Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne

Opinie (391) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (391)

Ważny od: 6 lut 2024
Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jak na taka dluga droge do mnie daliscie jeden mini worek na lody ..przy takiej ilosci kielbasy...jak by to byl seson lata,,,a nie jeszcze sredni zimowy....to kto wie przy tem...30..stopni jak by to wygladalo,,,po prostu za malo lodu bylo ,,pozd,,

Szanowny Panie, mogłem spodziewać się znacznie więcej po przeczytaniu, że są to wyroby tradycyjne - mam na myśli wędliny, bo rodzina lubiąca te wyroby ziemniaczane, nie ma do nich zastrzeżeń. Co do wędlin, to bez zastrzeżeń oceniam jakość mięsa. Pasztet winien być nieco bardziej zdecydowany w smaku, pozostając uniwersalnym smakowo cierpi na brak przypraw, szczególnie pieprzu i np. gałki muszkatołowej. Chciałbym zobaczyć gdzie na Podlasiu robi się tak polędwicę i uznaje, że jest to TRADYCYJNE (!). Podobnie szynka. Oba wyroby niewiele mają wspólnego z tą reklamowaną tradycją. Piszę to jako konsument wielu wędlin z tego regionu, np. z masarni w Mońkach czy też od Dunikowskich z Bielska Podlaskiego. To są dość duże firmy, ale potrafią tak wyprodukować swoje jakościowe wędliny, że można w nich doszukać się dobrze pojętej tradycji. Niestety, aby zawód był większy, to ktoś w Pana firmie nie ma miary w stosowaniu soli. Szkoda też, że proces wędzenia był niewystarczający. Reasumując - rodzina pozostaje klientem na te kiszki i babki, ja się przepraszam z wyrobami wędliniarskimi innych producentów. Ukłony Adam Jasny

Opinie nt. sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne

26 kwi 2024
24 kwi 2024
23 kwi 2024
w trakcie sprawdzania
Dzwoniłem parę razy! Nikt nie odebrał ! Do dzisiaj nie otrzymałem potwierdzenia mojego zamówienie ! Pozdrawiam i nie zamawiam !
Odpowiedź ze sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne
Dzień dobry, sklep od 30.04 do 4.05 był nieczynny. W takich sytuacjach proszę o kontakt drogą mailową sklep@skleppodlaskachata.pl na pewno pomożemy.
EO
Ewa O.
Elblag
w trakcie sprawdzania

Ewa

Wyroby zakupione przeze mnie bardzo SŁONE!
23 mar 2024

Swietne wedliny.

Zlozylam zamowienie zachecona opinia Tomasza Strzelczyka z kanalu YouTube. I to bylo moje najlepsze zamowienie jesli chodzi o wedliny.Bez problemowa wysylka za granice ,szybka dostawa , wszystko slicznie zapakowane.Wedliny zapakowane hermetycznie ,czekaja na swieta.Sprobowalam Krolewski specjal ,cos wspanialego ,przepyszne chipsy miesne.Na pewno bede robila czesciej zakupy w tym sklepie.Serdecznie polecam kazdemu kto ceni dobre nie przetworzone jedzenie.

zestaw degustacyjny

Dostawa ekspresowa, profesjonalnie zapakowane. Zestaw degustacyjny - bardzo duża różnorodność, każdy znajdzie coś dla siebie. Naszej familii jedne wyroby bardziej smakowały, a inne nie przypasowały ze względu na zbyt dużo przypraw, ale oczywiscie to kwestia gustu i podniebienia :-) napewno bedziemy polecać i przy kolejnym zamówimy to co nam pasuje
BB
POdlaska Chata to miejsce, w którym w najbliższym czasie napewno dokonam kolejnych zakupów. Przemiły kontakt z właścicielem, wędlinka starannie zapakowana, paczka zabezpieczona. Smak, sądząc już po zapachu prima sort. Polecam zakupy w tym miejscu. Barbara, Kielce
Przepyszne wędliny. Warto się skusić. Kiełbasa krucha to dla mnie super smak. Jeśli ktoś lubi kaszankę, kupując ją w Podlaskiej Chacie będzie zachwycony. Dobrze przyprawione, ładnie wyglądające , świetny zapach i smak. Dobre bo polskie - POLECAM