hunkemoller.pl

Opinie (24) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26)

Ważny od: 20 mar 2023
hunkemoller.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu hunkemoller.pl

Kiedyś było super, teraz tylko Trusted Shops ich ratuje

Już nie pierwszy raz zamawiałem z hunkemoller.pl. Dotąd nie było żadnych problemów. Produkty zawsze były i są wysokiej jakości. Przesyłki dochodziły maksymalnie w ciągu tygodnia. Ewentualne zwroty do czasu póki były darmowe przyjmowane były bez problemu i pieniądze szybko zwracane. Niestety teraz to się popsuło. Przesyłka zamówiona 10 grudnia przyszła dopiero po 13 dniach. Wcześniej w przesyłkach był zawsze gotowy druk do ewentualnego zwrotu. Teraz trzeba zwrot zamawiać przez stronę, ale niestety to nie działa. Na różne sposoby zgłaszałem to do sklepu i dopiero po 3 tygodniach od zgłoszenia sprawy do Trusted Shops pojawiła się odpowiedź ze sklepu. Na szczęście wcześniej odesłałem produkt Pocztą Polską. Sklep jednak nie zareagował od razu na odebraną przesyłkę. Dopiero po ponownej interwencji zaakceptowali zwrot i oddali wszystkie pieniądze. Stało się to w tym samym dniu co akceptacja pokrycia kosztów przez Trusted Shops. Mam nadzieję, że hunkemoller.pl wróci do standardów, które mieli kiedyś. Na szczęście korzystają też z Trusted Shops, co daje jednak jakąś gwarancję bezpieczeństwa.
17 lut 2024
mam problem ze zwrotem produktów
2 sie 2023
Uwielbiam sklep Hunkemoller, piękna bielizna, super jakość, fajne promocje. Polecam serdecznie
16 cze 2023
Wszystko ok. Szybko, bezpiecznie, rzetelnie. Bielizna super, rozmiar prawidłowy. Polecam.
29 cze 2023
Szybka wysyłka. A zamówiona bielizna jest po prostu piękna. Trafione w 10.
3 sie 2023
Piękna koronka, mięciutka. Bardzo ładnie dopasowuje się do ciała.
14 lip 2023
Bardzo dobry kontakt z klientem. Szybka dostawa.
19 paź 2023
Zakup super, szybka dostawa z zagranicy.
24 sie 2023
21 sie 2023
19 lip 2023
13 lip 2023
9 cze 2023
Lack of possibliity of returning items. I should get an e-mail with DHL returning sticker it never comes. This situation happened twice, so it can not be an accident.
8 paź 2023

Słaba komunikacja

Brak komunikacji z strony sklepu jest dość słaby. Nie dostałam żadnego potwierdzenia ze paczka została wyslalana ani potwierdzenia ze zamówienie jest przyjęte
4 sie 2023

Nie otrzymałam zamówienia

Z uwagi na błędnie zaadresowaną przesyłkę (nie uzupełnione dane) nie otrzymałam zamówienia 🤷🏼‍♀️