smmash.pl

Opinie (489) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (489)

Ważny od: 4 gru 2023
smmash.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Realizacja zamówienia trwa naprawdę "do 8 dni roboczych" i to jest zaskakujące w dobie istnienia sklepów, które bez specjalnych opcji "ekspres" czy dodatkowych opłat są w stanie zrealizować zamówienie w 24 h. Tłumaczenie, że długo trwa dostawa przez dpd jest z gruntu fałszywą wymówką - nieprzyzwoicie długo trwa kompletowanie i nadawanie przesyłki przez sklep. O czym sklep, co prawda, uprzedza lojalnie w regulaminie, ale regulamin to przecież ostatnia rzecz, którą się czyta na stronie internetowej jakiegokolwiek sklepu ;) Trzeba zakupy robić z dużym wyprzedzeniem.

27 sie 2023
Podczas składania zamówienia jest informacja o trzech dniach roboczych na dostawę, minęło siedem dni a orzesyłki jak brak. Przynajmniej jakaś informacja o problemach dostawy jakieś wyjaśnienie. Lekceważące podejście do klienta.

Opinie nt. sklepu smmash.pl

Kontakt e-mailowy z obsługą klienta był bardzo szybki, otrzymałem odpowiedź na moje pytanie w ciągu kilku godzin.
Odpowiedzi na moje pytania od obsługi klienta były bardzo szczegółowe i pomocne, czułem się pewny swojego wyboru.
Obsługa klienta skutecznie doradziła mi w wyborze odpowiedniego produktu, byłem bardzo zadowolony z ich pomocy.
Obsługa klienta szybko i sprawnie rozwiązała problem z moim zakupem, byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu.
Powiadomienia o zamówieniach są klarowne i łatwe do zrozumienia, nie ma niejasności co do statusu zamówienia.
Produkty z Smmash są tak uniwersalne, że mogę je nosić zarówno na siłowni, jak i na joggingu czy fitnessie.
Kontakt telefoniczny z obsługą klienta jest bardzo łatwy i szybko udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania.
Kontakt telefoniczny z obsługą klienta jest bardzo przyjazny i pomocny, czułem się doceniony jako klient.
Cały proces zakupowy był bardzo przejrzysty - od dodania produktów do koszyka po finalizację zamówienia.
Koszulki są świetne - przewiewne, wygodne i doskonale sprawdzają się podczas długich sesji treningowych.
Jakość materiałów jest na najwyższym poziomie, produkty zachowują swoją formę nawet po wielu praniach.
Poruszanie się po sklepie internetowym jest intuicyjne, nie trzeba długo szukać potrzebnych produktów.
Akcesoria oferowane przez Smmash są bardzo funkcjonalne, idealne uzupełnienie treningowego ekwipunku.
Kontakt telefoniczny z obsługą klienta był bardzo przyjemny, rozmowa była uprzejma i konstruktywna."
Czas realizacji zamówienia był bardzo krótki, paczka dotarła do mnie szybciej niż się spodziewałem.
Koszulki są idealne nie tylko do treningu, ale również do codziennego noszenia - wygodne i stylowe.
Brak informacji na stronie o dłuższym terminie wysyłki.
Obsługa klienta skutecznie pomogła mi w dokonaniu wyboru odpowiedniego rozmiaru stroju do ćwiczeń.
Мені сподобалось, робив замовлення sportowe legginsy na siłownie raven i rashguard. Добре виглядає
Spodenki mają świetne kieszenie, w których można przechowywać drobne przedmioty podczas treningu.