marketmeblowy.pl/

Opinie (41) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (41)

Ważny od: 27 lis 2023
marketmeblowy.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Powiem tak, nie tylko zaskoczyła mnie jakość wykonania mebli, pomijając już walory estetyczne które są na 6+, ale również sama obsługa w sklepie. Mam wrażenie że pracują tam entuzjastycznie do wykonywania swoich obowiązków nastawieni ludzie. Panie na infolinii, były zawsze bardzo pomocne i sympatyczne. Mebelki po złożeniu, bez żadnych problemów, stworzyły cudownie pasującą kuchnię, którą teraz wszyscy znajomi się zachwycają, a ja przekazuję adres strony komu mogę. Brawo i dziękuję! Iwona

Niestety nie mogę udzielić opinii ponieważ towar jeszcze nie został dostarczony.Juz od kilku dni leży sobie w terminalu przeładunkowym.

Opinie nt. sklepu marketmeblowy.pl/

14 kwi 2024

Rewelacja!

Odpowiedź ze sklepu marketmeblowy.pl/
Cieszymy się, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom. Polecamy się na przyszłość . Pozdrawiamy :)
29 lis 2023

Pełne zadowolenie i 101% polecenia!

Zakupiłam już w tej firmie meble do kuchni i narożnik GRAND. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze tutaj zawitam. Meble bardzo dobre jakościowo, a dostawa zawsze w terminie. Miła obsługa i doradztwo. Polecam wszystkim którzy lubią piękne wnętrza, bo z meblami z tego sklepu to sama radość.

Wszystko ekstra, szybko i profesjonalnie - dziękuje

Pierwszy raz kupiłem narożnik przez internet .Wiele razy oglądałem je i muszę powiedzieć że w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Jestem bardzo zadowolony. Obsługa sklepu internetowego, wysyłka, dostaw ano po prostu wszystko ekstra, szybko i profesjonalnie - dziękuje

Narożnik Alfi

Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Wszystko terminowo i na czas. Kierowca bardzo pomocny przy dostawie. Narożnik bardzo solidnie wykonany. Wygodny i w bardzo dobrym materiale. Zdecydowanie polecam
Narożnik super. Bardzo wygodny do siedzenia. Dzięki nóżkom jest wyższy i lepiej się z niego wstaje. Dwa pojemniki na pościel, koce itp sprawdzają sie. Dobre wykonanie. Polecam.
28 lis 2023
100%PROFESJONALIZM! 1. Jaki kolor, jaki model, jakie nóżki?, ehh : - suwaki do ogarnięcia - poszło gładko, biedronka by ogarnęła 2. Dostawa- Ważne! (nie po kolei, ale to moje priorytety): - Pan Kierowca, bardzo miły, zadzwonił bez darcia papy, jęków dobrowolnego niewolnika, pomógł we wniesieniu. Wysoki standard. Taki pracownik zasługuje na Premię i Pączki!!! 3. Płatności, jakość do ceny: - smski z potwierdzeniem, emaile, WINIEN-MA- wszystko jest - bardzo miła i uprzejma rozmowa z koordynatorem - zakupy to zestaw wypoczynkowy - ładnie obity, szwy równe, mocny materiał (anty kot) - kanapy wygodne - mechanizmy ładnie pracują - dzieci, koty, wichry namiętności- wszyscy zadowoleni GORĄCO POLECAM!
Polecam z całego serca! Obsługa na najwyższym poziomie, kierowcy pomocni, a meble fantastyczne. Kupiłam narożnik Freja, nie spodziewałam się że w tej cenie, można otrzymać tak porządny produkt. Będę na pewno polecać każdemu. Pozdrawiam

Jestem wdzięczna

Wszystko dotarło tak, jak było napisane, dobrej jakości, o właściwym czasie. Szkoda tylko, że nie można prosić o pomoc we wniesieniu kiedy nie ma windy. Prosiłam, ale usłyszałam, ze nie ma czasu. Poza tym, wszystko dobrze.

Narożnik HILDA

Terminowość realizacji zamówienia, miła obsługa zarówno w biurze jak i firmy transportowej a przede wszystkim bardzo wysoka jakość zamówionego produktu. kupiliśmy narożnik HILDA.
Odpowiedź ze sklepu marketmeblowy.pl/
28 lis 2023
Super! Cieszymy się że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom. Polecamy się na przyszłość.

Kanapa

Solidna robota, wybrany kolor zgodny z oczekiwaniami. Sprawna dostawa i miła pomoc przy wniesieniu do domu. Polecam ten Market.
Zamówiłam meble kuchenne wszystko jest ok, czekam na dostawę kolejnych szafek, długo czas oczekiwania ale mimo to warto
17 gru 2023
28 lis 2023
Polecam, meble u mnie już od półtora roku, wszystko w porządku, jakość bardzo dobra. Chętnie wrócę do tego sklepu.
29 lis 2023
Nie do końca dokładność wykonania. Szczegóły w niektórych miejscach. Brak instrukcji montażu.
Fotel Janek - gabaryty i wygląd dobre, ale niestety sztywny i twardy
28 lis 2023
Super fotele za fajną cenę, wykonanie bardzo dobre, dokładnie.

Profesjonalne podejscie

Bardzo dobra jakość produktu, szybka dostawa, miła obsługa. Serdecznie POLECAM