostawa bezpłatna i szybka, zakup starannie zapakowany na czas transportu.
Wszystko OK - szybka dostawa, wysokiej jakości produkty, żadnych problemów, a biżuteria (bransoletka i wisior) wyglądają świetnie.
Pierścionki noszą się super - dokładnie takie, jak na zdjęciach i zgodne z opisem. Od formalnej strony zakupów, też wszystko OK.
26 sty 2024
Bardzo fajny sklep, mają wiele wspaniałej biżuterii, myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostawa szybka i bezpłatna.

Świetny sklep

Najszybszy sklep z biżuterią z jakim się spotkałem. Pierścionek zamówiony w piątek, kurierem leciał do mnie już w środę.
9 lut 2024
Jestem pod wrażeniem zamówionych kolczyków - są piękne! Sklep zasługuje na pochwałę za szybką i bezproblemową dostawę.
Kolczyki, które kupiłam, są po prostu przepiękne. Jestem pewna, że jeszcze wrócę do tego sklepu po kolejną biżuterię.
Kupiłam naszyjnik i jestem bardzo zadowolona z jakości oraz wyglądu. Sklep zdecydowanie jest wart polecenia.