candellux.com.pl

Opinie (27) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (122)

Ważny od: 10 wrz 2020
candellux.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 sie 2023
Wszelkie prace związane z zakupem w Waszej firmie były wykonane z niezwykłą starannością , zadbano o każdy szczegół a także programy ukazujące Wasz asortyment , bardzo liczny zresztą, zrobione zostały bardzo dokładnie, czytelnie w sposób zrozumiały dla wszystkich odbiorców.

Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia. Minusem niestety jest to, że każdy klosz, który zamówiłam jest w innym kolorze (różne odcienie złotego, od żółtego do miedzianego). Niestety jest to widoczne i psuje efekt.

Opinie nt. sklepu candellux.com.pl

23 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu candellux.com.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Pani/Pana oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie!
7 lis 2023
1 lis 2023
17 wrz 2023
4 lip 2023
1 maj 2023
29 paź 2023
Niestety ale towar był nie kompletny. Musiałem specjalnie jechać do sklepu i dokupić.!!!!
Odpowiedź ze sklepu candellux.com.pl
Przepraszamy za niedogodności związane z niekompletnym towarem. Postaramy się poprawić nasze procesy. Zapraszamy ponownie!