Podsumowanie Opinii
Klientki bardzo często chwalą wysoką jakość materiałów oraz staranność wykonania produktów. Wygląd sukienek oraz ich fasony, elegancja i dopasowanie do sylwetki są bardzo wysoko oceniane. Obsługa sklepu, kontakt z firmą i doradztwo oceniane są jako szybkie, pomocne i bardzo profesjonalne. Dostawa i wysyłka są najczęściej opisywane jako szybkie i bezproblemowe. Proces zwrotów i wymian jest ogólnie pozytywnie oceniany. Pojedyncze uwagi dotyczą dłuższego oczekiwania na dostawę. Rozmiarówka jest często komentowana – część klientek wskazuje na nietypową lub niejednoznaczną numerację. Zdarzają się również opinie o długim czasie oczekiwania na zwrot środków.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpinieliviaclue.pl
(14)
(4)
(8)
(52)
(989)
Zweryfikowane
Sukienki bardzo dobrej jakości, uszyte ze starannością. Fajnie by bylo gdy po wybraniu rozmiaru pojawiała sie informacja z przewidywanym terminem wysyłki.
Zweryfikowane
Polecam!
Miły i oddychający materiał. Odpowiednia długość. Idealnie pasuje na do wielu okazji.
Zweryfikowane
Dziękuję za piękne ubrania :)
Jestem bardzo zadowolona z kupionych ubrań w sklepie. Wysoka jakość tkanin, piękne szycie. Dużym pozytywnym zaskoczeniem dla mnie były podszewki z wiskozy zarówno w sukience jak i w spódnicy. Wykończenia uszyte starannie. Modne kolory w ofercie. No na pewno jeszcze nie jedną rzecz tu kupię.
Zweryfikowane
Elegancko zapakowane, pięknie uszyte, ceny adekwatne do jakości, można by oprasowane zapakować w płaski karton ewentualnie, ale w papier i w też jest dobrze zabezpieczone.
Zweryfikowane
Sukienka MIDI brązowa w grochy
Sukienka bardzo ładna, super kolor i fason, ale ciężko trafić z rozmiarem, dlatego zwróciłam. Czas oczekiwania na zwrot kosztów jest bardzo długi, czekam już prawie 2 tygodnie co jest stresujące
Zweryfikowane
Sukienka jak zwykle pięknie uszyta , tkanina bardzo przyjemna . Polecam serdecznie .
Zweryfikowane
Sukienka jest starannie uszyta. Materiał jest matowy, nie wyświeca się, ładnie układa się w ruchu. Krój super maskuje niedoskonałości. Rewelacyjnie sprawdziła mi się podczas wesela, gdy karmiłam piersią, ponieważ odpinane guziczki sprawiły, że mogłam dyskretnie rozchylić dekolt. Po pierwszej imprezie w tej sukience mogę powiedzieć, że jestem zadowolona.
Zweryfikowane
Zamówienie przyszło bardzo szybko, dobrze zapakowane. Niestety sukienka okazała się za duża i czekam na zwrot środków.
Zweryfikowane
Zazwyczaj noszę rozmiar 40, ale tutaj idealnie pasuje 42. Wymiary sukienki (42) są zgodne z zamieszczoną tabelą rozmiarów. Długość sukienki odpowiednia do wzrostu 164 cm. Kolory bardziej wyraziste niż na zdjęciu. Polecam.
Zweryfikowane
Uwielbiam tą markę. Genialna jakość w przystępnej cenie. Mam już od nich kilka sukienek i zawsze się sprawdzają.
Zweryfikowane
Bardzo ładna sukienka dobrze leży, trzeba zamawiać zgodnie z wymiarem w tabeli. Ogólnie noszę rozmiar 36, zamówiłam 38 i jest idealna.
Zweryfikowane
Sukienka pięknie uszyta, wymięty zgodne z podanymi na stronie. Prezentuje się pięknie
Zweryfikowane
Sukienka ładnie leży. Materiał nawet ładniejszy niż na zdjęciu.
Zweryfikowane
Porządna firma
Oczywiście wzornictwo jest bardzo ładne. Kluczowe jest dla mnie dopasowanie w talii, zakrycie ramion i kolan. Cenię porządne materiały, staranność wykonania i produkcję w Polsce. Ceny pozwalają na kupno sukienki przez niezamożną osobę.
Zwróciłam produkt ze względu na moje nietypowe wymiary - szerokie ramiona przy wąskiej talii. Był konieczny kontakt ze sprzedawcą, który oceniam bardzo pozytywnie. Szybkość, wysoka kultura, bezproblemowość.
Zweryfikowane
Sukienka bardzo ładna, materiał dobry gatunkowo. Córka bardzo ładnie się prezentuje. Niestety musimy wymienić na większy rozmiar
Zweryfikowane
Długi czas wysyłki zamówienia
Pięknie zapakowane, ładnie dołączony paragon z ulotką informacyjną, super instrukcja na stronie dotyczącą wymiany, zwrotu i reklamacji, ale czas oczekiwania na wysłanie zamówienia przez sklep jest dość długi.
Zweryfikowane
Sukienki przepiękne, materiał mięciutki. Wzór w kropeczki urocze. Przesyłka natychmiastowa
Zweryfikowane
Jakość materiałów i wykonanie bardzo mi się podoba, na pewno w przyszłości będę zamawiała w tym sklepie.
Zweryfikowane
Jestem zachwycona jakością materiału i krojem. Do tej pory mam dwie sukienki i myślę o następnych.Pozdrawiam.
Zweryfikowane
sukienka w grochy
Jak zawsze profesjonalna obsługa a sukienka przepiękna :)