klamki-bartex.pl- Logo - Opinie

klamki-bartex.pl

Opinie (69) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (125)

Ważny od: 30 sie 2022
klamki-bartex.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłem klamkę do drzwi w tej firmie. Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi i szybkiej realizacji zamówienia. Miałem pytanie dotyczące produktu - błyskawiczną, pomocną odpowiedź otrzymałem w ciągu minuty. Było mi bardzo miło i czułem, że jestem szanowanym klientem, co w dzisiejszych czasach nie zdarza się często :)

17 maj 2023
zamówiłam gałkę od słynnego projektanta opakowanie ładne z wizerunkiem projektanta ale w środku zawartość niemiło mnie zaskoczyła ponieważ zobaczyłam porozrywaną folię na opakowaniach i nie było żadnych śrubek do montażu tej gałki , oczywiście mogłam ją zwrócić ale czas naglił i nie chciałam zwracać na swój koszt i czekać kolejne 2 tygodnie aż firma przyśle mi nową sztukę , gałka jest powystawowa i uważam że to celowy zabieg tak że moja opinia jest negatywna nie polecam firmy która nie sprawdza zawartości towaru lub celowo wysyła wybrakowany towar ,dodatkowo jako architekt nigdy nie polecę tej firmy

Opinie nt. sklepu klamki-bartex.pl

Klamka DIVO FIT czarna VDS

Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, to budujące na przyszłość :)
Polecam tę firmę z całego serca. Towar pierwszej jakości i wspaniała pomocna obsługa, perełka obsługi na rynku. Gdy czegoś nie jesteście pewni po prostu do nich zadzwońcie ;)
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Panie Wojtku bardzo dziękujemy za taką opinię, aż serce rośnie gdy się czyta tego typu opinie to chce się jeszcze ciężej pracować :) Polecamy się na przyszłość
Fantastyczna obsługa, bardzo miły kontakt, czułam się zaopiekowana. Dobre ceny.
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Dziękujemy za takie słowa, cieszymy się z każdej takiej oceny :)

Klamka VDS

Szybko kontrektnie . Bardzo dobry produkt, zgodny z opisem i świetny kontakt
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Bardzo dziękujemy za zaufanie, zadowolony klient jest najważniejszy :)
szyba wysyłka, bardzo dobry kontakt mailowy z firmą, polecam
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Bardzo dziękujemy, polecamy się :)
1 kwi 2024

Klamka

Szybko i sprawnie. Bardzo dobra obsługa.
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Dziękujemy, polecamy się na przyszłość

Wszystko szybko i sprawnie. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Dziękujemy, polecamy się :)

Szybka realizacja zowie

Szybka realizacja zamówienia

Wszystko super

Klamki b.dobrej jakości, świetny wygląd, szybka wysyłka, przesyłka super zapakowana i zabezpieczona, a do tego przemiły kontakt😃 Pozdrawiam!
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Bardzo dziękujemy, staramy się aby towar dochodził nietknięty do naszych klientów :)
3 mar 2024
Bardzo dobra współpraca. Zamówienie przyszło przed terminem. Kontakt na każdym etapie zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Bardzo dziękujemy i polecamy się :)
Błyskawiczna wysyłka. Towar bardzo dobrze zapakowany. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Dziękujemy, to bardzo ważna dla nas informacja
Szybko, sprawnie, bez problemów
17 mar 2024
16 mar 2024
Częściej aktualizować dostępność produktów na stronie internetowej. W moim przypadku, produkt był dostępny, złożyłam zamówienie, opłaciłam je, po czym dowiaduję się, że będę musiała czekać na produkt 3-4 tygodnie, albo mogę otrzymać zwrot pieniędzy.
Odpowiedź ze sklepu klamki-bartex.pl
Pani Karolino, po złożeniu przez Panią zamówienia w ciągu 10 min się z Panią skontaktowaliśmy i przedstawiliśmy sytuację. Niestety producent Nas nie powiadamia jak danego towaru brakuje. Akurat kasetki METALKAS sprzedajemy dodatkowo. Miała Pani od razu informację, że na towar trzeba będzie poczekać i zaakceptowała to Pani, aczkolwiek rozumiem, że informacja powinna być aktualna na stronie. Liczymy jednak na przychylność z Pani strony...