Podsumowanie Opinii
Klienci bardzo często chwalą wysoką jakość wykonania mebli, użytych materiałów oraz solidność produktów. Wielu z nich docenia sprawny, szybki i bezproblemowy przebieg dostawy, a także odpowiednie zabezpieczenie przesyłek. Obsługa klienta oceniana jest bardzo dobrze – zarówno pracownicy, jak i kurierzy są uprzejmi i pomocni. Użytkownicy zwracają również uwagę na estetykę, wygląd oraz elegancję mebli, które są zgodne ze zdjęciami i opisami. Większość osób jest zadowolona z tego, że otrzymany towar odpowiada zamówieniu. Część klientów pozytywnie ocenia kontakt z firmą, jednak pojawiają się pojedyncze głosy o braku odpowiedzi.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpiniefilmeble.pl
(4)
(1)
(3)
(8)
(88)
Zweryfikowane
bardzo miła obsługa , stół i krzesła bardzo ładne ,warte swojej ceny ,bardzo dobrej jakosci ,dostawa też super pan kierowca pomógł wniesć stół mężowi za co bardzo dziękujemy , bardzo polecam ,uprzejmość , jakość wykonania i dostarczenie towaru
Zweryfikowane
Stół dobrze zabezpieczony, łatwy montaż.
Wygląda bardzo dobrze, zrobiony fachowo.
Lekko wygięte nogi dodają szlachetności.
Zweryfikowane
Meble dobrze zabezpieczone w dostawie bardzo ładne takie jak na zdjęciu. DZIĘKUJĘ
Zweryfikowane
Lili
Jestem zadowolona z waszego produktu :) Kurier bardzo uprzejmy
Zweryfikowane
Stół i krzesła wykonane estetycznie. Nareszcie mam stół o dużej powierzchni. Krzesła wygodne, miękkie. Jestem zadowolona. Polecam
Zweryfikowane
Stół dobrej jakości, pięknie się prezentuje. Polecam !
Zweryfikowane
Stół jest bardzo ładny ,solidny i starczy na lata . Był bardzo dobrze zapakowany , jestem bardzo zadowolona z zakupu .
Zweryfikowane
Najbardziej mi się podobał stół i kurier
Zweryfikowane
Wszystko poszło super.Polecam ten sklep.Towar zgodny z opisem.Dobra jakość 😁
Zweryfikowane
Towar zgodny z zamówieniem. Dobre wykonanie
Zweryfikowane
Stół jest bardzo ładny i akurat wielkością pasuje do mojego mieszkania
Zweryfikowane
Wszystko odbyło sie bardzo dobrze szybko i sprawnie Pan kierowca bardzo uprzejmy.takuch ludzi to warto szanowac
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Szybka dostawa i miła obsługa. Krzesła piękne i bardzo dobrze wykonane polecam
Zweryfikowane
Superw krzesła
Super krzesła, sprawna dostawa. Polecam !
Zweryfikowane
Meble solidne, jakość adekwatna do ceny. Zamówienie zrealizowane szybciej niż założony termin, wszystko sprawnie, bardzo mili pracownicy i bardzo dobry kontakt z firmą. Polecam
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Towar zgodny z zamówieniem. Jakość materiałów solidna, dzięki czemu towar wygląda bardzo elegancko. Mam nadzieję, że długo posłuży.
Zweryfikowane
Miła dostawa, dobrej jakości produkt.
Zweryfikowane