liviaclue.pl

Opinie (471) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1267)

Jakość sukienek bardzo dobra, żałuję że musiałam oddać bo rozmiar był dla mnie za mały w pasie. To co mogłoby być lepsze w Waszym sklepie to kwestia zwrotów. Jest z tym trochę zamieszania biorąc pod uwagę że założyłam sobie Wasze aplikację. Wysyłanie kwestionariusza "odstąpienie od umowy" i wysyłanie paragonu wydaje mi się zbędne. Można by w aplikacji zaznaczać co się zwraca. No i oczywiście odsyłanie zamówienia na mój koszt trochę mnie zniechęca to kupowania tak trochę w ciemno. Gdyby nie to, spróbowałabym z innym rozmiarem ale już mam niechęć do ewentualnego odsyłania. Na plus na pewno jest też kontakt z klientem drogą mailową- szybki o bezproblemowy. Zamówienie wysłane błyskawicznie.

14 paź 2023
Sukienki piękne, ładnie uszyte, ale po pierwszym wyjściu już jest zmechacenie na pasku...Jest mi b. przykro, bo byłabym bardzo zadowolona, ale jakość materiału...

Opinie nt. sklepu liviaclue.pl

23 maj 2024

Wszystko w porządku, ale...

Wzór, tkanina, szycie - wszystko ok. Brak kieszeni, ci kiedyś było Waszą wizytówką. Jakieś 8 lat temu jak wypaliłam żelazkiem dziurę w sukience dostałam od przemiłych pań kawałek identycznego materiału żeby ją uratować. Teraz problemem jest uszycie krótszej o 10 cm sukienki... I szczerze powiedziawszy za taką sumę rąbek sukienki powinien być podwójnie zawinięty, a nie zahacza się o klamerki sandałów o wykończenie overlockiem. Widać spadek jakości i kontakt z klientem nie ten co kiedyś. Szkoda.
Dobry materiał ładny krój. Idealna długość sukienki. Byłoby świetnie gdyby wszystkie sukienki były wykonane z naturalnych materiałów przyjaznych dla skóry. Fajnie że jest w sklepie zakładka z produktami premium z lepszych materiałów. Jedyny minus, długi okres szycia oraz sukienka zapakowana w worek a nie w pudełko!
3 cze 2024
Sukienki są bardzo eleganckie, kobiece. Mam tylko pytanie: czy jest możliwość, aby Państwa krawcowe na zlecenie klientki zmniejszyły sukienki o jeden rozmiar? Pytam, ponieważ jestem w ciąży i chciałabym się cieszyć tymi sukienkami również "po".
31 maj 2024
Od lat kupuję sukienki Livia Clue. Zawsze jestem zadowolona z wzornictwa, kolorów, a przede wszystkim profesjonalnego wykonania produktów. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego i fachowo odszytego koniecznie zaglądnij na stronę firmy:)
5 cze 2024
Sukienka prześliczna! Starannie uszyta z dobrej jakości materiału, z dbałością o każdy szczegół. Szybka dostawa. Warta swojej ceny. Zdecydowanie polecam.
26 maj 2024
Mam od LC kilka sukienek, wszystkie starannie uszyte, piękne wzory i fajne fasony. Brakuje zakładki z "malymi czarnymi".
Podoba mi się w waszych produktach, dobra jakość tkaniny i uszycia, jak również niespotykane wzornictwo . Tak trzymać.
27 maj 2024
Bardzo profesjonalna obsługa. Sukienka piękna, dokładnie tak jak w opisie. Rozmiar zgodny z opisem. Polecam!
25 maj 2024
Sukienka jest piękna, lekka i zwiewna. Bardzo wygodna. Wygląda bardzo dobrze na sylwetce. Polecam.
1 cze 2024
Super materiał i wykonanie ,sprawdziła się na 6 na slubie ,bardzo polecam sklep i towar.
25 maj 2024
Materiał miły w dotyku, staranne uszycie, piękny wzór, rozmiar nieco zawyżony
27 maj 2024
Bardzo dobra jakość zamówionych sukienek, trochę zaniżony rozmiar
28 maj 2024
Sukienka śliczna, materiał dobrej jakości, idealna❤
Sukienka piękna! wysyłka szybka i bezproblemowa
23 maj 2024
Prześliczne sukienki, a kupiłam ich kilka.
20 maj 2024
Zdecydowanie polecam sklep Livia Clue