fotoamigo.pl- Logo - Opinie

fotoamigo.pl

Opinie (99) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (193)

Ważny od: 28 wrz 2022
fotoamigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 sie 2023
Konkretna, rzetelna i nienachalna porada telefoniczna skłoniła mnie do zakupu w tym sklepie. Paczka przyszła błyskawicznie i wszystko się zgadza z opisem. Wrócę tu z pewnością jeszcze nie raz.

13 kwi 2024
Po zamówieniu towaru okazało się, że nie posiadali go w magazynie. Tak więc: 1. strona z ofertą nieaktualna 2. Pieniądze zostały zwrócone, mimo, że telefonicznie zostało ustalone, że ktoś do mnie zadzwoni i powie, czy są jakieś szanse na ten towar w przyszłości. 3. Drugi artykuł - kabel do thetheringu- wszystko ok. Tak więc obsługa i kontakt z firmą - najwyżej dostateczny.

Opinie nt. sklepu fotoamigo.pl

szybko i profesionalnie
6 lut 2024
To sklep z tradycją i bardzo dobrze wyposażony. Jeśli czegoś nie ma na miejscu to szybko sprowadzą. Lubię fachowe doradztwo. Polecam fotoamigo.pl
6 lut 2024

Polecam Sprzedawcę

Szybka dostawa, bezprobelmeowa tranzakcja.
14 lut 2024
bez uwag
11 lut 2024
ok
11 lut 2024
10 lut 2024
24 sty 2024
Zakupiłem towar 31 stycznia. Dziś dostałem e-mail, że kurier dostarczy przesyłkę. Jednak nie mam nadal zamówionego prawie tydzień temu wyzwalacza. To strasznie długi czas oczekiwania. Przysłaliście ankietę czy jestem zadowolony z usług a ja nadal nie mam zamówionego towaru.
Odpowiedź ze sklepu fotoamigo.pl
Rzeczywiście, uzupełniająca dostawa tych wyzwalaczy opóźniła nam się w sposób nieprzewidziany o 3 dni i dotarła do nas dopiero w sobotę, kiedy to osobiście musieliśmy się pofatygować do sortowni by ją odebrać (a miała dotrzeć w środę, w dniu w którym złożył Pan zamówienie). Tego samego dnia paczka została do Pana wysłana. Najmocniej przepraszamy za opóźnienie. I żeby być ścisłym - zamówienie złożył Pan w środę popołudniu, wysłaliśmy je w sobotę, dzisiaj mamy poniedziałek, więc do tygodnia jeszcze sporo brakuje...
16 sie 2023

Świetny sklep

25 paź 2023
Paczka przyszła bardzo szybko, klisze są w bardzo dobrej cenie, trzeba przyznać że konkurencyjnej jeśli chodzi o rynek. Nie mam zarzutu
30 lip 2023
Bardzo szybko załatwili sprawę, jedyne miejsce w którym znalazłam potrzebna mi klisze w normalnej cenie
26 cze 2023
Świetna komunikacja ze sprzedającym. Wszystko 👍
27 cze 2023
Świetny kontakt ze sprzedawcą.
22 wrz 2023
Szybki termin realizacji i kontakt telefoniczny ze strony sklepu. Polecam .
31 lip 2023
Z zakupu jak również z kontaktu ze Sklepem jestem bardzo zadowolony.