filtrdodomu.pl

Opinie (32) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (57)

Ważny od: 30 gru 2022
filtrdodomu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo dobry, przyjazny kontakt. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Elastyczność na wymagania klienta.

Źle została zamontowana wyczystka w zbiorniku,uszczelka była niechlujnie zainstalowana w wyniku czego zbiornik był nieszcelny i ciekła woda

Opinie nt. sklepu filtrdodomu.pl

Pod umywalkowy system oczyszczania wody.

Przydał by się lepszy opis montażowy. Odpowietrzanie.
Odpowiedź ze sklepu filtrdodomu.pl
Dziękujemy za uwagę, przekażemy ją producentowi, ponieważ to firma Supreme odpowiada za przygotowanie instrukcji montażu swoich produktów :) Pozdrawiamy!
8 lut 2024
Jestem bardzo zadowolona, produktu prawidłowe,szybka dostawa. Polecam
17 lut 2024
6 sty 2024
Polecam. Żadnych uwag!
18 lip 2023

Super Service!!!

Drugi raz korzystałam z zakupow i jestem bardzo zadowolona. Zamowienie złożone w nocy, rano przesylka w drodze, dostawa nastepnego dnia. Przesylka( lampa UV i szklana oslona) tak zapakowane, że wszystko dotarło w 100% nieuszkodzone. Polecam
20 lip 2023
Dzień dobry Pani Mariolo, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas priorytet. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie! 😊
Szybka, sprawna realizacja zamówienia. Towar solidnie i bezpiecznie zapakowany. Jedyny minus to dla producenta filtra za plastikowe przyłącze gwintowe - strach mocno dokręcić do tego mosiężną złączkę...
31 paź 2023
Dobry kontakt z obsługą. Porada profesjonalna a potem szybka realizacja zamówienia. Cóż więcej nam, klientom trzeba. Kolejne dobre doświadczenie z tą firmą. Pozostaje inny polecić.
31 paź 2023
Panie Piotrze, bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam kilku miłych słów. ☺️ Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!
29 lis 2023
Dzbanek filtrujący świetnej jakości woda smakuje lepiej niż butelkowana a do tego trzyma odpowiednią chłodną temperaturę
16 lip 2023
Świetna obsługa, szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem. Gorąco polecam
20 lip 2023
Panie Kamilu, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas bardzo ważne i motywujące do dalszej pracy. Zapraszamy ponownie do odwiedzin naszej witryny. Pozdrawiamy serdecznie. 😊
14 lis 2023

Lampa UV

Zestaw dobrze zapakowany, szybka dostawa. Polecam sklep.
9 sie 2023
Szybka realizacja zamówienie mimo drobnych problemów
20 paź 2023
Sprawna wysyłka. Towar zgodny z opisem. Polecam!!!
25 wrz 2023
Krótki termin realizacji, sprawna realizacja.