supersportowy.pl

Opinie (23) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (35)

Ważny od: 6 lip 2022
supersportowy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Świetny sklep, był mały kłopot z adresem doręczenia ale wszystko załatwione tak jak powinno być. Szczerzę mogę polecić każdemu. Rower, który kupiłem również w bardzo przystępnej cenie, przyszedł następnego dnia, kompletny, gotowy do złożenia i porządnie zapakowany.

W sklepie mają aktywne towary, które nie są odstępne. Po zapłacie i upłynięciu kilku dni pracownik informuje, iż nie otrzymam towaru (pomimo tego, iż zakupu dokonałem). Sam przebieg rozmowy z pracownikami, dwoma, też oceniam na mierny. W rozmowie pracownicy zdziwieni są, że chcę otrzymać towar jaki zakupiłem. Naprawdę jestem zszokowany jakością świadczonych usług. Zwrotu środków też do tej pory nie otrzymałem.

Opinie nt. sklepu supersportowy.pl

9 sty 2024