simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Opinie (191) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4477)

Ważny od: 21 sty 2014
simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 mar 2023
Ceny towarów w porównaniu do konkurencji ok. Część zamówienia dotarła z niewielkimi uszkodzeniami. Dostępna jedna opcja wysyłki FedEx - niemal 25zł za małą paczkę to w porównaniu do innych ofert kurierskich dość drogo.

27 kwi 2023
Nie można było wybrać optymalnej dostawy ani płatności Np Blik Forma dostawy - koszt 20 zł Forma płatności -koszt 12 zł Próbowałem skontaktować się telefonicznie i uzyskać specyfikacje części w PDF Osoba z działu sprzedaży odesłała mnie do zdjęcia w internecie

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

23 mar 2023

OK

DM
23 kwi 2023
Szybka wysyłka, jasna i przejrzysta informacja w sprawie zamówienia i jego dalszej drogi. Faktura zarówno na maila jak i w wersji papierowej, razem z zamówieniem. Produkt zgodny z oczekiwaniami.
25 kwi 2023

Idealna realizacja

Terminowość, informacja na każdym etapie realizacji zamówienia, przejrzystość i szybka odpowiedź na zapytanie. Z pewnością wrócę zna kolejne zakupy. Polecam!
25 kwi 2023
błyskawiczna realizacja, bardzo miła obsługa! słowa uznania dla pracowników Magazynu którzy mimo bardzo późnej pory przygotowali towar do odbioru, POLECAM !
21 mar 2023
36 godzin !!! Tylko tyle od zamówienia do otrzymania przesyłki kurierskiej. Rewelka. Towar, parametry - wszystko się zgadza. Ceny nie znalazłem lepszej.
27 maj 2023

Idealna piana

Super firma szybka dostawa produkt wysokiej jakosci Do montażu okien drzwi idealna Już różne piany testowalismy ale były kiepskiej jakości
24 kwi 2023
Szybko i sprawnie. Towar dobrej jakości. W okolicy nigdzie nie moglem znaleźć takiego elementu, a tutaj prosze bardzo. Od ręki. Polecam.
31 lip 2023
Rewelacyjna obsługa klienta. Polecam wszystkim
1 wrz 2023
Prosto, szybko, OK
3 wrz 2023
Bogata oferta, dobra cena, szybkość działania, sklep przygotowany do obsługi wymagających klientów
11 kwi 2023
Bardzo szybka wysyłka, zamówione we czwartek około 14, kurier przywiózł w piątek przed południem.
27 mar 2023
Polecam firma bardzo profesjonalna ma wszystkie elementy, a nawet więcej niż potrzebujesz;)
20 cze 2023
Przesyłka została szybko dostarczona. Bardzo dobrze opakowana. Zero problemów....
14 cze 2023
towar zgodny z zamówieniem.jakość towaru a także szybkość realizacji imponująca.
28 sie 2023

Super obsługa :))

Szybko, sprawnie. Panowie zawsze doradzą jak jest jakiś problem. Polecam w 100 %
UK
14 maj 2023