zakupywgodzine.pl

Opinie (188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (188)

Ważny od: 6 gru 2023
zakupywgodzine.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

podoba mi się asortyment sklepu, częste obniżki, dostępny dla mnie ,jako seniora sposób dostawy- w punkcie poczty za pobraniem. Jeddynie co chcialabym zmienić to wprowadzic kody rabatowe na darmową dostawę lub obniżenie kosztow dostawy. Często podczas zakupów pada pytanie o kod rabatowy, nie wiem skad te kody można wziąć?
KK

zamówienie 1771/2024 Zamówiłem 24 puszki dla psa i to był główny przedmiot zakupu. Ponieważ sporo ważyła zamówiłem kuriera. Dodatkowo zamowiłem 5 mąłych paczek po 20 torebek ekspresowego rumianku bo był w dobrej cenie. Przy okazji zamówienia zalożyłem konto i tam podałem także numer telefonu.Pocztę przegładam codziennie przeważnie wieczorem.dostałem 3 maile o 9.30 ,że częściowa realizacja zamówienia niestety bez kontaktu telefonicznego ,o 10:30 że towar gotowy do wysyłki a 13.30 ,że towar w drodze.Nie miałem szans zrezygnować z całości zamówienia. Szybkość realizacji dobra ale należy przy niekompletnym zamówieniu skontaktować się z odbiorcą i uzgodnić dalszy tok postępowania. Zwrot pieniędzy za karmę dla psa dostałem. , ale nigdy bym nie zlecał wysłanie 5 małych paczek rumianku kurierem , albo zrezygnowałbym z całego zakupu zakupu. J.Żuraw

Opinie nt. sklepu zakupywgodzine.pl

OK
10 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Drogi Kliencie, Dziękujemy za Pana ocenę. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o tym, co moglibyśmy poprawić, aby przyszłe zakupy były dla Pana w pełni satysfakcjonujące. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi sugestiami. Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Szanowna Pani Beato, Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie zakupywgodzine.pl. To dla nas ogromna radość, że spełniamy Pańskie oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Pani naszymi usługami jeszcze wiele razy. Jeśli w przyszłości będzie Pani potrzebować pomocy lub porady, zapewniamy, że zawsze jesteśmy do Pańskiej dyspozycji. Z poważaniem, Twój Zespół zakupywgodzine.pl
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Drogi Kliencie Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu zakupywgodzine.pl. Jest nam niezmiernie miło, że docenia Pan/Pani nasze starania. Staramy się zapewniać najlepsze doświadczenia zakupowe naszym klientom. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach!
SS
Sylwia S.
Kraków
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Droga Pani Sylwio, Dziękujemy za pozytywne wynagrodzenie naszych wysiłków. To dla nas wielka radość, że jest Pani zadowolona z zakupów. Mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Pani naszą pomocą również w przyszłości. Z poważaniem, Zespół zakupywgodzine.pl
3 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Szanowna Pani Mario, Jesteśmy wdzięczni za Pani ocenę. Dziękujemy, że poświęciła Pani czas na podzielenie się swoimi wrażeniami. To dla nas ważne, że Pani doświadczenia z naszym sklepem są pozytywne. Pragniemy stale udoskonalać nasze usługi dla tak wspaniałych klientów, jak Pani. Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy ponownie, Twój Zespół zakupywgodzine.pl
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Kliencie, Serdecznie dziękujemy za maksymalną ocenę. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że kierunek, w którym rozwijamy zakupywgodzine.pl, jest właściwy. Jesteśmy tutaj dla Państwa, aby każde zakupy były proste, szybkie i całkowicie satysfakcjonujące. Czekamy na Państwa kolejne zamówienia i jak zawsze, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom. Z poważaniem, Zespół zakupywgodzine.pl ---
24 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Droga Pani Mario, Dziękujemy za maksymalną ocenę! To dla nas ogromna radość i motywacja do dalszego pracy, aby nasze usługi zawsze stały na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że przy kolejnych zakupach w zakupywgodzine.pl będziemy mogli dostarczyć Pani równie pozytywne wrażenia. Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość obsługi Pani kolejnych zamówień. Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl ---
17 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Panie Sebastianie, Bardzo dziękujemy za Pana pochlebną opinię i ocenę naszego profesjonalizmu. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego podnoszenia standardów naszej obsługi, aby każdy klient sklepu zakupywgodzine.pl czuł się wyjątkowo traktowany. Czekamy na kolejną okazję, by służyć Panu naszymi usługami! Z wyrazami uznania, Zespół zakupywgodzine.pl ---
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Drogi Panie Stefanie, Serdecznie dziękujemy za Pana komentarz i ocenę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniamy Pańskie oczekiwania. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Droga Pani Halino, Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty w przyszłości! Drogi Kliencie, Jesteśmy wdzięczni za Pani opinię o naszej obsłudze klienta. Staramy się dla Państwa każdego dnia. Mamy nadzieję ponownie spotkać Panią w naszym sklepie! Z poważaniem, Zespół zakupywgodzine.pl
14 lut 2024
10 lut 2024

zamówienie 1771/2024

Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Szanowny Panie Józefie, Dziękujemy za Państwa zamówienie nr 1771/2024 i za poświęcenie czasu na napisanie tej opinii. Przykro nam, że napotkali Państwo trudności w trakcie realizacji zamówienia. Rozumiemy, że brak kompletnego zamówienia i konieczność kontaktu w celu jego dopełnienia mogły wpłynąć na Państwa doświadczenia z naszym sklepem. Chcielibyśmy wyjaśnić, że standardowo, w przypadku braków w zamówieniu, nasz system automatycznie powiadamia klienta mailowo o statusie zamówienia. Przeoczenie informacji o brakujących elementach zamówienia jest dla nas powodem do przeprowadzenia wewnętrznego dochodzenia, by upewnić się, że taka sytuacja nie powtórzy się w przyszłości. Doceniamy, że podał Pan numer telefonu dla lepszej komunikacji. Przyznajemy, że w tej sytuacji powinniśmy byli wykorzystać podany przez Pana kanał komunikacji, aby omówić dostępne opcje. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że będziemy kontynuować nasze wysiłki, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla naszych klientów. Jeśli zechce Pan udzielić nam drugiej szansy, z przyjemnością zaoferujemy specjalny rabat na przyszłe zakupy oraz bezpłatną wysyłkę, aby zrekompensować niedogodności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby dalszych wyjaśnień, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem obsługi klienta. Z wyrazami szacunku, Zespół Obsługi Klienta
Zamawiałam Pudliszki Pomidory lekko podsmażane a otrzymałam Pudliszki Tomato Frito chociaż mają niewiele różniący się skład. Poza tym towar otrzymałam dość szybko choć również w czasie dłuższym niż deklarowany w ofercie. Przez te niewielkie nieścisłości oceniam usługę na 4 gwiazdki.

Klientka z Trojmiasta

Szybka informacja zwrotna o anulacji zamowienia i szybki zwrot naleznosci. OK.

Szybko, bezproblemowo.

Szybko, sprawnie, dobrze zapakowany i zabezpieczony towar- termos. Polecam!
26 sty 2024
Zamówiony towar dotarł szybo sprawnie i bardzo dobrze zapakowany