simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwiOpinie

ważny od: 21.01.2014
Sklep simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21.01.2014

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Jestem bardzo zadowolony z zakupu powinniście powiedzieć jak zamontować język ze starego zamka. Jest tam otwór a w nim wkręt M4 w środku z imbusem 2,5mm wystarczy to odkręcić i przemontować język do nowego zamka. Wszystko w najlepszym porządku. Pani Ania jest bardzo kompetentna za co jej bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Obniżam swoją ocenę ze względu na niekompetentną i lekceważącą odpowiedź do mojej poprzedniej oceny. Szanowny sprzedawco jesteśmy hurtownią opakowań i z całą pewnością mogę Was poinformować że opłata recyklingowa pobierana jest w wysokości 0,20zł netto od torebki i to tylko w przypadku gdy jest ona wydawana. W moim przypadku pakowanie było zbędne a wynikało prawdopodobnie jedynie z chęci dodatkowego zarobku.

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

WSZYSTKO PERFEKCYJNIE NAPRAWDĘ JESTEM POD WRAŻENIEM I ZYCZĘ WSZYSTKIM FIRMOM TAK REWELACYJNEJ ORGANIZACJI I REALIZACJI W EKSPRESOWYM TEMPIE ZAMÓWIEŃ. CHYLĘ GŁOWĘ . z WYRAZAMI SZACUNKU GRZEGORZ CH.
Towar OK polecam wszystkim ale jeżeli chodzi o obsługę to pani która odebrała ode mnie telefon to nie polecam nikomu kontaktu z tą panią bardzo niemiła. Zachowała się strasznie nieprofesjonalnie.
Bardzo dobrze zabezpieczona paczka z parapetem. Sam parapet w dobrej cenie, no i koszt przesyłki niższy niż w wielu innych firmach/sprzedawcach. Polecam z czystym sumieniem.
Kupiłem dość nietypowe klamki okienne, których nie mogłem znaleźć w rozsądnej cenie w innych sklepach. Podoba mi się szeroki asortyment oferowanych produktów.
Szybka wysyłka , Miła i pomocna obsługa klienta. Kurier firma zewnętrzną Fedex -serwis i czas dostawy poniżej oczekiwań i standardu na rynku
Rewelacyjnie! W 24 godziny od złożenia zamówienia otrzymałem towar (zgodny z opisem) - ponad 300 km... Szybko, sprawnie...
Solidne oraz ładnie wyglądające. Spełniły moje oczekiwanie.
Wszystko w jak najlepszym porządku towar zgodny z opisem błyskawiczna przesyłka.
Zamówiony produkt zgodny z opisem. Transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie.
Duży plus za szybkie wysyłki, ogromny wybór w asortymencie, gorąco polecam :)
Towar zgodny z opisem Paczka dotarła bardzo szybko gorąco polecam Tomek
Uważam że wszystko jest proste i czytelne ,nie mam zastrzeżeń.