lifeberry.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (740)

Ważny od: 20 lip 2021
lifeberry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem stałą klientką od 2 lat, więc mogę powiedzieć, że mam pełne zaufanie do tej firmy, bo nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa klienta jest pomocna, a paczki wysyłają bardzo szybko. Dodatkowo rozwiązują problemy w ekspresowym tempie, co jest na wagę złota. Jak zdarzyło się, że kurier zbił soki lub podrzucił do sąsiada, to szybko mi pomagali. Jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem skąd negatywne komentarze, bo po zgłoszeniu problemu na maila osobiście nigdy nie zostałam zignorowana i szybko dostaję odpowiedzi. Wystarczyło, że przesłałam zdjęcia jak kurier zbił soki. A produkty są doskonałe, jakość przebija chyba wszystkie inne dostępne na rynku. Ich smak, struktura i zapach mówią same za siebie, wystarczy samemu porównać ze sklepowymi.

26 sie 2023
Proszę uważać na te firmę. Sprzedaje produkty drugiej kategorii jako premium. Na moje zastrzeżenie co do jakości owoców usłyszałem: "takie owoce też są zdatne do spożycia, można je zamrozić lub zblendować na smoothie".

Opinie nt. sklepu lifeberry.pl

16 wrz 2023
Zamawiałem borówki drugi raz w tym roku. Niestety tym razem były przejżałe, bardzo dużo owoców było już pomarszczonych i puszczało sok w opakowaniach. Nie polecam
17 wrz 2023
Panie Michale, przykro nam, że otrzymujemy tak negatywną opinię, bo ze śledzenia przesyłki wynika, że paczka z owocami nadana 11 września w godzinach popołudniowych, 12 września o 6 rano miała już status "w doręczeniu", a mimo to, odebrał ją Pan dopiero 13 września. Trudno więc się dziwić, że owoce nie doszły w takim stanie, w jakim je wysłaliśmy. Kurierzy dostarczają paczki zwykle w maksymalnie 24 godziny i zalecamy, by po zamówieniu owoców odbierać je w pierwszym możliwym terminie, co wydaje się być oczywiste, ponieważ jest to świeży towar. Ponadto, zgodnie z informacją dostępną na stronie, zawsze bierzemy odpowiedzialność za stan dostarczonego towaru i niezwłocznie przyjmujemy reklamacje zgłoszone na nasz adres mailowy (wraz ze zdjęciami stanu owoców) w dniu dostawy zamówienia. Nie otrzymaliśmy od Pana żadnego zgłoszenia o opóźnieniu transportu lub złym stanie owoców. Jak widać po naszych opiniach, większość klientów jest zachwycona jakością naszych owoców. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Lifeberry
29 sie 2023
Jakość owoców w tym roku jest o wiele gorsza. Sporo zepsutych i zielonych. Jestem sama zaskoczona tym faktem, gdyż kupuje u Was owoce już kolejny sezon.
30 sie 2023
Pani Katarzyno, zgodnie z informacją dostępną na stronie, zawsze bierzemy odpowiedzialność za stan dostarczonego towaru i niezwłocznie przyjmujemy reklamacje zgłoszone na nasz adres mailowy (wraz ze zdjęciami stanu owoców) w dniu dostawy zamówienia. Przykro nam, że nie skorzystała Pani z opcji zgłoszenia reklamacji, abyśmy mogli Pani pomóc i rozwiązać ten problem tak, aby była Pani zadowolona. Jak widać po naszych opiniach, większość klientów jest zachwycona jakością naszych owoców - także w tym roku.
21 lip 2023
Tym razem prawie tydzień czekałam na paczkę. Dodatkowo czereśnie na zdjęciu były jasnoczerwone, a dostałam ciemne, bardzo słodkie, a nie znoszę słodkich owoców.
23 lip 2023
Szanowna Pani, 12 lipca złożyła Pani zamówienie zawierające nie tylko świeże czereśnie, ale również świeże owoce borówki, przy których na naszej stronie była podana informacja, że wysyłki będą odbywać się od 17 lipca. Zgodnie z tą informacją, wysyłkę zrealizowaliśmy 17 lipca, a 18 lipca owoce były już u Pani. Zdjęcia poglądowe koloru owoców mogą różnić się w zależności od ich odmian, których mamy kilka. Dziękujemy za zamówienie.
25 lip 2023
Niestety, obsługa klienta na niskim poziomie
30 lip 2023
Pani Moniko, wszystkie reklamacje rozpatrujemy natychmiastowo po otrzymaniu mailowego zgłoszenia w dniu dostawy paczki wraz ze zdjęciami stanu towaru. Niestety nie otrzymaliśmy od Pani takiego zgłoszenia. Przykro nam, że nie skorzystała Pani z możliwości reklamacji owoców według zasad ogólnodostępnych na naszej stronie internetowej.
24 lip 2023
mimo uplywu 8 dni od wpłaty nie mam jeszcze owoców. 24.07.2023 godzina 16.05. Nie mam tez informacji, kiedy otrzymam
30 lip 2023
Pani Antonino, przykro nam, że mimo naszej rozmowy otrzymujemy negatywną opinię. W dniu 20.07 (czwartek) zgłosiła nam Pani sprawę, że paczka do Pani nie dotarła, na co zareagowaliśmy bez żadnej zwłoki. Wyjaśniliśmy, że w naszym systemie Pani zamówienie miało status "oczekujący na wpłatę" ze względu na niezależny od nas błąd techniczny firmy obsługującej płatności. Mimo naszych przeprosin i informacji, że świeże owoce zostaną wysłane w poniedziałek 24.07 wraz z gratisami w ramach rekompensaty za oczekiwanie, stwierdziła Pani, że "nie obchodzą Panią wewnętrzne wyjaśnienia". Paczka zgodnie z ustaleniami została nadana w poniedziałek 24.07 i ma na śledzeniu status "doręczona".
14 wrz 2023
Do zamówienia przesłanego do klienta, wysyłać kody rabatowe na następne zamówienia.
17 wrz 2023
Panie Marianie, przykro nam, że otrzymujemy negatywną opinię tylko i wyłącznie na podstawie tego, że życzyłby sobie Pan otrzymać kod rabatowy, których obecnie nie przewidujemy. W naszym sklepie obowiązują ceny promocyjne, wyjątkowo atrakcyjne zwłaszcza przy zakupie boxów czy worków soków. Oferujemy też darmową dostawę. Ceny naszych produktów są bardzo niskie, biorąc pod uwagę ich najwyższą jakość i pełną naturalność - nasze soki to 100% owoców, warzyw i ziół, nie są z koncentratu i nie są rozcieńczane z wodą. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Lifeberry
26 lip 2023
Dostawa sprawna. Fajnie by było gdyby owoce borówki były słodsze.
30 lip 2023
Panie Mariuszu, dziękujemy za opinię. Smak jest kwestią subiektywną - dla jednej osoby dany produkt może być za kwaśny, dla innej za słodki. Zapewniamy natomiast, że smak naszych owoców podyktowany jest naturą - nie ulepszamy jej w żaden sposób. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Lifeberry
Czereśnie bardzo ZMĘCZONE jak na produkt premium to TRAGEDIA
20 sie 2023
Panie Andrzeju, owoce pakujemy twarde, jędrne i świeżo zerwane, co potwierdza wiele pozytywnych opinii naszych klientów. Jeśli otrzymał Pan owoce w innym stanie, prawdopodobnie zostały obite w transporcie kurierskim. Zgodnie z informacją dostępną na stronie, bierzemy odpowiedzialność za ewentualne zniszczenia towaru i niezwłocznie przyjmujemy reklamacje zgłoszone na nasz adres mailowy (wraz ze zdjęciami stanu owoców). Niestety w dniu odbioru paczki nie zgłosił nam Pan reklamacji, a więc żadnych nieprawidłowości ani zastrzeżeń, tym samym akceptując stan doręczonego towaru. Przykro nam, że nie skorzystał Pan z opcji zgłoszenia reklamacji, abyśmy mogli Panu pomóc i rozwiązać ten problem tak, aby był Pan zadowolony.