sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (219) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (219)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Kupiłem paletę kory rozmiar 3. To już kolejna paleta którą kupiłem z tej firmy. Poprzednio wszystkie warki zawierały bardzo ładną korę. Obecnie jakość kory jest dużo gorsza. Bardzo dużo miałkiej masy. Trudno opisać ale jak trzeba to zrobię zdjęcie.

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

28 sty 2024
Doceniam szybkość realizacji zamówienia i dostawę do packomatu.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za podzielenie się pozytywnym doświadczeniem! Miło nam, że szybkość realizacji zamówienia oraz dostawa do paczkomatu spełniły Państwa oczekiwania. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy również do korzystania z naszych usług w przyszłości!😊
Szybka przesyłka. Zakupiony towar zgodny z opisem. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że przesyłka dotarła szybko i zakupiony towar jest zgodny z opisem. Państwa rekomendacja jest dla nas bardzo ważna. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy ponownie!
8 lut 2024
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie brak żadnych zastrzezen
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Miło nam słyszeć, że wszystko odbyło się bezproblemowo i sprawnie, a Państwa doświadczenie było pozbawione zastrzeżeń. Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaufanie i gotowość do współpracy. W razie potrzeby służymy pomocą i zapraszamy ponownie w przyszłości!😊
4 lut 2024
Szybka i profesjonalna obsługa i wysyłka
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Jesteśmy zachwyceni, że nasza obsługa oraz wysyłka spełniły Państwa oczekiwania. Doceniamy Państwa uwagi i zaufanie. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy również do kolejnych zakupów!
8 lut 2024
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za polecenie! To dla nas ważne, że dostawa była szybka, a towar spełnił Państwa oczekiwania. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Zapraszamy również do ponownych zakupów!
Zgodne z zamówieniem, dostawa szybka.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie było zgodne z oczekiwaniami i dostawa przebiegła szybko. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy również do kolejnych zakupów!
11 lut 2024
Szybkość, komunikacja, miła obsługa.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej obsługi. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do ponownych zakupów i służymy pomocą w razie potrzeby.😊
Wszystko sprawnie i bezproblemowo
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jest dla nas ważne, że wszystko zostało załatwione sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy sprostać Państwa oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy również do ponownych zakupów!😊
sprawnie, szybko ,uczciwie
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Z radością przyjmujemy informację o pozytywnym przebiegu transakcji. Doceniamy Państwa zaufanie i wybór naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby pomocy, prosimy o kontakt. Zapraszamy serdecznie do kolejnych zakupów!😊
Szybkość realizacji
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za uwagę dotyczącą szybkości realizacji zamówienia! Naszym priorytetem zawsze jest szybka i efektywna obsługa naszych klientów. Jest nam niezmiernie miło, że byli Państwo zadowoleni z naszej usługi. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Życzymy udanych zakupów i serdecznie zapraszamy ponownie!
3 lut 2024
Szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Bardzo się cieszymy, że wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Doceniamy Państwa zaufanie i wybór naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb pomocy, prosimy o kontakt. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów!
Super kompost
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasz kompost spełnił Państwa oczekiwania. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy ponownie!😊
9 lut 2024
POLECAM
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za rekomendację! To dla nas ważne, że byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Jeśli będą mieć Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy także do ponownych zakupów!
Ekspres
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za zwięzłą opinię! Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Państwa oczekiwaniom. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Chętnie służymy wsparciem.😊
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! To dla nas ogromna motywacja. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy ponownie!😊
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że wszystko jest w porządku. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Życzymy udanego dnia i serdecznie zapraszamy ponownie do naszego sklepu!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Doceniamy Państwa wsparcie i zaufanie. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Życzymy udanych dalszych zakupów i serdecznie zapraszamy ponownie do naszego sklepu!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Bardzo dziękujemy za wyrażenie pozytywnego stanowiska! Jest to dla nas bardzo ważne, że odczuwają Państwo tak pozytywnie. W razie potrzeby służymy dalszą pomocą. Zapraszamy także do skorzystania z naszych usług w przyszłości!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za potwierdzenie! Jeśli będą Państwo mieć jakiekolwiek pytania lub potrzebować pomocy, jesteśmy tutaj, aby służyć wsparciem. Życzymy Państwu udanego dnia i serdecznie zapraszamy ponownie!
11 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Cieszymy się, że zakupy się udały! Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu. Jeśli będą Państwo potrzebować dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Życzymy udanego korzystania z zakupionych produktów i serdecznie zapraszamy ponownie!😊