sklep.swiatkwiatow.pl

Opinie (128) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (298)

3 paź 2023
"Świat Kwiatów" to sklep internetowy, który odkryłam zaledwie kilka miesięcy temu, a już zdążył stać się moim niezastąpionym pomocnikiem w kwestii ogrodniczych zakupów. Specjalizując się w sprzedaży cebulek oraz nasion, sklep oferuje niezwykle szeroki asortyment, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników roślin.

Z wielką nieśmiałością muszę stwierdzić, że niektóre cebulki były (są) po prostu zgnite, lub nadmiernie wysuszone. Dobrze oceniam opakowania nasion. W kwestii tego, co po wysianiu wyrośnie będę mógł się wypowiedzieć na jesieni. Wydaje mi się, że przy dużej liczbie wysyłek, pracownicy nie mają czasu na dokładne sprawdzenie każdej cebulki? Pozdrawiam obsadę FIRMY SwiatKwiatów, ponieważ zdrowie jest najważniejsze. Eugeniusz Lipiecki - JASŁO - el@jaslomet.pl

Opinie nt. sklepu sklep.swiatkwiatow.pl

Pozytywne zaskoczenie

Byłam zaskoczona, źe kwiaty dostarczono w niedzielę w trudnych warunkach, przy zaśnieżonych drogach.

My number 1 place for seeds

My number one place for seeds, quality is outstanding, customer service is excellent and good price

Super jakość

Cebulki w bardzo dobrym stanie i ceny na prawdę rozsądne. Polecam serdecznie to już mój drugi zakup.
10 lis 2023
MB
5 paź 2023
Szeroki asortyment, szybka wysyłka, towar opisany czytelnie.
23 gru 2023
Świetna obsługa i szybka wysyłka.
duży wybór nasion,
17 lis 2023
Zamówienie zgodne z opisem. Nasiona kiełkują w 99%. Sklep z mega dużym wyborem. Serdecznie polecam.
Super sklep,nasiona szybko wysłane,zeszłoroczne wysiewy doskonale się udały,, polecam sklep w 100%
9 paź 2023
Wszystko w porządku. Cebulki tulipanów ładne i dorodne. Pozostałych kwiatów także bez zastrzeżeń.
19 paź 2023
Starannie zapakowane i bardzo ładne cebulki.Miła ,dobra obsługa .Polecam sklep Świat Kwiatów.pl
29 lis 2023
Super Sprzedawca. Dostawy błyskawiczne, nasiona super a ceny bardzo konkurencyjne. Polecam
4 paź 2023
Otrzymałam paczkę, to co zamówiłam,cebulki bardzo dobrej jakości. Polecam, pozdrawiam
Szybka dostawa wszystko co potrzebne jest w jednym miejscu sklep i obsługa klienta Ok.
17 lis 2023
Jestem zadowolona z zakupu, na pewno nie raz jeszcze zrobię zakupy w Waszym sklepie

Super sklep !! polecam

Polecam realizowanie zakupów w tym slepie.Osobiście jestem bardzo zadowolona
12 paź 2023
Wszystko idealnie zapakowane, mam nadzieje ze materiał tez wysokiej Jakosci
4 paź 2023
Świetna jakość zamawianych produktów, a do tego szybkość obsługi .Polecam!
10 paź 2023
Zawsze szybka realizacja zamówień a jakość nasion nigdy mnie nie zawiodła
19 paź 2023
Polecam sklep, bardzo szybka wysyłka, super zapakowane cebulki, czytelna