grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (269) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2017)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

polecam
29 sie 2023
OK
30 sie 2023
Drogi Panie Irku, Jesteśmy niezwykle uradowani, że doświadczenie z naszym sklepem grawernia.pl zasłużyło na pięć gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem i cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Mamy nadzieję, że zakupione produkty będą źródłem radości i satysfakcji na długi czas. 🎁 Jeśli będą jakiekolwiek pytania czy sugestie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tu, by pomóc! Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia wkrótce na grawernia.pl! 🛒 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół Grawernia.pl
27 kwi 2023
7 lis 2023
7 lis 2023
31 paź 2023
2 lis 2023
Dziękujemy za pięć złotych, jakże cudownych gwiazdeczek :)))) zachęcamy do kolejnych zamówień :) będzie nam bardzo miło ponownie spotkać się :) Pozdrawiamy serdecznie!!!!!!!
30 paź 2023
2 lis 2023
Oooooo jakie piękne gwiazdeczki :))))) dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy!!!!!!!
30 paź 2023
2 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za pięciogwiazdkową recenzję i docenienie naszego profesjonalizmu :) To dla nas największe wyróżnienie, kiedy wszystko jest "w najlepszym porządku" :). Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję, by sprostać kolejnym oczekiwaniom! Pozdrawiamy! Zespół Grawernia.pl