butymila.pl- Logo - Opinie

butymila.pl

Opinie (519) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (714)

Ważny od: 1 gru 2022
butymila.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Przesyłka trochę długo wyczekiwana ale tylko trochę kolor butów miał być czerwony a jest wiśniowy No mnie akurat to mocno nie przeszkadza. Jeśli chodzi o wybór obuwia i rozmiarówkę to ok. Kontakt z firmą również oceniam pozytywnie. Ogólnie jestem zadowolona gdyż wszystkie buty trafione w dychę. Jeśli będzie taka potrzeba to skorzystam na pewno. Polecam szczerze . Po co gdzie indziej szukać jak tu jest wszystko i ceny przystępne.

Zawsze zamawiam nr buta 37. a te , które zostały mi przesłane są za małe. Myślę, że otrzymałam mniejsze. Chciałam zwrócić ale mam problem ze zwrotem, Nie wiem gdzie mam odesłać. Brak jasnych informacji. Podaję nr zamówienia 9726 ale niestety system mówi, ze takego niema w sklepie. Anna Każurno nr tel. 881 299 614

Opinie nt. sklepu butymila.pl

Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! To dla nas ogromna nagroda ;) Pozdrawiam Mila
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! To dla nas ogromna nagroda ;) Pozdrawiamy Mila
14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową wizytę To dla nas ogromna nagroda ;) Pozdrawiam Mila
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię To dla nas ogromna nagroda ;) Pozdrawiamy Mila
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za czterogwiazdkową opinię Pozdrawiamy Mila :)
24 kwi 2024
Sklep w którym nie wiedząc co mają na stanie.Po tygodniu poinformowali mnie że nastąpił błąd i niestety tych butów nie ma.
Miałam otrzymać paczkę w poniedziałek jednak jej nie dostałam i wciąż pisze ,że jest w statusie pakowane .
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za ocenę. Pani Anno wysyłki idą według kolejności zamówień. Mamy ich bardzo dużo. Na pewno otrzyma Pani swoje zamówienie :) Prosimy o cierpliwość Pozdrawiamy Mila
26 kwi 2024
Jeszcze nie otrzymałem zamówionego towaru
20 kwi 2024

Recenzja

spodobała mi się tęgość butów bo mam halluksy. Niestety mam trudności z wkładaniem ich na nogi przez niskie podbicie w butach
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Bardzo nam przykro w tej sytuacji Pozdrawiamy
Bardzo szybka wysyłka bez uwag, dobra cena tylko wystąpił problem z numeracją obuwie, radzę zwracać na to uwagę
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Twoja opinia jest dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy. Dziękujemy! Pozdrawiamy
Buty damskie od producenta Sokolski rewelacyjne, natomiast buty męskie od producenta Polbut nie spełniły oczekiwań jakościowych, dlatego zostały zwrócone.Dostawa szybka, teraz czekam na zwrot pieniędzy.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jednocześnie przykro nam, że jedna para butów nie spełniła oczekiwania.
TM
Tamara M.
Katowice
zamowienie zrealizowane z zachowaniem terminu.obuwie dla osob lubiących wygodę na dłuższe spacery szczególnie po naszych nie zawsze równych drogach .Polecam
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Jesteśmy wdzięczni za każde miłe słowo. Dziękujemy!
Buty b.wygodne , lekkie i ładnie leżą na nodze.Tylko podeszwa troszkę slizgajaca.Ale po kilku używaniach myślę, że będzie dobrze.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Cieszymy się, że nasze buty trafiły w Twoje gusta. Dziękujemy za recenzję! Pozdrawiamy Zespół Mila