liviaclue.pl

Opinie (391) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1138)

Ważny od: 25 paź 2021
liviaclue.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jakość sukienek bardzo dobra, żałuję że musiałam oddać bo rozmiar był dla mnie za mały w pasie. To co mogłoby być lepsze w Waszym sklepie to kwestia zwrotów. Jest z tym trochę zamieszania biorąc pod uwagę że założyłam sobie Wasze aplikację. Wysyłanie kwestionariusza "odstąpienie od umowy" i wysyłanie paragonu wydaje mi się zbędne. Można by w aplikacji zaznaczać co się zwraca. No i oczywiście odsyłanie zamówienia na mój koszt trochę mnie zniechęca to kupowania tak trochę w ciemno. Gdyby nie to, spróbowałabym z innym rozmiarem ale już mam niechęć do ewentualnego odsyłania. Na plus na pewno jest też kontakt z klientem drogą mailową- szybki o bezproblemowy. Zamówienie wysłane błyskawicznie.

14 paź 2023
Sukienki piękne, ładnie uszyte, ale po pierwszym wyjściu już jest zmechacenie na pasku...Jest mi b. przykro, bo byłabym bardzo zadowolona, ale jakość materiału...

Opinie nt. sklepu liviaclue.pl

Wszystko przebiegło sprawnie. Dokonywałam zwrotu i ważny był dla mnie szybki kontakt ze sklepem ,tak się też stało. Profesjonalna obsługa . Mogę śmiało polecić.
Ja wymieniałam sukienkę na inny rozmiar. Obsługa trwała 3 dni. Jeszcze w żadnym sklepie tak mnie nie obsłużono! Dziewczyny jesteście super! Na pewno skorzystam z Waszych usług.

Sukienka beżowa w grochy

Kolejna piękna, ładnie odszyta, z dobrze układającego się materiału sukienka. Towar dostarczony w nienagannym stanie. Dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam
Produkty są wykonywane w bardzo dobrej jakości, obsługa telefoniczna na wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona.
MW
Magdalena W.
Nowe Skalmierzyce
Zamówienie zgodne z opisem. Długie oczekiwanie za zwrotem pieniędzy po odesłanym zamówieniu
31 mar 2024
Bardzo piękna sukienka. Rozmiar idealnie pasuje napewno będę korzystać z tej strony. Polecam.
szybka realizacja. Sukienka z przyjemnej tkaniny; kobiecy krój na wiele okazji.
Sukienka pięknie leży, czuję się w niej doskonale. Wszystko zgodnie z opisem.
23 mar 2024
Świetna jakość, błyskawiczna bezproblemowa dostawa. Polecam !!!
Niepowtarzalne sukienki , dobrze odszyte, porządny materiał
Bardzo dobrej jakości materiały. Polecam
Piękne sukienki, super sklep.
Sukienki piękne 😀
Szybka obsługa