Certyfikat dla motohobby.pl

07.08.2014 r.
06.08.2018 r.

Opinie o motohobby.pl

4.51/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 19 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dywaniki gumowe pasują jak oryginalne. Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczona paczka. Polecam :)

wszystko ok. polecam,

Szybko,sprawnie.

Polecam sprzedawcę, szybko, bezproblemowo, dywaniki wysokiej klasy.

Sprawa załatwiona w sposób profesjonalny zgodnie z moim życzeniem.
Bardzo dobre opakowanie przesyłki.Dywaniki wyglądają na lepsze od oryginalnych.
Mam nadzieję, że wytrzymają też dłużej Dziękuję.

Sklep szybko zrealizował zamówienie, kurier szybko dostarczył. Zamówione dywaniki gumowe pasują idealnie do samochodu. Zapach gumy jest wyczuwalny we wnętrzu samochodu ale nie jest dokuczliwy.

obydwa komplety super

Nie jestem zadowolony. Towar w ogóle nie pasuje do Suzuki Swift V. Wg. zamówienia miało być pod konkretny model, a wyszło nie wiem do czego, bo na pewno nie do mojego auta. Dałem się nabrać. NIE POLECAM

Dywaniki do Tesli S z 2015 roku pasują idealnie

Wszystko super Polecam

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Dywaniki do Escorta V pasują idealnie :)

Szybka wysyłka, towar bardzo dobrej jakości, polecam

Wszystko super. Polecam

Zamówione dywaniki nie pasują do mojego auta mimo właściwego wyboru. Otwory w tylnym dywaniku na schowki są za małe i nie można otworzyć schowków. Ponadto przydałoby się, aby otwory te były obszyte, a nie są. Tak więc lipa z tym pasowaniem. Muszą państwo się niestety bardziej postarać produkując swoje towary.
Dostateczny

Towar otrzymałem całkowicie inny niż w zamówieniu. Do sprawdzenia
Wystawiam opinię negatywną.
Dostateczny

Kupowałem do Aurisa i do RXA, kształt nie do końca super, ten lepszy welur i ten standardowy średnie, ale do premium to im jeszcze dużo brakuje. Napisy miały być w cenie ale w konfiguratorze nie było możliwości jego dodania w obu przypadkach. Dopisania info o stoperach też nie zauważyłem (nie szukalem) dostałem uniwersalne stopery plastikowe, a na dywanikach od spodu białe kropeczki...

motohobby.pl opinie klientów

motohobby.pl

motohobby.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 07.08.2014 r.

ul. Przemysłowa 19
Mosina 62-050
sklep@motohobby.pl
motohobby.pl

Anna Szafran motohobby.pl
ul. Przemysłowa 19
Mosina 62-050
Anna Szafran
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z motohobby.pl.