liviaclue.pl
Opinie:

 Opinie łącznie (3161) Opinie (1067) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Podsumowanie Opinii

Klientki bardzo często chwalą wysoką jakość materiałów oraz staranność wykonania produktów. Wygląd sukienek oraz ich fasony, elegancja i dopasowanie do sylwetki są bardzo wysoko oceniane. Obsługa sklepu, kontakt z firmą i doradztwo oceniane są jako szybkie, pomocne i bardzo profesjonalne. Dostawa i wysyłka są najczęściej opisywane jako szybkie i bezproblemowe. Proces zwrotów i wymian jest ogólnie pozytywnie oceniany. Pojedyncze uwagi dotyczą dłuższego oczekiwania na dostawę. Rozmiarówka jest często komentowana – część klientek wskazuje na nietypową lub niejednoznaczną numerację. Zdarzają się również opinie o długim czasie oczekiwania na zwrot środków.

Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.

Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?

Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,

Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opinii

Opinieliviaclue.pl

(14)
(4)
(8)
(52)
(989)
Community member 
4 Opinie
 Zweryfikowane
Jestem zachwycona przepiękną sukienką. Spełniła moje wszelkie oczekiwania. Jest elegancka, kobieca, niby skromna a dodająca kobiecie szyku. Dziękuję za profesjonalne podejście do klienta, wysłuchanie, doradzenie i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania. Firma na najwyższym poziomie GRATULUJĘ i jestem przekonana , że wrócę po kolejną piękność ❤️ zdjecia nie dodam, bo pierwszy raz ubiorę ją na obronę pracy magisterskiej 😉
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane
Bardzo lubię te sukienki, mam ich naprawdę sporo. Przede wszystkim gatunek materiału bardzo dobry ,gruba wiskoza ,podszewka! gdzie w dobrych sukienkach to podstawa ( może nie we wszystkich modelach) ale raczej tyko w części dolnej. Jeśli chodzi o rozmiar to zależy od fasonu biorę od 38 do 42 ,trzeba czytać tabelę. Sukienki z wszyta gumką 38 , sukienki taljowane 40, 42. Kupuję też sukienki dla swojej 12 letniej córki! Krótsze kroje , bo niestety na rynku nie ma sukienek dla dziewczynki w tym wieku ale o wymiarach dorosłej osoby. Trochę mamy problem wtedy z dekoltem powinien być plytszy(pszyszczypujemy delikatnie w ramionach żeby podszedł do góry) córka jest szczupła ( normalna) i 163 cm biorę 40 rozmiar.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Sukienka dużo lepiej wyglądała na zdjęciach, niestety fakt że ma gumkę wszystko psuje. Jestem wysoka i gumkę miałam w połowie między pasem a biustem.. totalnie psuło to proporcje. To moja 4 sukienka od Livia Clue i pierwsza która mnie rozczarowała... Mam wrażenie że zaczęliście szyć sukienki w stylu tych z sieciowek, no ale przecież cena jest nieporównywalnie większa... Wielka szkoda!
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane

Piękne materiały i klasyczny krój

Bardzo ładne materiały i piękny, klasyczny krój sukienek. Cieszę się, że jest to polska firma i że sukienki są w rozsądnej cenie. Co możnaby poprawić: - czerwona midi Klara i midi Karen - po praniu materiał bardzo się gniecie a szczególnie cienko podszyty dół wywija się we wszystkie strony i ciężko jest go wyprasować - zielona midi Klara - sukienka jest piękna, ale tylko gdy ręce są skierowane do dołu, krępuje każdy ruch rękoma do góry bądź na boki i napina się mocno, może gdyby materiał pod pachami był trochę inaczej wykrojony byłaby większa swoboda ruchu. - granatowa midi Mayken (orchidea) - tutaj podszewka wystaje spod sukienki, byc może była nie do końca równo wszyta albo po praniu wierzchnia warstwa sie troche skurczyła a podszewka nie. Pomimo tego na pewno jeszcze zrobię zakupy w tym sklepie, bo są to naprawdę piękne sukienki.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Opinia

Obsługa sklepu w porządku- bezzwłoczny kontakt mailowy, terminowy zwrotu środków. Co się zaś tyczy samych sukienek, bo te kupowałam w sklepie to: - rozmiarówka jest bardzo hm... "fantazyjna". Niby podane są wymiary, niby rozmiary są wskazane, a jednak wszystko to jest loteria. Człowiek nie ma pewności, czy kupując 38 będzie za duże, czy za małe, czy w sam raz. Kupiłam w sklepie 7 sukienek, a kilkanaście musiała odesłać ze względu na bardzo różną rozmiarówkę. - sukienki są drogie mając na względzie jakość tkanin. Niektóre, tandetny plastyk, kosztują po prawie 400 zł. Po dwóch praniach materiał już się mechaci. Nawet mając na względzie polską produkcję to ceny są zdecydowanie zawyżone. Czy poleciałaby sklep. Pewnie tak, bo sama zaglądam na stronę, ale z dystansem, bo niestety na 5 zakupów 4 muszę zwrócić, więc wychodzę na to, jak przysłowiowy Zabłocki na mydle.

Odpowiedź ze sklepu liviaclue.pl

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszy nas, że jakość obsługi spełniła Pani oczekiwania. Jednocześnie przykro nam, że miała Pani problem z dopasowaniem sukienek. Każdy fason sukienki inaczej układa się na sylwetce – wpływa na to zarówno krój, jak i właściwości tkaniny: jej gramatura czy elastyczność. Staramy się, aby opisy produktów zawierały szczegółowe informacje o fasonie i wymiarach, które pomogą w wyborze odpowiedniego modelu. Dziękujemy za zaufanie i liczymy, że wybrane modele będą długo służyć.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Pełen profesjonalizm

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pracowników firmy, którzy reagowali natychmiast na moje prośby i oczekiwania podczas procesu wymiany sukienki na mniejszy rozmiar. Sama sukienka piękna, dobrze skrojona, jakościowo świetny materiał. Z pewnością skorzystam ponownie z zakupu w tym sklepie. Już teraz wiem, że mój rozmiar w Waszym sklepie to 38:)
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane

Bardzo udane zakupy

Piękne, kobiece sukienki, świetnie uszyte, świetnie dopasowane, mają podszewki, dobry materiał. Obsługa w czasie zakupów doskonała, kontakt szybki, super realizacja. Bezpieczna wysyłka, opakowanie, wszystko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Pięknie uszyte sukienki, dopracowane detale, elegancki efekt i o to chodziło. Jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek niestety większy brzuszek może przeszkodzić w dopasowaniu sukienki.
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Sukienki porządnie uszyte, piękne, eleganckie. Kontakt z firmą natychmiastowy. Jeszcze po naszym mailu z prośbą dostałam sukienki wcześneij. Super. Polecam w 100 %.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Bardzo polecam sklep. Sukienki pięknie uszyte, dobrze otulają ciało. Są zwężone tam gdzie trzeba i szersze tam gdzie trzeba, dzięki czemu sylwetka wygląda bardzo dobrze. Bez porównania z masowymi produktami z sieciówek. Plus również za wzorowy kontakt ze sklepem. Zamówiłam wie sukienki obie pasują idealnie :)
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Sukienka jet śliczna, materiał zwiewna, idealny na lato. Uszyta zgodnie z wymiarami w tabeli, długość dostosowana zgodnie z moim życzeniem. Czas realizacji zgodny z opisem na stronie. Polecam!
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Sukienka dobrej jakości Mała sugestia powinna mieć krótki zasuwał z tyłu w okolicy szyki lub rozcięcie z zapięciem na guzik trudno jest wsadzic głowę
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Przepiękna miętowa sukienka w białe groszki

Sukienka jest przepiękna. Doceniam przede wszystkim wysoką jakość materiału i wykonania oraz lokalną produkcję. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i szczerze polecam.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Sukienka piękna, dobrze uszyta z miłego w dotyku i dobrze układającego się materiału. To mój pierwszy ale na pewno nie ostatni zakup bo w ofercie jest wiele pięknych modeli. Dziękuję i polecam!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Kupiłam sukienkę z koronki. Piękny kolor, bardzo ladny materiał i doskonale uszyta. Dla mnie rewelacja. Jestem bardzo zadowolona! Był to mój pierwszy zakup w tym sklepie ale na pewno nie ostatni! Pozdrawiam
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Piękna sukienka, dbałość o detale i świetny materiał. Jednak wg mnie zaniżona rozmiarowka, proponuję wybrać większą. Nie ma problemu z wymianą na inny rozmiar. Bardzo dobra obsługa. Polecam sklep
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Szybka dostawa. Sukienka śliczna i do tego jeszcze niespodzianka: prezencik-gumka do włosów z tego samego materiału.
 Zweryfikowane
Świetny kontakt ze sklepem. Zamówiona sukienka śliczna. Materiał bardzo dobry. Numeracja - jak dla modelek, zdecydowanie dla szczupłych kobiet, zwłaszcza w talii. Sukienkę oddałam córce, bo taka ładna, że nie chciałam zwracać, a na nią w sam raz. No cóż, nie ma to jak młodość. Sklep serdecznie polecam
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Sukienka jest jeszcze ładniejsza niż w rzeczywistości. To mój kolejny zakup w sklepie i jestem zadowolona z zarówno dostawy jak i z sukienek.
Community member 
17 Opinie
 Zweryfikowane
Bardzo dobrze uszyte ładne kolory i fasony,nie można nic zarzucić. Może więcej bardziej wyraźniejszych kolorów więcej innych fasonów zauważyłam dużo podobnych.

Środki podjęte w celu zapewnienia autentyczności

Opinie zweryfikowane:

Podjęto stosowne środki , aby zapewnić, że publikowane opinie pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście użyli lub zakupili dane produkty lub usługi.

Zaimportowane opinie:

Nie wlicza się ich do ogólnej (łącznej) oceny. Nie podjęto żadnych środków weryfikacji.