Strado.pl- Logo - Opinie

Strado.pl

Opinie (458) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (835)

4 sie 2023
Zamówienie i dostawa to przyjemność ponieważ tego samego dnia zostało wysłane i na drugi dzień paczka była w domu.Paczka zapakowana bardzo starannie. Jeżeli chodzi o towar który zamówiłam,stojak na kwiatki nie powalił mnie z nóg,przeciętne wykonanie,podstawa to taka zwykła sklejka,boki powycierane,obdrapane,zaślepki na śruby które są na półeczkach byle jakie,ale tu akurat stoją doniczki,więc nie widać,nie zwróciłam stojaka bo faktycznie za tą cenę nie można spodziewać się cudów,łatwy w złożeniu,po postawieniu kwiatów jest Ok. Sklep jak najbardziej polecam,stojak …..hm,trochę mniej(może mnie tylko się taki trafił,albo się czepiam).
ES
Ewa S.

7 cze 2023
WITAM wiem że nie produkujecie tego urządzenia.Ale: WADY PRODUKTU: 1.ciężko się je zakłada i zdejmuje zwłaszcza jak się ma okulary. ponieważ - pasek na głowę jest w wewnątrz słuchawek, a powinien być na zewnątrz aby słuchawki były na uszach, a pasek na głowie się trzymał.po prostu to można sprawdzić. Spada z głowy, lub trzymać w ręce. 2.Sterowanie odległością -przód-tył - BARDZO OPORNIE. (SUWAKI) Grubość telefonu za mała, ponieważ mam ochronę pancerną którą muszę zdejmować za każdym razem, aby wsadzić do obudowy, a przez sterowanie ręczne przyciskami telefonu muszę to robić często.(zdejmowanie i zakładanie) (TAKA GRUBOŚĆ SMARTFONA NIE BYŁA PODANA W PARAMETRACH) Zaznaczam, iż bardzo dbam o zabezpieczenie smartfona mechaniczne, ponieważ kupiłem go za GOTÓWKĘ. A TERAZ POZYTYWY: Ostrość da się USTAWIĆ i jest OK. i chyba tylko tyle. I CO DALEJ ?

Opinie nt. sklepu Strado.pl

Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę i zakup naszych produktów :)
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy bardzo za ocenę!
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy bardzo za wybór naszej oferty!
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią i zakup w naszym sklepie :)
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę! Zapraszamy ponownie :)
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za wysoką ocenę i zakup w naszym sklepie!
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Lubimy takie oceny. Dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Super, pięć gwiazdek! Dziękujemy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za wysoką ocenę!
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli wystąpił jakiś problem z produktem, zachęcamy do kontaktu :)
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy bardzo za podzielenie się oceną o transakcji. Zapraszamy ponownie!
Chińska produkcja, bardzo złej jakości ( podczas zakładania baterii odpadły plastikowe płozy na spodzie myszki), fakt że kupiłam myszkę na fakturę VAT ( działalność gospodarcza) wyłączył mnie z możliwości zwrotu. Za taką jakość to cena bardzo wysoka. Nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt dotarł uszkodzony, można go odesłać do oceny reklamacyjnej. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
Dywan jest jak wycieraczka tylko większa w dodatku się ślizganie jak diabli i przesuwa na panelach. Czego nie widać na zdjęciach
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. W opisie produktu widnieje informacja, że model Polar jest grubości 1cm. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
Dywan, który zakupiłam, miał dziwny zapach, nieprzyjemny, trudno go określić. Wietrzyłam go na tarasie i było ok.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli występuje problem z produktem, można go odesłać do oceny reklamacyjnej.

Dywan

Zamówiony dywan wygląda jak z aliexpress lub innej podobnej strony
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
Dywan przyszedł cały mokry
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt dotarł uszkodzony, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
2 mar 2024

Zadowolony

Towar zgodny z oczekiwaniami. Na plus należy dopisać cenę produktu, która była najniższa. Na minus wpadka z bonusem (10zł) za zapisanie się na newsleter, zapomnieli tylko dodać że obowiązuje dla zakupów powyżej 100zł. Ale to drobiazg.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę i przepraszamy za ten błąd.
Zamówienie zrealizowane w szybkim terminie. Dywan ładny, ale cienki. Minus za brak informacji, że wymiar 300 cm x400 cm to nie jest jedna całość tylko połączenie dwóch mniejszych wymiarów.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Informacja o szwie widnieje w treści opisu produktu. Jeśli dywan nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 390 dni odesłać.
9 lut 2024
Błyskawiczna reakcja na reklamację i zwrot pieniędzy w tym samym dniu. Dostarczenie nowego towaru tak samo.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę i wyrozumiałość :)
24 lut 2024
Kontakt ze sklepem oraz realizacja zamówienia na bardzo wysokim poziomie. Polecam bardzo ten sklep.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Bardzo dziękujemy za słowa uznania!