godre.pl

Opinie (52) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (174)

Ważny od: 22 kwi 2020
godre.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Bardzo dobry materac. Dwie strony H1miekka i H2 średnio twarda dla mojej wagi 83 kg są bardzo wygodne. Ja lubię miękkie spanie ale zacząłem od H2 średnio twardej i jestem bardzo zadowolony z komfortu spania. Jakość wykonania wyglada na bardzo dobra , kupiłem z pokrowcem czarnym jersey , prezentuje się doskonale. Zakup i dostawa w cztery dni. Cena naprawdę bardzo konkurencyjna na rynku. Podsumowując bardzo dobry zakup - materac super !

23 maj 2023
Zakupiony pokrowiec jest w mojej ocenie fatalny - ma inny kolor niż na zdjęciu i w dotyku jest jak z plastiku. Odmowa przyjęcia zwrotu pomimo faktu, że kupiony został w sklepie internetowym. Godre twierdzi, że pokrowiec był szyty na miarę, ale to standardowy rozmiar 140 X 200, którego mają mnóstwo sztuk na stanie i nie ma mowy o zamówieniu "wg indywidualnych wymiarów klienta", jak u krawca. Brak jakiejkolwiek propozycji rozwiązania tej sprawy ze strony sprzedającego.

Opinie nt. sklepu godre.pl

23 kwi 2024
Szeroka oferta, dopasowana również do nietypowych potrzeb. Wysoka jakość wykonania i zgodność z ofertą materacy. Uprzejma kompetentna obsługa. Dziękuję, tak trzymać!
PG
Piotr G.
Nowy Sącz
Szybka i profesjonalna obsługa zlecenia
Ok. Super się sprawdza. Polecam.
Wszystko OK
Zamówienie zostało zrealizowane. Materac przyszedł w za dużym i to sporo pokrowcu(grafitowy żakard), po reklamacji został wymieniony na odrobinę mniejszy ale jak dla mnie pokrowiec na materacu nie powinien wisieć. Drugiej reklamacji już nie uznali bo stwierdzili że mieści się w odchyłce produkcyjnej, której nigdzie nie znalazłem. Przynajmniej oddali mi za niego pieniądze. Nie ogarniam tego że pro
Wszystko ok
16 sty 2024
16 sty 2024
25 cze 2023
9 sie 2023
ze towar byl taki sam iaki zamawialem nie podobalo mi sie to w iakich warunkach byl dostarczony nie na stoiaco tylko lezaco kierowca mial trudnosc z wyieciem i nie pozwolil na rozpakowanie towaru pozatym spoko
25 sie 2023

Materace dla dzieci

Wszystko w porządku. Kontakt z firmą szybki. Wysyłka standardowa do max 7 dni. Kurier dzwoni przed przywiezieniem. Polecam
EK
14 cze 2023

polecam

znakomity szybki kontakt, otwartość na klienta ,elastyczność, szybka realizacja nie standardowego zamówienia, polecam
28 cze 2023

Profesjonalna, miła obsługa, fachowe doradztwo, dobry kontakt ze sprzedającym, szybka realizacja zamówienia.
22 sie 2023
Dobra współpraca telefoniczna z konsultantem, szybka realizacja zamówienia i szybka i sprawna dostawa