artforma.pl

Opinie (300) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (942)

Ważny od: 28 sie 2018
artforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lustro ładne, jednak nie informujecie klienta o kablu na wierzchu tyłu lustra (zdjęcie) przewody z zerwaną izolacja bez oblutowanych końcówek jak by to jakiś amator skręcał w garażu . Brak możliwości schowania kabla co powoduje odstawanie od ściany. Nie dajecie na przewodach kostki do podłączenia za 90gr przez co musiałem jechać do sklepu elektrycznego. Jak za cenę ponad 3 tysiące to spodziewałem się większego profesjonalizmu. Miałem zakupić drugie do przedpokoju ale odstające od ściany mi nie potrzebne.

3 lis 2023
W odpowiedzi na Państwa komentarz do mojej opinii Trusted Shops muszę przyznać, że odpowiadacie szybko i w bardzo miły sposób. Co jednak do produktu prosicie mnie o zdjęcia lustra tzw. przez Was nazywanego „Premium”. Jakość materiałów wykończeniowych lustra jest żenująca i dotyczy to jego tylnej części, zwykła dykta, zszywki, które kiepsko trzymają i zwykłe dwie prostokątne dziury w tej dykcie na zawieszenie tego lustra - przecież sami doskonale wiecie z jakich materiałów to wykonujecie więc proszę nie udawać tzw. Greka. Folia zabezpieczająca front lustra jest tak mocno przyklejona, że trzeba ją usuwać co najmniej pół godziny, a pod nią na krawędziach lustra I także kiepskiej okleiny ramy resztki kleju lub silikonu. Zdjęcia nic tu nie zmienią. Jedyne co Wam chciałbym wysłać do niechlujnie przyklejone diody led wystające na dolnej krawędzi lustra. I to w żaden rozsądny sposób nie da się obronić. Podsumowując kiepskie materiały, niechlujne wykonawstwo , nazwa produktu „Premium” no i cena Premium - 1899 zł - z tym się akurat zgadzam. W załączeniu w kolejnym e- mailu zdjęcie przyklejonych diod led. Z poważaniem Wojciech

Opinie nt. sklepu artforma.pl

29 sie 2023
Bardzo jestem zadowolona z zakupu lustro jest piękne .Bardzo fobrze zabezpieczone na czas transportu. Szybko zrealizowane zamówienie. Polecam zakupy w tym sklepie.
3 lip 2023
Przepiękne lustro, które jest idealnym wykończeniem mojej łazienki. Paczka była bardzo dobrze zabezpieczona do wysyłki. Co prawda było lekkie opóźnienie w dostawie przez błąd w systemie firmy kurierskiej, ale po kontakcie z firmą Artforma zostało wszystko wyjaśnione. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam przyszłym kupującym. Planuję kolejny zakup z tej strony.
RK
Rafał K.
Wągrowiec
17 sie 2023

SUPER jak zawsze (trzecie lustro)

To już trzecie lustro (drugi model) i jak zawsze na wysokim poziomie. Pionowe paski LED w obudowie aluminiowej ładnie oświetlają twarz. Lustro samo w sobie wygląda niezwykle "lekko", idealne rozwiązanie do małej łazienki (3m2). Firmę Artforma mogę tylko polecić, szybko, zgodnie z opisem, jakość na wysokim poziomie. BRAWO!
13 gru 2023
Lustro petarda! Świetna jakość, zapakowane idealnie żeby się nie uszkodziło podczas transportu, łatwy montaż, instrukcja pierwszy raz w życiu jaką widziałem - bardzo dokładna, kolorowa książeczka a nie jak zawsze kartka z xero pt. oczytaj hieroglify :) Lustro na ścianie robi mega wrażenie! Wszystko na 5 gwiazdek!
24 paź 2023
Rewelacyjny produkt. Lustro świetnie prezentuje się w łazience nadając wyjątkowy wygląd pomieszczeniu, optycznie je powiększając i oświetlając. Dodatkowy atut bardzo łatwy montaż, szczegółowa instrukcja obsługi . Nie trzeba się martwić o dodatkowy kontakt ponieważ lustro jest na baterie . Polecam .
27 paź 2023
Łatwa obsługa strony www umożliwia sprawne stworzenie wybranego modelu lustra. Lustro przyszło bardzo dobrze zapakowane, wizualnie wygląda b. ładnie, ale czeka jeszcze u nas na podłączenie.
20 lis 2023

Produkty zgodne z opisem, wysokiej jakości, bardzo porządnie zapakowane i bezpiecznie dostarczone, lustra led prezentują się bardzo dobrze, maty grzewcze działają bardzo szybko. Polecam!
Zakupione lustro w 100% zgodne z zamówieniem, dodatkowo bardzo miła obsługa i bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam każdemu. A do tego bardzo dobrze prezentuje się w łazience.
7 cze 2023
Zamówienie dotarło szybciej niż było to przewidziane. Produkt starannie zapakowany i zabezpieczony w czasie transportu a przede wszystkim starannie wykonany. Polecam
22 sie 2023

Lustro led PremiumLine

Zamówione lustro przyszło szybciej niż przewidywany czas realizacji! Jest doskonale wykonane! Łatwe w montażu! Przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona! Polecam!
10 lis 2023
Lustro idealne Świetnie wykonane, jakość i precyzja stoją na 1 miejscu. Dobrze zabezpieczone na czas transportu, bardzo szybki czas realizacji zamówienia.
17 paź 2023
Świetne lustro, nadaje wnętrzu niesamowity design. Świetna opcja z mata grzewczą - lustro nie jest zaparowane podczas gorących kąpieli. Polecam
20 cze 2023
Zakupy na 6+. Zakup bardzo udany. Lustro godne polecenia, piękny wygląd i funkcjonalność. Przesyłka zapakowana bardzo profesjonalnie. Polecam
14 cze 2023

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość...

Zamówione lustro okazało się jeszcze ładniejsze niż na stronie internetowej. Żona jest zachwycona :). Mamy perełkę w naszej nowej łazience.
24 maj 2023
Wykończenie. Kołki 8mm to troszkę przesada dla lustra ważącego mniej niż 20kg:) Lepszy opis techniczny z informacja co jest w środku.
10 lip 2023

Bardzo dobre!

Bardzo zadowolony z zamówienia. Lustro dotarło znacznie szybciej niż się spodziewałem. Jakość wykonania i dostawy jest doskonała.
29 lis 2023
Lustro w rozmiarze 150 x 100 prezentuje się doskonale. Świetna jakość wykonania, terminowość, dobra dostawa. Dziękuję i polecam.
8 sty 2024
Wszystko super! Szybka realizacja, lustro na wypasie - z zegarkiem i głośnikiem - po prostu bajer! Jestem bardzo zadowolona.
AK
Anna K.
Gdynia
23 lip 2023
Moja opinia o zakupie. Lustro było zapakowane w sposób perfekcyjny ! Instrukcja obsługi zapewnia prawidłowy montaż .
27 wrz 2023

Polecam :)

Realizacja zamówienia szybsza niż w opisie. Lustro bardzo dobrze zabezpieczone i zapakowane. Wszystko zgodnie z opisem.