artforma.pl

Opinie (286) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (922)

Ważny od: 28 sie 2018
artforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lustro ładne, jednak nie informujecie klienta o kablu na wierzchu tyłu lustra (zdjęcie) przewody z zerwaną izolacja bez oblutowanych końcówek jak by to jakiś amator skręcał w garażu . Brak możliwości schowania kabla co powoduje odstawanie od ściany. Nie dajecie na przewodach kostki do podłączenia za 90gr przez co musiałem jechać do sklepu elektrycznego. Jak za cenę ponad 3 tysiące to spodziewałem się większego profesjonalizmu. Miałem zakupić drugie do przedpokoju ale odstające od ściany mi nie potrzebne.

3 lis 2023
W odpowiedzi na Państwa komentarz do mojej opinii Trusted Shops muszę przyznać, że odpowiadacie szybko i w bardzo miły sposób. Co jednak do produktu prosicie mnie o zdjęcia lustra tzw. przez Was nazywanego „Premium”. Jakość materiałów wykończeniowych lustra jest żenująca i dotyczy to jego tylnej części, zwykła dykta, zszywki, które kiepsko trzymają i zwykłe dwie prostokątne dziury w tej dykcie na zawieszenie tego lustra - przecież sami doskonale wiecie z jakich materiałów to wykonujecie więc proszę nie udawać tzw. Greka. Folia zabezpieczająca front lustra jest tak mocno przyklejona, że trzeba ją usuwać co najmniej pół godziny, a pod nią na krawędziach lustra I także kiepskiej okleiny ramy resztki kleju lub silikonu. Zdjęcia nic tu nie zmienią. Jedyne co Wam chciałbym wysłać do niechlujnie przyklejone diody led wystające na dolnej krawędzi lustra. I to w żaden rozsądny sposób nie da się obronić. Podsumowując kiepskie materiały, niechlujne wykonawstwo , nazwa produktu „Premium” no i cena Premium - 1899 zł - z tym się akurat zgadzam. W załączeniu w kolejnym e- mailu zdjęcie przyklejonych diod led. Z poważaniem Wojciech

Opinie nt. sklepu artforma.pl

Bardzo dobrze zabezpieczone do transportu, czas wysyłki szybki, ~1tydzien, solidnie wykonane, aczkolwiek uchwyty montażowe mało wybaczają, mogłyby być szersze a są praktycznie dopasowane haczyka, ale jak już się uda powiesić to jest świetne.
23 lis 2023

Lustro na szóstkę z plusem!

Zakupiliśmy prostokątne lustro LED z serii PremiumLine po tym jak pękło nam stare lustro w łazience. Lustro okazało się przepiękne! Mimo nowoczesnego stylu bardzo dobrze wpasowało się, w starszą już łazienkę. Oświetlenie LED bardzo dobrze sprawdza się w codziennym korzystaniu. Lustro jest znacznie cięższe, niż się tego spodziewałem, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości jego wykonania i użytych materiałów. Mam nadzieję, że posłuży nam ono przez lata.
13 paź 2023

Marta_polecam Artforma i ich lustra

Ja polecam szczerze. Zamówiłam lustro, prostokątne, podświetlane. Przyszło zapakowane "pancernie", czyli bardzo dokładnie, solidnie, w wiele warstw. Żadnych ubytków, pęknięć ani innych zadrapań, czego bardzo się bałam zamawiając lustro przecież :-) Lustra używam od lutego 2023 i jestem zachwycona. Właściwe wchodząc do łazienki włączam tylko to właśnie ledowe cacko, bo robi robotę - daje prześwietny klimat! Jeszcze raz - szczerze polecam.
RK
Rafał K.
Wągrowiec
21 lip 2023

Zaskoczenie jakością wykonania (na plus)

Obsługa na najwyższym poziomie jak i sam produkt. Zamówiłem DWA Prostokątne Lustro Łazienkowe LED Loft FrameLine L49, Szerokość: 60 cm, Wysokość: 80 cm, Barwa LED: Biała neutralna 4500K, Kolor: Anthracit. Oba lustra identyczne, rozstaw mocowań również :), czyli powtarzalność produktów jest. Jestem zadowolony z jakości wykonania, nawet dyskretne logo firmy na ramie lustra ładnie się prezentuje. Ośw
5 wrz 2023

Zachwycona moim nowoczesnym lustrem: Praktyczny design i głośnik Bluetooth

Jestem bardzo zadowolona z mojego nowoczesnego lustra. Prosty design doskonale pasuje do mojego wystroju wnętrza i nadaje mojemu pomieszczeniu współczesny charakter. Lustro do makijażu jest szczególnie pomocne i znacząco ułatwia moją codzienną rutynę. Zintegrowany głośnik Bluetooth to świetne uzupełnienie, chociaż życzyłabym sobie, żeby basy były nieco mocniejsze. Niemniej jednak spełnia swoje zadanie i zapewnia przyjemną muzykę w tle podczas robienia makijażu. Montaż lustra był dziecinnie prosty, a instrukcja obsługi była łatwa do zrozumienia, co sprawiło, że cały proces był bardzo łatwy. Wysyłka była szybka, a opakowanie bardzo bezpieczne, dzięki czemu lustro dotarło do mnie w idealnym stanie. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego nowoczesnego i praktycznego lustra i gorąco je polecam.
15 wrz 2023

Najlepsze lustro w moim życiu.

Lustro dotarło bardzo dobrze zapakowane. Sam montaż nie był łatwy ponieważ ciężko jest za pierwszysm razem określić głębokość wkręcenia haków. Po kilku regulacjach lustro idealnie przylega do ściany. Samo lustro jest cudowne. Długo szukaliśmy oświetlenia nad lustro a tu mam załatwione oświetlenie i lustro w jednym. Luserko kosmetyczne rewelacja, cieszę się że mamy z dodatkowym podświetleniem. Mata grzewcza jest tylko na środku i nie jest za duża ale do normalnego użytkowania wystarczy (fajnie wygląda jak całe lustro jest zaparowane a środek nie). Podsumowując firmę jako całość wychodzi bardzo mocne 5 gwiazdek. Wydaję się że każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.
20 cze 2023
Dobrze przygotowane lustra do wysyłki, zabezpieczone przed uszkodzeniem i porysowaniem. Ładnie wyglądają po zamontowaniu na ścianie. Trochę rozczarowałam się oświetleniem PremiumLine barwą Philips LED 4500K za dodatkową opłatą. Spodziewałam się mocniejszego światła, które doświetlałoby twarz tak, aby można było zrobić makijaż. Chyba nie będzie tak dobrze jak oczekiwałam. Mam przykre wrażenie, że płacąc 2023,00 zł za lustro o wymiarach 70x100 nieco przepłaciłam. Zwłaszcza, że zamówiłam jednocześnie większe lustro, o wymiarach 80x180, które było tańsze, za 1788,00 zł. To większe jest w stylu AmbientLine z fazowaniem krawędzi i barwą 3000K.
2 lis 2023

Doskonała obsługa i świetne wykonanie!

Począwszy od procesu konfiguracji, poprzez realizację zamówienia i wysyłkę, wszystko przebiegało sprawnie i szybko. Wsparcie klienta bardzo responsywne i wyrozumiałe (moja pomyłka przy klikaniu w szczegółach zamówienia - skorygowana szybko i bez dodatkowych obciążeń). Lustro wykonane starannie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Przesyłka zabezpieczona odpowiednio. Mogę polecić bez najmniejszych obaw - w tej chwili konfiguruję kolejne zamówienie, zachęcony realizacją obecnego.
1 lis 2023

Gorąco polecam!

Wszystkie trzy zakupione lustra LED ambient świetnie komponują się z łazienkami, w których zostały zamontowane. Włączanie bezdotykowe jest niesamowitym rozwiązaniem, nareszcie nie będą pojawiać się odciski palców w miejscu włączania. Lusterko kosmetyczne bardzo dobrze się sprawdza, jest idealnie doświetlone. Dzięki zastosowaniu podświetlenia w wersji AmbientLine dodatkowo wzbogaca to wykończenie wnętrza. Błyslawiczna dostawa, idealne zabezpieczenie towaru!
10 gru 2023

Lustro PremiumLine 120x80

Wysoka jakość wykonania, elegancka, metalowa ramka i funkcjonalne podświetlenie. Świetnie się prezentuje, duży format optycznie powiększa pomieszczenie. Ze względu na kabel zasilający wymaga precyzyjnego wykonania otworów montażowych w gotowej ścianie.
29 sie 2023
Bardzo jestem zadowolona z zakupu lustro jest piękne .Bardzo fobrze zabezpieczone na czas transportu. Szybko zrealizowane zamówienie. Polecam zakupy w tym sklepie.
3 lip 2023
Przepiękne lustro, które jest idealnym wykończeniem mojej łazienki. Paczka była bardzo dobrze zabezpieczona do wysyłki. Co prawda było lekkie opóźnienie w dostawie przez błąd w systemie firmy kurierskiej, ale po kontakcie z firmą Artforma zostało wszystko wyjaśnione. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam przyszłym kupującym. Planuję kolejny zakup z tej strony.
RK
Rafał K.
Wągrowiec
17 sie 2023

SUPER jak zawsze (trzecie lustro)

To już trzecie lustro (drugi model) i jak zawsze na wysokim poziomie. Pionowe paski LED w obudowie aluminiowej ładnie oświetlają twarz. Lustro samo w sobie wygląda niezwykle "lekko", idealne rozwiązanie do małej łazienki (3m2). Firmę Artforma mogę tylko polecić, szybko, zgodnie z opisem, jakość na wysokim poziomie. BRAWO!
13 gru 2023
Lustro petarda! Świetna jakość, zapakowane idealnie żeby się nie uszkodziło podczas transportu, łatwy montaż, instrukcja pierwszy raz w życiu jaką widziałem - bardzo dokładna, kolorowa książeczka a nie jak zawsze kartka z xero pt. oczytaj hieroglify :) Lustro na ścianie robi mega wrażenie! Wszystko na 5 gwiazdek!
24 paź 2023
Rewelacyjny produkt. Lustro świetnie prezentuje się w łazience nadając wyjątkowy wygląd pomieszczeniu, optycznie je powiększając i oświetlając. Dodatkowy atut bardzo łatwy montaż, szczegółowa instrukcja obsługi . Nie trzeba się martwić o dodatkowy kontakt ponieważ lustro jest na baterie . Polecam .
27 paź 2023
Łatwa obsługa strony www umożliwia sprawne stworzenie wybranego modelu lustra. Lustro przyszło bardzo dobrze zapakowane, wizualnie wygląda b. ładnie, ale czeka jeszcze u nas na podłączenie.
20 lis 2023

Produkty zgodne z opisem, wysokiej jakości, bardzo porządnie zapakowane i bezpiecznie dostarczone, lustra led prezentują się bardzo dobrze, maty grzewcze działają bardzo szybko. Polecam!
Zakupione lustro w 100% zgodne z zamówieniem, dodatkowo bardzo miła obsługa i bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam każdemu. A do tego bardzo dobrze prezentuje się w łazience.
7 cze 2023
Zamówienie dotarło szybciej niż było to przewidziane. Produkt starannie zapakowany i zabezpieczony w czasie transportu a przede wszystkim starannie wykonany. Polecam
22 sie 2023

Lustro led PremiumLine

Zamówione lustro przyszło szybciej niż przewidywany czas realizacji! Jest doskonale wykonane! Łatwe w montażu! Przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona! Polecam!