zakupywgodzine.pl

Opinie (188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (188)

Ważny od: 6 gru 2023
zakupywgodzine.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

podoba mi się asortyment sklepu, częste obniżki, dostępny dla mnie ,jako seniora sposób dostawy- w punkcie poczty za pobraniem. Jeddynie co chcialabym zmienić to wprowadzic kody rabatowe na darmową dostawę lub obniżenie kosztow dostawy. Często podczas zakupów pada pytanie o kod rabatowy, nie wiem skad te kody można wziąć?
KK

zamówienie 1771/2024 Zamówiłem 24 puszki dla psa i to był główny przedmiot zakupu. Ponieważ sporo ważyła zamówiłem kuriera. Dodatkowo zamowiłem 5 mąłych paczek po 20 torebek ekspresowego rumianku bo był w dobrej cenie. Przy okazji zamówienia zalożyłem konto i tam podałem także numer telefonu.Pocztę przegładam codziennie przeważnie wieczorem.dostałem 3 maile o 9.30 ,że częściowa realizacja zamówienia niestety bez kontaktu telefonicznego ,o 10:30 że towar gotowy do wysyłki a 13.30 ,że towar w drodze.Nie miałem szans zrezygnować z całości zamówienia. Szybkość realizacji dobra ale należy przy niekompletnym zamówieniu skontaktować się z odbiorcą i uzgodnić dalszy tok postępowania. Zwrot pieniędzy za karmę dla psa dostałem. , ale nigdy bym nie zlecał wysłanie 5 małych paczek rumianku kurierem , albo zrezygnowałbym z całego zakupu zakupu. J.Żuraw

Opinie nt. sklepu zakupywgodzine.pl

Dobry konyakt tel mila obsluga
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Panie Mariuszu, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszego kontaktu telefonicznego oraz obsługi. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić przyjazne i efektywne wsparcie dla każdego Klienta. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Panu również w przyszłości. Zapraszamy do zakupów w zakupywgodzine.pl! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół zakupywgodzine.pl ---
17 lut 2024

Jestsem za

Jesteśmy za , szybko i celnie.
Wszystko w porządku, polecam.
dziękuję. Jestem zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Pani Jagodo, Serdecznie dziękujemy za Pani feedback i wyrażone zadowolenie. Każda pozytywna opinia jest dla nas źródłem inspiracji do dalszej pracy oraz motywacją do ciągłego ulepszania naszego serwisu. Cieszymy się, że dołączyła Pani do grona naszych zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność zapewniać Pani satysfakcję z zakupów w zakupywgodzine.pl także w przyszłości. Zapraszamy ponownie! Z poważaniem i uśmiechem, Zespół zakupywgodzine.pl ---
BARDZO DOBRA OBSŁUGA KLIENTA
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Kliencie, Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że nasza obsługa klienta spełniła Pana/Pani oczekiwania. Zapewnienie profesjonalnej i przyjaznej obsługi to dla nas priorytet. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownej obsługi Pana/Pani zamówień. Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl ---
9 mar 2024

Wszystko zgodnei z planem.

Wszystko zgodnie z planem.
darmowa dostawe wprowadzic

Zdzisław B.
Międzylesie
Wszystko ok,polecam.
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację. Cieszymy się, że nasz sklep zakupywgodzine.pl spełnia Pani oczekiwania. Dbamy o to, by każdy aspekt naszej usługi był na najwyższym poziomie, od selekcji produktów po obsługę klienta. To wspaniałe, że to Pani dostrzega. Z niecierpliwością oczekujemy możliwości ponownego przywitania Pani w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że każde następne zakupy będą równie udane! Pozdrawiamy serdecznie, Ekipa zakupywgodzine.pl ---
sprawna organizacja
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Droga Pani Mario, Bardzo dziękujemy za uznanie sprawnego zarządzania naszym sklepem. Cieszymy się, że nasze wysiłki przyczyniają się do Państwa satysfakcji i zapewniamy, że nadal będziemy utrzymywać wysokie standardy organizacji. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i zapraszamy do zakupywgodzine.pl przy kolejnych okazjach! Z wyrazami uznania, Zespół zakupywgodzine.pl
24 lut 2024
jestem zadowolony
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Arutrze, Bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dla nas zadowolenie Klientów jest najważniejsze i staramy się robić wszystko, by zakupy w zakupywgodzine.pl były dla Państwa źródłem satysfakcji. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Panu także w przyszłości. Z poważaniem, Zespół zakupywgodzine.pl ---
Szybko i niedrogo
tańsza dostawa
Dobry kontakt
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Droga Pani Barbaro, Serdecznie dziękujemy za pozytywną ocenę naszego kontaktu z klientami. To dla nas niezmiernie ważne, aby każda interakcja z zakupywgodzine.pl była dla Państwa pozytywnym doświadczeniem. Zapewniamy, że nadal będziemy utrzymywać wysoki standard obsługi, który Państwa satysfakcjonuje. Czekamy na kolejną okazję do asysty i doradztwa przy Państwa zakupach! Z wyrazami uznania, Zespół zakupywgodzine.pl ---
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Kliencie, Serdeczne podziękowania za pełne pięć gwiazdek! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze usługi spotkały się z Pana/Pani uznaniem. To dla nas potwierdzenie, że ciężka praca całego zespołu zakupywgodzine.pl przekłada się na satysfakcję naszych Klientów. Z niecierpliwością czekamy na możliwość obsługi Pana/Pani kolejnych zamówień! Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl ---
Polecam!
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Panie Pawle, Dziękujemy za rekomendację! Jesteśmy niezwykle wdzięczni za pozytywne słowa i to, że poleca Pan nasz sklep zakupywgodzine.pl innym. To dla nas największe wyróżnienie. Mamy nadzieję sprostać Pana oczekiwaniom również przy kolejnych zakupach. Zapraszamy wkrótce! Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl ---
wszystko
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
--- Drogi Kliencie, Jesteśmy wdzięczni za komentarz "wszystko". Cieszymy się, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i zapewniamy, że nie ustaniemy w dążeniu do perfekcji. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do zakupów w zakupywgodzine.pl! Z poważaniem, Zespół zakupywgodzine.pl Z poważaniem, Zespół zakupywgodzine.pl ---
Polecam!